Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam też się pochwalę posadzki skończone podłoga jak lustro teraz podlewanie a w piątek gruntowanie ścian i do przodu dzisiaj jedziemy oglądać płytki.pozdrawiam lidka. :D

 

W sumie za parę dni my tez możemy juz oglądać. Zresztą co ja gadam, moja małzonka ogląda już od miesiąca. Podobno nigdzie nie ma takich jak ona chce :o Później się okaże ze są, ale bardzo drogie. I będą fochy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jedziemy oglądać płytki.pozdrawiam lidka. :D

 

Jejciu, już płytki...ale fajowo macie...

 

Fajowo i nie bo płytki podrożały jak :evil: :evil: nie powiem co. Miałam jedne namierzone kosztowały 45 zł z meter a teraz 55 zł :o :cry: :cry: . Jakaś kompletna głupawka. Mam wrażenie że zaczyna się dokładnie taki sam cyrk jak był z pustakami i cementem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lidka87

ci sami, co byli u Marzina? Cena i namiar są na forum?

 

Tak, ci sami. Tel 609 911 292. Cena 12zł/metr + 1 zł od metra za włókno.

 

 

Fajowo i nie bo płytki podrożały jak :evil: :evil: nie powiem co. Miałam jedne namierzone kosztowały 45 zł z meter a teraz 55 zł :o :cry: :cry: . Jakaś kompletna głupawka. Mam wrażenie że zaczyna się dokładnie taki sam cyrk jak był z pustakami i cementem

 

Za długo czekaliśmy wciornastku i teraz załapaliśmy się na koninkturę :( Muszę powiedzieć Magdzie, żeby się troszkę pośpieszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja płytki oglądałam maniakalnie zjechałam cały poznań i ościenne okolice z Gnieznem włącznie,a tu pan płytkarz mówi zobaczcie w budom-markecie i olśnienie w jednym miejscu pięknie wyeksponowane i facet konkretny,więc w 20 min.płytki wybrane w piątek pojadę kupić po dokładnych pomiarach.Wracając do posadzek są super i piją jak u marzina .pozdrawiam lidka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja płytki oglądałam maniakalnie zjechałam cały poznań i ościenne okolice z Gnieznem włącznie,a tu pan płytkarz mówi zobaczcie w budom-markecie i olśnienie w jednym miejscu pięknie wyeksponowane i facet konkretny,więc w 20 min.płytki wybrane w piątek pojadę kupić po dokładnych pomiarach.Wracając do posadzek są super i piją jak u marzina .pozdrawiam lidka.

 

Wyprzedziłaś moje myśli, bo własnie miałem pytać, gdzie jest takie miejsce z płytkami, gdzie żona dostanie oczopląsu :o

 

A gdzie ten Budom-market?

 

Ten?

 

POZNAŃ, UL. SKŁADOWA 5

TEL. +48 (061) 859 83 00

FAX. +48 (061) 859 83 01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam też się pochwalę posadzki skończone podłoga jak lustro teraz podlewanie a w piątek gruntowanie ścian i do przodu dzisiaj jedziemy oglądać płytki.pozdrawiam lidka. :D

 

lidka ... my to się musimy spotkac..tak blisko...aż wstyd ... a przy okazji pooglądam jak wyszły tynki (u mnie planujemy je na wrzesień)... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja płytki oglądałam maniakalnie zjechałam cały poznań i ościenne okolice z Gnieznem włącznie,a tu pan płytkarz mówi zobaczcie w budom-markecie i olśnienie w jednym miejscu pięknie wyeksponowane i facet konkretny,więc w 20 min.płytki wybrane w piątek pojadę kupić po dokładnych pomiarach.Wracając do posadzek są super i piją jak u marzina .pozdrawiam lidka.

 

Wyprzedziłaś moje myśli, bo własnie miałem pytać, gdzie jest takie miejsce z płytkami, gdzie żona dostanie oczopląsu :o

 

A gdzie ten Budom-market?

 

Ten?

 

POZNAŃ, UL. SKŁADOWA 5

TEL. +48 (061) 859 83 00

FAX. +48 (061) 859 83 01

cześć marzin dokładnie ten na składowej naprawdę warto podjechać pozdrawiam lidka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, gdzie jesteście?

 

 

Jestem ciekaw ile wydaliście/wydacie na drzwi wewnętrzne razem z ramami?

 

Czy 1200 zł/szt to dużo, średnio, mało???

 

Zastanawiam się też, jaką przyjąć stawkę żeby policzyć koszt elewacji zewnętrznej. Robocizna razem z materiałem (styropian 15cm)... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie bardzo proszę w niedzielę będzie można biegać po posadzkach,a co do odległości to ja codziennie widzę twój domek jak by nie pole to na szage 5 minut spacerkiem z okien górnego pokoju mam dokładnie twój domek ale nie jestem podglądaczką więc spoko :D

 

Hmmm...a który to? może foto na priv :wink: Coś czuje że to jeden z tych na które patrzę z sypialni :lol: ... jakieś znaki świetlne będziemy sobie dawały, albo coś....hihihi

W niedzielę? - jak damy radę to wpadniemy z M, bo zapowiada się weekend na zgłębianu tajników elektryczności (od wczoraj teść-elektryk działa, a mnie już się mózg lasuje od kombinowania co i gdzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się też, jaką przyjąć stawkę żeby policzyć koszt elewacji zewnętrznej. Robocizna razem z materiałem (styropian 15cm)... :roll:

Styropian łatwo wyliczyć, tynk - to zależy na jaki się zdecydujesz, a robocizna (przyklejenie styropianu + tynk) wg moich wstępnych rozeznań kosztuje 45-50 zł/m2. Może to coś pomoże :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie bardzo proszę w niedzielę będzie można biegać po posadzkach,a co do odległości to ja codziennie widzę twój domek jak by nie pole to na szage 5 minut spacerkiem z okien górnego pokoju mam dokładnie twój domek ale nie jestem podglądaczką więc spoko :D

 

Hmmm...a który to? może foto na priv :wink: Coś czuje że to jeden z tych na które patrzę z sypialni :lol: ... jakieś znaki świetlne sobie będziemy dawały, albo coś....hihihi

W niedzielę? - jak damy radę to wpadniemy z M, bo zapowiada się weekend na zgłębianu tajników elektryczności (od wczoraj teść-elektryk działa, a mnie już się mózg lasuje od kombinowania co i gdzie)

witam serdecznie na przeciwko kościoła w siekierkach jest ulica grabowa jedziesz nią prosto i pierwsza budowa po prawej stronie to my ,na działce jest drewniany domek i huśtawki.jutro też będziemy stolarz przyjedzie na ostateczne pomiary schodów ok.16-30.zaproszenie oczywiście aktualne a elektryką się nie przejmuj ja biegałam z kredą zaznaczając punkty a elektryk i tak wie najlepiej ile czego jest potrzebne i doradzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się też, jaką przyjąć stawkę żeby policzyć koszt elewacji zewnętrznej. Robocizna razem z materiałem (styropian 15cm)... :roll:

Styropian łatwo wyliczyć, tynk - to zależy na jaki się zdecydujesz, a robocizna (przyklejenie styropianu + tynk) wg moich wstępnych rozeznań kosztuje 45-50 zł/m2. Może to coś pomoże :roll:

kupiliśmy na nasz domek materiał tj.styropian 12 organika 200m2,klej izolbet,klej izolbet do zatapiania siatki,siatka,łączniki czyli te kołki po 2 szt na płytę styropianu to kosztowało netto 5038 zł. do tego tynk 3500(jeszcze nie kupiony) to na 200m2.a robocizna na gotowo ok.35zł pozdrawiam lidka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...