Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

Krys1, kto teraz koło mnie usiądzie :(

pewnie jakaś laska............... :roll:

Kurcze, chyba będę lał po dupskach, tych co nie przyjadą!

No, to może być przyjemne.............., to ja już się zapisuję, chyba, że zapowie się teściowa :evil: i znów kicha :wink:

............póki co wykopane fundamenty, jak piszecie, dają złudzenie, że wszystko jest takie małe....

Też mi się wydaje, że dopiero przy otynkowanych ścianach widać dopiero przestrzeń. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam!

Mnie też męczy przeziębienie, ale się nie daje. U mnie budowa co prawda z przerwami ale się posuwa. Teraz jestem na etapie myślenia: A) co dalej po stanie surowym otwartym B) dam radę wprowadzić się jeszcze w tym roku, czy już nie...

 

Włóczykij jak tam co się dzieje - jak czytam w dzienniku murarze sobie poszli?! Dlaczego - za mało im płacą?Na jakim jesteś etapie? U mnie idzie całkiem szybko - od 5 tygodni od rozpoczęcia kopania mury dochodzą do stropu ;) Po tych paru tygodniach mam wrażenie że nasz wykonawca jest OK, stąd z tym większym zaciekawieniem czytam Twój dziennik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się już gubić, kto będzie na grillu, a kto nie.

 

Tutaj lista, jak jest błąd to proszę o info:

 

1. Natus

2. Świercz + żona + 1,5D

3. jola.d

4. jaloska

5. Martuszek + mąż + 2D

6. Mice + ?

7. Altariela + mąż

8. jjsod + mąż + 1D

9. Misiak + żona +1D

10. Marzin + żona + 0,5D

11. Celt + żona + 1D

 

Jakieś 24 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś dzwonił juz w sprawie pogody??? :-? :p

Dzwoniłem, niestety z Samoobrony mają lepszego negocjatora i mówią, że susza jest :roll:

Trza jakąś zrzutę zrobić to może wodę zakręcą :lol:

 

no musisz sie poprawić w negocjacjach/.... :-?

 

:lol:

własnie negocjuję z energetyką, żeby ruszyli d..y i też mi nie idzie więc chyba tej umiejętności faktycznie nie mam :(

Ktoś tu jest dobry z PR czy cuś ? Zatrudnię negeocjatora :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie negocjuję z energetyką, żeby ruszyli d..y i też mi nie idzie więc chyba tej umiejętności faktycznie nie mam :(

Ktoś tu jest dobry z PR czy cuś ? Zatrudnię negeocjatora :lol:

Najlepsza technika jest do tzw. zajeb.....

 

Czyli dzwonisz i dzwonisz, pytasz, odwiedzasz i odwiedzasz, aż zrobię co chcesz żeby mieć tylko święty spokój!

 

 

Pogoda bydzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mice, Marzin ma rację - upierdliwie depcz po piętach. Ja tak w 4 miesiące uzbroiłam działke, doprowadziłam do przekształcenia drogi wewnętrznej miasta w publiczną (żeby dostać warunki), załatwiłam warunki i odebrałam pozwolenie na budowę. Mieli mnie dość, ale muszę powiedzieć, że ostatnia obsługująca mnie Pani architekt w UMP zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie zyczliwością i kompetencją.

Jednak nawet ona czuła mój oddech na plecach!

Ale efekty są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

oto dokładniejsze dane dotyczące spotkania

startujemy od 14 do ........... (ile dacie radę - światło jest wiec może być do późnego wieczora)

 

Opłata za altankę 5 zł za osobę (dzieci po utargowaniu - gratis ;))

 

Na miejscu dość spora Altanka z ławkami, oświetleniem

http://www.directupload.net/images/070626/temp/xa4BFE2b.jpg

obok murowany grill

http://www.directupload.net/images/070626/temp/N9QZlWJL.jpg

jest tez miejsce na ognisko, obok jest stawek, rozwieszona siatka do grania np. w babinktona (chyba tak to sie pisze ) albo siatkówkę

na miejscu tez jest wc (drewniane ale to chyba budujących nie zrazi ;) )

właścicielka ma konie wiec pewnie przyjdzie i chętni za opłatą będą mogli przejechać sie

 

Każdy przynosi to co chce i na co ma ochotę

typu kiełbasa, mięso, kanapki, surówki, napoje dla dzieci i dla dorosłych ;)

to co zwykle macie na grillu !

 

 

Pogoda myślę ze nam dopisze ;) (zaznaczyć cały link i wkleić do przeglądarki !)

http://www.accuweather.com/world-forecast-details.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|PL|PL015|POZNAN&metric=1&fday=4

 

jak dojechać?

 

będąc w Rokietnicy kierujemy sie na Rostworowo/Żydowo za 2 przejazdem kolejowym po ujechaniu ok. 450 m skręcamy w prawo zaraz za takim sporym płotem betonowym i jedziemy polna drogą miedzy budującymi sie domami do końca ok. 400 m aż do drzew !

W tym gąszczu znajduje sie nasze miejsce spotkania !!!

 

poniżej dokładniejsze namiary

MapaTargeo

 

Altanka

Namiar GPS dla posiadających ;-)

N 52 31'16.29"

E 16 45'08.89"

 

Mapa internetowa altanka

 

Wjazd na polna drogę ok 400 m do altanki

Namiar GPS dla posiadających ;-)

N 52 31'17.15"

E 16 44'51.38"

Mapa internetowa wjazd

 

ps. można pobrać swoje projekty, wyceny itp. żeby temat sie kleił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza technika jest do tzw. zajeb.....

 

Czyli dzwonisz i dzwonisz, pytasz, odwiedzasz i odwiedzasz, aż zrobię co chcesz żeby mieć tylko święty spokój!

 

Mice, Marzin ma rację - upierdliwie depcz po piętach

A myślicie, że co ja robię ? dzwonię i dzwonię :evil: Jutro osobista misja specjalna, zobaczymy :roll:

Najgorsze jest to, że na 4 pracowników każdy inaczej mi odpowiedział. Rozmawiałem z ich szefową, w ciągu 2 dni zmieniła wersję tego co muszę dostarczyć i jak dalej sprawę ciągnąć ... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...