Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O której ta imprezka 8 lipca? Jesli w godzinnach popołudniowych to pisze się z całą rodzinka 2+2. I w takim razie potrzeba więcej słupków do przywiązywania dzieciaków. :lol:

 

widze ze moje pytania pozostaly bez odopiedzi:(

 

widze tez ze większość chce piknik rodzinny 8 lipca wiec ta date moge zarezerwować tylko pytanie od ktorej bo za późno tez nie ma co

i jeszcze jak widzicie sprawę grilla każdy coś przynosi czy składkę robimy ?

no i oplata za altankę dla właścicielki 5 zł od łebka !!! (myślę ze dzieciaków nie będziemy liczyć :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której ta imprezka 8 lipca? Jesli w godzinnach popołudniowych to pisze się z całą rodzinka 2+2. I w takim razie potrzeba więcej słupków do przywiązywania dzieciaków. :lol:

 

widze ze moje pytania pozostaly bez odopiedzi:(

 

widze tez ze większość chce piknik rodzinny 8 lipca wiec ta date moge zarezerwować tylko pytanie od ktorej bo za późno tez nie ma co

i jeszcze jak widzicie sprawę grilla każdy coś przynosi czy składkę robimy ?

no i oplata za altankę dla właścicielki 5 zł od łebka !!! (myślę ze dzieciaków nie będziemy liczyć :wink: )

 

No ja już nie wiem.... wydawało mi się że jak najbardziej odpowiadam na twoje pytanie... :-? :wink:

Jeśli spotkanie ma być wieczorem to od nas może być tylko jedna osoba, bo jedno z nas musi zostać z naszymi łobuziakami (nie posiadamy babci na miejscu, niestety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiak, chyba nie ma co pytać, o to, co kto woli, bo jako Polacy nigdy się nie dogadamy. Nam potrzebny jest dyktator (byle nie miał brata bliźniaka)

 

Proponuję, że każdy przywozi ze sobą kiełbachę czy co tam lubi, napoje - też wedle upodobania. Węgiel leży na mojej budowie, prawie dwa wory, więc ja dostarczę.

 

Co tam jeszcze będzię potrzebne ?

 

 

kto juz jest po instalacjach co cwu i najlepiej z podlogowka to bardzo prosze o info jak dlugo trwa zrobienie tych instalacji i na jaka duza powierzchnie domku mieliscie robione .jeszcze ile brali wasi instalatorzy za m2 podlogowki material plus robocizna. widzialam w L.M gotowe zestawy i wychodzily dosyc korzystnie z gory dzieki za wszelkie info

 

Brzydlak, własnie jestem po. Zajrzyj do dziennika. Robota trwała mniej niż dwa tygodnie. Te zestawy z Liroja to chyba bym sobie odpuścił. Nie żebym na tym zęby zjadł, na CO znaczy, tylko że w marketach dobrej jakości raczej nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiak, chyba nie ma co pytać, o to, co kto woli, bo jako Polacy nigdy się nie dogadamy. Nam potrzebny jest dyktator (byle nie miał brata bliźniaka)

 

Proponuję, że każdy przywozi ze sobą kiełbachę czy co tam lubi, napoje - też wedle upodobania. Węgiel leży na mojej budowie, prawie dwa wory, więc ja dostarczę.

 

Co tam jeszcze będzię potrzebne ?

 

 

 

ok

jutro dzwonie i rezerwuje na 8 lipca niedziela !!!

tak na godz kolo 15 ???

mysle ze tak bedzie najlepiej ze kazdy przywiezie to co chce bo z składkami to roznie sie wychodzi ( w wiekszosci doplacalem do zabaw :cry: )

 

mozemy tez ognisko zrobic !

 

ma ktos "jamnika" zeby jakas muzyka nam przygrywała albo dobry sprzet w samochodzie ;-)

 

mysle ze pora uaktualnić liste !!!

 

Mice

padały pytania odnosnie terminu i charakteru zabawy odpowiedzi byly nieliczne i mało konkretne !

a jak chodzi o charakter to tez wole wieczorno nocne z możliwością poskakania :wink:

to może następnym razem

w takim razie mojego 5 - latka tez zabieram tylko musimy pomyslec o zapewnieniu im atrakcji bo szybko sie znudzą i będą chcieli jechać do domu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Marzin. ja mam chate 170m2 plus bedzie jeden grzejnik w garazu. moze u nas nie wyjdzie 2x tyle co u Ciebie bo my nie bedziemy mieli gazowki tylko opalanie drewnem. zobaczymy. a niektore rzeczy kupuje wlasnie w marketach budowlanych i sa ok :-)

 

Nie może być 2 x droższe, bo sam kocioł to było prawie 6 kawałków. Obojętnie jaka chata, i tak trzeba go kupić. W większej chałupie ten koszt rozkłada się na więcej metrów. Wasza instalacja może być droższa o kilka grzejników i parę metrów rurek. Jeżeli będzie piec na paliwo stałe, to kto wie czy nie wyjdzie taniej.

 

Misiak, listę poprawię jak potwierdzisz że niedziela jest OK. Bo wtedy mogą być jakieś korekty. Muzę będzie można zapodawać z mojego traktora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin - nasz piec tez ok 7, 8 tys.

Uuu, nie sądziłem, że piece na drewno są takie drogie! Pewnie wyposażone je w jakieś cudeńka!

 

no i ta podlogowka na 70m2. mam nadzieje ze masz racje z tymi kosztami instalacji :-) dzieki za info :-)

U mnie podłogówka to bite 25 metrów kwadratowych 8)

 

Wygląda na to, że u Was może nie być taniej... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin- chcemy piec zgazowujacy drewno z mozliwoscia palenia peletami lub piec na drewno z mozliwoscia zmiany rusztu i palenia weglem peletem i innym badziewiem. no i z mozliwoscia zamontowania pozniej podajnika.

No to teraz już rozumiem wszystko. Nie macie tam u siebie gazu, czy macie, tylko nie chcecie grzać gazem?

 

z castoramy bedziemy mieli tanie drzwi blaszaki. rok musza wytrzymac. dobre drzwi kupimy sobie pozniej bo za ta roznice w cenie chcemy sobie najpierw kupic piec do sauny.

Ale o jakie drzwi chodzi, wejściowe???

najwazniejsze zeby dom dawal nam najpierw przyjemnosc :-)

Ma się rozumieć! To podstawa. Ja zrobię w pierwszym rzędzie taras, żeby miał odpowiednie miejsce do wciągania browarków.

 

a kierbud stwierdzil ze on nie moze dzis odebrac dachu bo nie da rady. ale jesli dekarze poprawili wiezbe i zrobili luz na ocieplenie to on juz nie ma nic do tego dachu. nawet nie przyjdzie mu do glowy ze obrobke komina moga zrobic nieszczelna lub krzywo zamontowac okno. debil. wiem ze robia porzadnie bo ich chwalil ale przeciez jest od tego zeby to sprawdzic.nie wiem co mu s wydaje, ze moze oni pozniej przyjada cos poprawiac :evil: jestem zla na daniela ze jeszcze nie zwolnil tego kierbuda ale juz s w nic nie wtracam.jego kredyt jego budowa :evil:

Tak czytam i czytam jak to jest u Was z tym kierbudem, i co sprawdza i trochę się obawiam, czy aby dobrze zrobiłem budując bez niego. Tzn jest, ale tylko na papierze... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiak, listę poprawię jak potwierdzisz że niedziela jest OK. Bo wtedy mogą być jakieś korekty. Muzę będzie można zapodawać z mojego traktora!

 

Altanka zarezerwowana w niedziele 8 lipca od godz 14 !

 

proszę zgłaszać swoja obecność !!!

No to ja ewentualnie będę :lol:

Czy sam czy z liczniejszą ekipą nie wiem, bo nie zależy ode mnie.

Ale jedna osoba czyli skromnie ja się pojawię 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozegnalismy wlasnie dekarzy :cry: jakos tak mi smutno. dach bardzo ladny a ostatnie 2 h pracowali w deszczu :cry: daniel rozliczal s z glownym dekarzem a ja dalam reszcie /5 łebka/ 300zl na flachy. mam nadzieje ze to nie za malo i nie beda obrazeni

 

ide teraz opic swoj piekny kasztanowy dach :-)

 

Daj jakąś fotę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...