Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

świerczu wlasnie to 0,5 D Kto to jest? w interesie Tw żonki mam nadzieje ze dziewczynka :lol:

 

 

Pozwolę się wtrącić. Dziewczynka się udaje dopiero za szóstym czy siódmym razem :roll:

 

Pamiętam jak kiedyś pewna Pani w szpitalu oszalała z radości rodząc ósme dziecko. Później dowiedzieliśmy się, że ona nie zwariowała poprostu miała siedmiu synów a teraz się urodziła dziewczynka. Wniosek: warto czekać i próbować :wink: :wink: :wink:

:o :o :o :o :o oszalałaś???? ja chce juz trzecią.... :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ech świerczu...ty po prostu nie umiesz zrobic dziewczynki...juz ja bym cie nauczyla...

 

Hm............................, nauczyć to może twój mąż, to ten ich "X", tylko chyba brniecie za daleko :roll: No ale w końcu to nie moja sprawa, ja tylko jakby co to mogę podpowiedzieć o karmieniu cyckami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy w robocie, i każdy pruje sobie falki... na forum Muratora

 

krys1 - jestem, jestem, tylko nie mam zielonego pojęcia gdzie ten grill ma być. Najwyżej przeryjemy na mojej działce facelię. Bo w sumie z tej grupy grillowców większość lepiej trafi na moją działkę.

 

brzydlak, świerczu - dzięki. Ale miał być synek. Nawet lekarz wcześniej tak mówił. Magda już nakupiła chłopięcych szmatek.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin - piasalam ze nie bede bo jade do babci na urodzinki. konczy 74 lata wiec nie wiem ile jeszcze bede miala okazji z nia s bawic a z wami to s pewnie jeszcze pobawie na jakims browarku ;)

Jedź jedź. Ja ostatnio byłem u dziadka na 80-tych urodzinach. Dziedek też pił! :o

 

kiedy Tw cora planuje s urodzic

Połowa września

 

co z tym moim wylazem bo ja nie wiem o co chodzi...

Ta ołowiana blacha, która jest pod oknem, nie jest przyklejona do dachówek. Co to za wyłaz? Bo Fakro ma od spody specjalną masę, i taka blacha ładnie się trzyma dachówek. Zobacz do mojego dziennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin to się zamieńmy ;) ....ciuszkami! :lol: :lol: moja nadostawała juz jakieś sakanki itp... :roll: no a tak poważnie to i tak przecież bedzie mała kochana niunia - już sie nie moge doczekac... - fajna powtórka z rozrywki ;)...

Opisałem moją jedną gafe z tamtych lat w teamcie Nasze Gafy... jak poszukacie to się posmiejecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy w robocie, i każdy pruje sobie falki... na forum Muratora

 

krys1 - jestem, jestem, tylko nie mam zielonego pojęcia gdzie ten grill ma być. Najwyżej przeryjemy na mojej działce facelię. Bo w sumie z tej grupy grillowców większość lepiej trafi na moją działkę.

 

brzydlak, świerczu - dzięki. Ale miał być synek. Nawet lekarz wcześniej tak mówił. Magda już nakupiła chłopięcych szmatek.... 8)

 

No, wątek nam się rozwinął jak nigdy, Marzin ja też dołączam się do gratulacji, mam nadzieję osobiście uścisnąć Ci dłoń i jako bardziej doświadczona udzielić Ci jeszcze paru wskazówek. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...