Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

Hip hip kolejny etap za sobą

:D :D :D Nasze powiatowe starostwo jest the best. Musiałam złożyć papiery o pozwolenie na budowę instalacji gazowej (bo projekt domu tego nie miał) i bez problemu pozwolonko gotowe do odbioru. Leży podobno od 3 tygodni :o a jak głuptas czekałam przepisowy miesiąc.

Ale wszystko oki bo roboty z gazem są w grafiku dopiero na sierpień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Brzydlak, a macie sztywny dach, czy możesz sobie z Vitarki robić cabrio??? 8)

 

Natus, takie spotkanie jest w tym budowlanym bajzlu bardzo potrzebne! Dla odreagowania!

 

Wciornastek - z tym gazem to cacy. W środę złożyliśmy wniosek, a instalator ma wejść od poniedziałku i ma też robić gaz od granicy do chałupy. Chciałem już to machnąć bez pozwolenia, ale z tego co piszesz, wszytsko powinno zatrybić! :D

 

Z zasady zawsze wszystko się krytykuje, ale po moich doświadczeniach z urzędami, muszę powiedzieć, że Starostwo funkcjonuje całkiem, całkiem. Mam jeszcze jedną obserwację. Nie pracują tam stare nieuprzejme ropuchy, tylko niezłe młode babki 8)

 

Świercz, mam nadzieję, że na następnym spocie się pojawisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Marzin- z tym gazem to cacy. W środę złożyliśmy wniosek, a instalator ma wejść od poniedziałku i ma też robić gaz od granicy do chałupy. Chciałem już to machnąć bez pozwolenia, ale z tego co piszesz, wszytsko powinno zatrybić! :D

 

Marzin, czy może podać mi ile płacisz na ten gaz od granicy do domui co wchodzi w cenę? i ew. namiary na wykonawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marzin, czy może podać mi ile płacisz na ten gaz od granicy do domui co wchodzi w cenę? i ew. namiary na wykonawcę.

Cześć! Przyłącze od granicy robi mi instalator, który robi całe CO i kanalize. Za gaz wychodzi coś około 800zł. Wykop od skrzynki do domu ok. 7 metrów.

 

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow z Wielkopolski.Mam do Was ogromna prosbe.Buduje dom i szukam sprawdzonej,dobrej i w miare taniej firmy,w ktorej moge zamowic okna i rolety zewnetrzne.Bede bardzo wdzieczna za jakies namiary.Pozdrawiam Roza

Spróbuj w MS Okna na ul. Sokoła. Ja jestem zadowolony. Rozmawiałem tam z Grześkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko, jak test teraz ze styropianem EPS pod wylewki? Jeszcze niedawno Kasia (K74) pisała, ze to deficytowy towar. Ja jestem dziś w swoim rodzinnym mieście, czyli Drezdenku, i w obu miejscowych hurtowniach lezy "od ręki" więc kupiłem nie pytając za bardzo o cenę.... :roll:

 

Jeszcze tylko trezba to jakoś do Poznania dotargać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

nie mogłem się powstrzymać by nie wstawić tego zdjęcia :p . Parę dni temu me zdziwione oczy ujrzały zaiste prowokacyjną tablicę, wystawioną naprzeciw naszej raczkującej budowy.

 

:D

 

Niezła ta tablica, między nią a dziewczynką zbierającą kwiatki jest taki niewiarygodny kontrast :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...