Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Altariela i Majania - dziennik jest, tylko wywaliłem skróty z mojej stopki.

 

Troszkę go olałem, bo sądziłem, że i tak tego nikt nie czyta.... :roll:

ha...

a ja byłam na tyle uparta (bo czytam, wbrew "sądzeniu" autora) że znalazłam i bez odnośnika w stopce :)

dla chcącego... itd ;)

 

a co do spotkania... to mam pytanie: jak to godzinowo (tzn o jakiej porze dnia) jest planowane? i czy styl imprezy przewiduje możliwość towarzystwa nieletniego (a dokładnie trzy-letniego ;) ) bo w zasadzie to jesteśmy chętni (mąż, ja i synek) - ale brakuje szczegółów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze zainteresowanie wzrosło spotkaniem ;)

na 30 juz napewno nie da rady ale ... moze byc na 7 sobota mysle ze najlepiej godziny popoludnowe tak 16-17 do bialego rana :wink: wiec jak chodzi o dzieci ja nie mam nic przeciwko ale swojego zostawię dziadkom żeby większy luz mieć ;-)

 

Marzin moge prosic o zrobienie listy na twoim temacie ?

 

narazie sprawdzam zainteresowanie jak bedzie duze a jest na to szansa to grill sie odbędzie 8)

 

Mice mlody ? :(

a ciekaw jestem kto jest najmłodszy z naszego forum ?

kto ma mniej niż 30 ?? zgłaszać sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mniej niż 30 :p

 

no to fajnie bo myslalem ze jestem najmłodszy z naszej grupy ;-)

 

A tak wracając do tematu imprezy, to nie wiem czy to gdzies przegapiłam, ale gdzie tak w sumie ma być ta impreza, czemu nie może być 30-tego i o jaką altankę chodzi??? :o

 

propozycja padła na rokietnice i jak beda chetni to na 7 lipca ;-)

a altanka w znajduje sie na posiadłości agroturystycznej na skraju rokietnicy

chyba w domku mam jakieś fotki z zeszłorocznej prywatnej imprezy to wieczorem wstawię

30 nie może być bo już za późno na rezerwacje i dopracowanie logistyczne a wcześniej było za mało chętnych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...