Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

 

no i kupa wszystkie soboty już zajęte 7,4, 21 od 10-15 pozniej wolne

 

bo jak to mam miec charakter rodzinny to możemy zrobić np. w niedziele 8

no chyba ze 6 w piątek wieczorem (tez wolny)

 

Eee. przecież nawet lepiej będzie po godz 15! Chyba, że nie chodzi o godzinę, a o datę....?

 

Jeżeli jednak soboty nie przypasują, to proponuję niedzielę, bo w piątek jak znam życie, wiele osób może się nie wyrobić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zabiję te maile, które nie dochodzą... jedno szczęście,że Marzin o mnie nie zapomniał i widzę siebie na liście pod nr 1 :lol: To kiedy ta impreza? bo 7 to ja idę na jakiś ślub, a właściwie jadę do Gdańska więc raczej nie zdążę wrócić, ale 8 już jak najbardziej.

 

a tak poza tym to mi działówki zabraknie :x może komuś zostało, albo rzuciło się na oczy gdzieś w cenach niekosmicznych (porotherm 11,5)?

 

z wiadomości ogólnych, to doganiam Brzydlaka-też mam ofoliowany dach, a Ty Misiak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabiję te maile, które nie dochodzą... jedno szczęście,że Marzin o mnie nie zapomniał i widzę siebie na liście pod nr 1 :lol: To kiedy ta impreza? bo 7 to ja idę na jakiś ślub, a właściwie jadę do Gdańska więc raczej nie zdążę wrócić, ale 8 już jak najbardziej.

 

a tak poza tym to mi działówki zabraknie :x może komuś zostało, albo rzuciło się na oczy gdzieś w cenach niekosmicznych (porotherm 11,5)?

 

z wiadomości ogólnych, to doganiam Brzydlaka-też mam ofoliowany dach, a Ty Misiak?

 

impreza nie wiadomo czy bedzie bo brak wolnej altanki

chyba ze rodzinny piknik 8 w niedziele ?

chociaz mialem nadzieje na jakies balety wieczorno-nocne :(

ale moze byc i tak

 

ja niestety stoje i czekam za ciesla ma niby wejsc 15 lipca :(

moja ekipa juz tydzien temu wyniosla sie z budowy i od tego czasu tez nie bylem na niej mam nadzieje ze mury stoja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tego 7 lipca to nadal jestem chętna - tylko muszę wiedzieć wcześniej, bo dzieciaki trzeba opchnąć! do dziatków.

 

WS poniedziałek odbieram Pozwolenie na budowę!!!!!!!!

Moja polityka zadręczenia urzędnika jest jednak skuteczna.

Na razie mieszczę się w terminach - bo na Gwiazdkę się wprowadzam :)

 

W niedzielę wyprowadziłam się ze starego domu i mieszkam na tymczasowych śmieciach, aż mi się dom nie wybuduje. ybrałam opcję bez kredytu. Opcja na przetrwanie :) Poiważne utrudnienie to brak interka, ale teraz na starym rynku w Poznaniu mamy bezprzewodowy dostęp publiczny :), z ktorego właśnie korzystam

Piozdrawiam budujących

Maruszek

 

ps. szukam więźby - gdzie najlepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natus - gratulacje! :-)

 

u nas wprawdzie folia jest ale z dachem bedzie ciezko. mial bys skonczony w sobote ale przez nasze spoznialstwo i niedbalstwo oraz wku wiajacego kierbuda moze s opoznic o dzien. przelozylismy dach o 1,5 miesiaca i powiedzialam dekarzowi ze na poniedzialek 25 czerwca bedziemy juz gotowi. tak mialo byc. jednak okalo s ze hurtwonia w ktorej mielismy dokupic reszte pierdol jest w sobote otwarta do 12 a my bylismy tam przed 13. dekarze przyjechali w pon o 7 rano i 3 godziny czekali bezczynnie bo dachowka dojechala dopiero na 10 i reszta badziewia tez.do tego popsula s pogoda i wrocili do siebie. zal mi ich bo zmarnowali sobie caly dzien pracy czyli sporo kasy w plecy do tego 250 km w plecy.

 

a wczoraj przylazl na budowe kierbud i ich wkurzal. ostrzegalam ich ze to po eb i zeby s do tego przygotowali, ale na tego goscia trudno s przygotowac :evil: przyczepil s do nich o to ze cos tam nie jest zrobione a miala to zrobic poprzednia ekipa, ze on nie ma odebranej wiezby ze nie moze byc bez jetek ze to tamto i pizdziamto. obudzil s k po 1,5 miesiaca od wyjazdu murarzy ze cos jest niedokonczione i nas ochrzanial. wiec mu daniel uswiadomil ze to on jest k...od tego zeby pilnowac czy prace sa skonczone ze za to mu placimy 4,5 tys, ze mial na to 1,5 miesiaca a nie on teraz wstrzymuje prace na dachu bo cos mu nie gra. dlaczego nie odebral od murarzy budowy przed ich wyjazdem. to on jest od pilnowania tego nie my. jetek w projekcie nie ma ale projekt wiezby jest caly skopany . baba tak zaprojektowala dach ze zaraz nam s rozkraczy nad glowami.dekarz nie mogl tez uwierzyc na slowo i sprawdzal w projekcie ze ta wiezba od facjatek jest taka chuda. jakos kierbudowi wczesniej to nie przeszkadzalo. a teraz panikuje ze tak nie moze byc ze musza byc jakies grube jetki itd itp. gosciu nie wywiazal s ze swojej roboty i jeszcze do nas skacze z pyskiem ze to nie jest zrobione. nie moge w to uwierzyc. w dodatku wczoraj w czasie klotni tel powiedzial danielowi ze szkoda mu impulsow na ta rozmowe i w dodatku siada mu bateria. musial go d uswiadomic ze to my placimy za ten tel. k...nie do wyobrazenia. gosciowi calkiem s juz przewrocilo we lbie. pracuje klikadziesiat lat w spoldzielni gdzie jest wielkim kierownikiem i myli ze moze s do wszystkich lacznie z inwestorami odnosic tak jak do swoich pracownikow. juz 2 razy wczesniej musielismy go sprowadzac do parteru po czym chodzil jak w zegarku i widac ze za dlugo s nie widzielismy bo znowu mu odp....la.

wyszlo na to ze dzis dekarze przykrecaja jetki i marnuja kolejny dzien bo ten kierbud nie dopilnowal poprzedniej ekipy.widzialam wczoraj ze juz sa wkurzeni :-? dodam ze tych kilka jetek ktore byly wczesniej przykrecone to tez tylko na nasza prosbe bo ich w projekcie nie ma i pewnie kierbud by to olal bo dla niego projekt rzecz swieta. placze tez ze tych jetek musi byc duzo bo nie ma drugiego wienca a sam murarzom nie kazal robic drugiego tylko obrecz i slupy.sam niech s wreszcie zdecyduje czy ten dom dla niego musi byc zgodny z projektem czy ze sztuka budowlana bo dla mnie to drugie.

 

daniel powie dzis kierbudowi ze za kazda nastepna poprawke jednej ekipy po drugiej odciagniemy mu z reszty jego wynagrodzenia. i zeby to do niego wreszcie dotarlo ze to MY powinnismy go je ac za to ze cos jest nie zrobione a nie on nas. masakra. budowac s odechciewa :-? mam nadzieje ze nam dekarze nie uciekna

 

 

po wyzaleniu s pozdrawiam wszystkich goraco :-)

 

Brzydlaczku o k.. co do diabła się dzieje. Wywalić kierbuda szulać innego. Też mam upierdliwego. Wszędzie by kładł zbrojenie i wzmacniał i tak przesadzony projekt. Ale w sumie jakoś się idzie się dogadać i nie jest żle tym bardziej że najgorsze za nami a kierbud załatwia całkiem fajnych fachowców w cenie wmiarę ok.

 

Głowa do góry. Zawsze podobało mi się powiedzenie Scarlet z Przeminęło z wiatrem że przemyśli to jutro bo jutro też będzie dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy dawno nie byłem i widze że chyba mnie ktoś zaprośił na te spotkanie... :oops: 8) 7 lipca to jest tak? jeszcze nie czytałem gdzie i w ogóle kto bedzie... natus no ty musisz być... my właśnie jesteśmy przed przeprowadzką dltego nie odzywałem się do ciebie na koma bo chyba nie chciała byś miec odwiedzin o 0.30 w nocy (o tej wracam z budowy) no chyba że.... :lol:

 

uhuhu brzydlak ale nerwa cie chwyciła... ale wygadaj się dziwcze to pomaga. a tak na poważnie to nie dziwie się twemu wku... 4.5 patyka a ten robi se olew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...