Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No własnie brzydlak, wrzuć jakies foty.

 

Na spotkaniu będę sama nie licząc małych ogonów w postaci mojego 4,5 =letniego syna i 2-letniej córki. Mój mąż - osoba najlpiej zorientowana w naszej budowie, niestety nie przyjdzie, bo ma jeszcze obowiązki na uczelni. Szkoda. A ja pewnie będę biegać z wywieszonym jęzorem za moimi potworkami, no chyba, że je przywiążemy do jakiegś płotu :lol:

Ale jak się impreza rozkręci to i może mój mąż jeszcze zdąży, bo kończy egzamin koło 19.00.

 

Pada, niedobrze, naleje mi się wody do labiryntu fundamentow, a w srodę planowaliśmy zalewać ławy... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzydlak, wyprzedziłas mojego posta. :)

 

Pięknie wygląda Twoja dachówka! Co to za firma i kolor? Mąż mnie męczy o decyzję w sprawie koloru dachowki - mocno skłaniam się ku antracytowi lub brązom, ewentualnie jakaś winna czerwień.

 

Pada coraz mocniej.

 

Zatopi moje labirynty.

Topię smutek w lampce wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaloska- topienie w alkoholu jest dobre przy kazdej okazji ;)

 

dzieki za slowa uznania- dachowka von muller kasztan E 32 :-)

 

JEZU jak s ciesze ze moje dziecko jest juz wyrosniete i nie musze go wiazac do plotu na imprezkach :-)

 

Prawda, tylko wino się skończyło :-?

 

Von muller kasztan - pierwsza, ktora wpadła mi w oko.

Potem oglądałam inne i już wszystkie kształty i nazwy mi się wymieszaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniu będę sama nie licząc małych ogonów w postaci mojego 4,5 =letniego syna i 2-letniej córki.

widzę że będzie nasz 3-latek miał towarzystwo :)

potwierdzamy swój udział w liczbie 2+1

jak przywiążecie swoje dzieci, to naszego już nie będziemy musieli ;) uwielbia się bawić z dziećmi więc nie powinien przejawiać chęci oddalenia samotnego... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniu będę sama nie licząc małych ogonów w postaci mojego 4,5 =letniego syna i 2-letniej córki.

widzę że będzie nasz 3-latek miał towarzystwo :)

potwierdzamy swój udział w liczbie 2+1

jak przywiążecie swoje dzieci, to naszego już nie będziemy musieli ;) uwielbia się bawić z dziećmi więc nie powinien przejawiać chęci oddalenia samotnego... 8)

 

to mój 5 -latek widze ze nie bedzie sie nudził bo ekipa robi sie niezła ;-)

 

Marzin

wiesz tak dokładnie to sam muszę sobie przypomnieć

od środy wieczorem przez najbliższy tydzień będę mieszkał w rokietnicy pilnując żony siostry domu ;-) wiec przygotuje dokładna mapkę !

 

proponuje jednak może wpisywać uczestników tak

 

Misiak + żonka + 1 D

Marcin + żonka + 1 D ;-)

jjsod + mąż + 1 D

jaloska+ 2D

itp...

będzie wiadomo ile dzieciaków a ile dorosłych przyjedzie bo nie wiem jak tam ta kobitka policzy czy dzieciaki tez wliczy czy nie - tylko mówiła 5 zł od osoby ! ;-(

będę negocjował :wink:

 

mam nadzieje ze godzina 14 jest ok bo oczywiście nikt nie odpowiedział :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydlak, to co zaznaczyłem jest poprawione, czy dekarze tak zostawili? Chodzi o ołowianą karbowaną blachę z kołnierza okna.

http://img218.imageshack.us/img218/7937/obraz1427ac4si2.jpg

Dachówka cacy!

 

 

Marzin

wiesz tak dokładnie to sam muszę sobie przypomnieć

od środy wieczorem przez najbliższy tydzień będę mieszkał w rokietnicy pilnując żony siostry domu ;-) wiec przygotuje dokładna mapkę !

OK!

Widziałeś plan, który jest podlinkowany w topicu informacyjnym?

 

proponuje jednak może wpisywać uczestników tak

 

Misiak + żonka + 1 D

Marcin + żonka + 1 D ;-)

jjsod + mąż + 1 D

jaloska+ 2D

itp...

będzie wiadomo ile dzieciaków a ile dorosłych przyjedzie bo nie wiem jak tam ta kobitka policzy czy dzieciaki tez wliczy czy nie - tylko mówiła 5 zł od osoby ! ;-(

będę negocjował :wink:

OK, wpiszę tak jak proponujesz.

 

mam nadzieje ze godzina 14 jest ok bo oczywiście nikt nie odpowiedział :(

Pewnie, że jest OK. Wszystkim nie dasz rady dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dopisuję:

ja+utrzymujący rodzinę+dzieci (6,3,1)

Aby nikogo nie przywiązywać wezmę piłkę do nogi, niech sobie za nią biegają aż padną.

 

A z pozytywnych informacji: moja ekipa, która miała problem (nie będę już pisać jaki bo może czytają) sama zadzwoniła i w tym tygodniu mogą zaczynać pracę. Dzięki temu nie odstaję tak bardzo od grupy i będę w niedzielę miała "wspólne" tematy. Będziemy mogli godzinami rozmawiać o moich fundamentach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świerczu wlasnie to 0,5 D Kto to jest? w interesie Tw żonki mam nadzieje ze dziewczynka :lol:

 

 

Pozwolę się wtrącić. Dziewczynka się udaje dopiero za szóstym czy siódmym razem :roll:

 

Pamiętam jak kiedyś pewna Pani w szpitalu oszalała z radości rodząc ósme dziecko. Później dowiedzieliśmy się, że ona nie zwariowała poprostu miała siedmiu synów a teraz się urodziła dziewczynka. Wniosek: warto czekać i próbować :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...