Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

A widzicie to chyba na stronce pięknych ogrodow jest za 50 zł program z wizualizacja który można kupić. Spawdzę jeszcze gdzie go widziałam. Tu nie trzeba wyobrażnie. rośliny zawsze mozna przesadzić chyba że są to okropniaście wielkie drzewa

Ale na przesadzanie to się jeszcze trzeba lubować w grzebaniu w ziemi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

@Altariela w kórym miejscu w Lusówku budujecie? Musze kiedyś tam zajechac i zapuścić żurawia. Z Tarnowa to przecie dwie zdrowaśki.

Jak jedzie się z Tarnowa najlepiej wjechać na teren Sowii, minąć Schattdecor a potem taką asfaltówką wjedzie się obok American Tobbaco do Lusówka (ale uwaga: tablica informuje że wjeżdza się do Jankowic :lol:). To będzie ulica Tarnowska - po prawej stronie będą domki w budowie a po lewej łyse pole z 2 domami w stanie otwartym i jeden w 1/2 otwartego - to jest moja część pola :) Jak się pójdzie tym polem w stronę wschodu to dojdzie się do rowu melioracyjnego a przy nim są dwie rozbabrane działki z dwoma hałdami ziemi - jedna z nich jest moja (ta bez szalunków). Zapraszam serdecznie, jak w sobotę (tfu tfu żeby nie zapeszyć) będziemy zalewać ławy to na pewno tam będę - możesz przyjechać popatrzyć czy równo leją :wink:

Ale uprzedzam - zabierz kaloszki :)

A Twoja działka gdzie? Bo ja też chętnie bym zwiedziła Twój "kurnik" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedzie się z Tarnowa najlepiej wjechać na teren Sowii, minąć Schattdecor a potem taką asfaltówką wjedzie się obok American Tobbaco do Lusówka (ale uwaga: tablica informuje że wjeżdza się do Jankowic :lol:). To będzie ulica Tarnowska - po prawej stronie będą domki w budowie a po lewej łyse pole z 2 domami w stanie otwartym i jeden w 1/2 otwartego - to jest moja część pola :) Jak się pójdzie tym polem w stronę wschodu to dojdzie się do rowu melioracyjnego a przy nim są dwie rozbabrane działki z dwoma hałdami ziemi - jedna z nich jest moja (ta bez szalunków). Zapraszam serdecznie, jak w sobotę (tfu tfu żeby nie zapeszyć) będziemy zalewać ławy to na pewno tam będę - możesz przyjechać popatrzyć czy równo leją :wink:

Ale uprzedzam - zabierz kaloszki :)

A Twoja działka gdzie? Bo ja też chętnie bym zwiedziła Twój "kurnik" :wink:

 

Gumiaki to standardowe wyposażenie mojego auta. O wiertarkach, przedłużaczach i szlifierkach kątowych nie wspomnę!

 

A mój kurnik stoi na ul. Rolenej w Rokietnicy. Nie ma sensu pisać jak tam dojechac, bo jeszcze bardziej zamieszam. Pytaj o policję. Obok niej stoi chatka.

 

A której zalewacie? Co by wiedzieć, kiedy Was nawiedzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro tak wiosennie...

Tak sie zaczęłam astanawiać jaki to jest koszt, żeby zlecić komuś zaprojektowanie ogrodu, a także jaki to koszt żeby taki projekt zrealizować (koszty ziemi, roślin, systemu nawadniania)

Mój szwagier robi projekty ogrodów i zajmuje się ich utrzymywaniem - chcesz namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro tak wiosennie...

Tak sie zaczęłam astanawiać jaki to jest koszt, żeby zlecić komuś zaprojektowanie ogrodu, a także jaki to koszt żeby taki projekt zrealizować (koszty ziemi, roślin, systemu nawadniania)

Mój szwagier robi projekty ogrodów i zajmuje się ich utrzymywaniem - chcesz namiar?

Jeśli z czystym sumieniem możesz polecić go jako solidnego fachowca, który zna się na tym co robi i robi to dobrze - to bardzo chętnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z czystym sumieniem możesz polecić go jako solidnego fachowca, który zna się na tym co robi i robi to dobrze - to bardzo chętnie :)

Wydaje mi się że jest dobry w tym co robi - łączy talent plastyczny z solidną wiedzą ogrodniczą. Co do cen itp to trudno mi mówić, bo my się rozliczamy tak: ja mu kompa naprawię albo coś doinstaluje a on mi np drzewka przytnie czy trawnik aeratorem przeleci...

Łukasz Urbański 602182379

Szwagier ma portfolio ogrodów które zaprojektował i jak będziesz chciała to będziesz mogła je obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z czystym sumieniem możesz polecić go jako solidnego fachowca, który zna się na tym co robi i robi to dobrze - to bardzo chętnie :)

Wydaje mi się że jest dobry w tym co robi - łączy talent plastyczny z solidną wiedzą ogrodniczą. Co do cen itp to trudno mi mówić, bo my się rozliczamy tak: ja mu kompa naprawię albo coś doinstaluje a on mi np drzewka przytnie czy trawnik aeratorem przeleci...

Łukasz Urbański 602182379

Szwagier ma portfolio ogrodów które zaprojektował i jak będziesz chciała to będziesz mogła je obejrzeć.

Dzięki - numer dodam do notatek o fachowcach i zgłoszę się jak się sytuacja na działce ustabilizuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż wszystko-wiedzący murator wie wcześniej o czym będziemy pisać na forum i w dzisiaj dostanym pocztą numerze jest płytka z programem do projektowania ogrodów... z opisami roślin, i promocją dla pierwszych 100 osób co wyślą coś tam gdzieś tam (jest opis, tyle że nie pamiętam z głowy) - zrobią profesjonalny projekt za bodajże 450 - może warto się temu przyjżeć...

pozdrawiam

Asia

PS Ja mam teściów biologów, zapalonch ogrodników... :) myślę że my do nich zwrócimy się z prośbą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U większości nas zalewaja fundamenty, albo dopiero stawiają mury, a mu już o ogrodach. :lol:

to na tyle odległe że można się cieszyć planami, bo z pozostałymi sprawami to tylko piętrzące się problemy :)

a tak wizja porannej kawy na własnym tarasie z widokiem na piękny ogród dodaje sił :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ogrody jak ogrody, ja uczyniłem już 2 zakupy na działkę. Geowłóknina do GWC, jakieś 255m2, a dzisiaj odebrałem wentylatory do reku ... nie ma co zaczynam od najważniejszych rzeczy :lol:

A jeszcze humusu nie zdjąłem, prądu nie mam, wody nie mam :o

Ja tam jak zwykle optymista jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ogrody jak ogrody, ja uczyniłem już 2 zakupy na działkę. Geowłóknina do GWC, jakieś 255m2, a dzisiaj odebrałem wentylatory do reku ... nie ma co zaczynam od najważniejszych rzeczy :lol:

A jeszcze humusu nie zdjąłem, prądu nie mam, wody nie mam :o

Ja tam jak zwykle optymista jestem :wink:

 

ja tez mysle o reku, gdzie kupujesz urzadzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ogrody jak ogrody, ja uczyniłem już 2 zakupy na działkę. Geowłóknina do GWC, jakieś 255m2, a dzisiaj odebrałem wentylatory do reku ... nie ma co zaczynam od najważniejszych rzeczy :lol:

A jeszcze humusu nie zdjąłem, prądu nie mam, wody nie mam :o

Ja tam jak zwykle optymista jestem :wink:

 

ja tez mysle o reku, gdzie kupujesz urzadzenie?

W sensie całego rekuperatora ? Nigdzie :lol:

Sam buduję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...