Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aaaaaaaaaaaaa, ale jestem straszna. Wszystkich wystraszyłam. A tak poza tym to macie klimę w pracy lub dowóz wody mineralnej w te upały?

taka straszna to nie jesteś... nie wlewaj sobie ;)

klimy nie mam ale temperatura na przyzwoitym poziomie i nawet dostawę wody sobie wniosłam rano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalam ze on ma prad od sasiadki ;)

He, he. A ja zastanawiałewm sie co Ty widziałaś na tej Wielkopolskiej, ale ulicy .... :oops:

 

Swoją drogą Enea mnie nęka karami. naliczyli mi już całe 60 złotych. Będę musiał się od sąsiadki odciąć. Nie wiem jak to przyjmie bidulka :cry:

skoro tu jestescie to czemu tak milczycie jak zakleci :-)

Zmowa milczenia.

A tak poza tym to macie klimę w pracy lub dowóz wody mineralnej w te upały?

 

My na szczęście mamy, ale mój dach klimatyzowany już nie jest. A robić trzeba :-?

Im dłużej te upały potrwają, tym gorzej dla mnie. Rozsychają się łaty i cała robota weźmie w łeb!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja D na zalegle ur pile do BK. na im mam mu dac wkretarke . jak czlowiek nisko upada . z zegarkow na pile do bloczkow.

Że jak?! Ni panimaju....

 

dzis lub jutro musimy jeszcze kupic jakies drzwi do tej rudery.

A to juz rozumiem. Ja mam jak widac na zdjęciach w dzienniku piękne gustowne drzwi w kolorze seledynowym.

 

opowiadajcie co u Was na budowach

U mnie działa dziś elektryk. Niby ma już skończyć, w ostateczności przyjedzie jutro. Czekam sobie na garaż i zrobienie posadzek. I załatwiamy kredyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...