Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

Aaaa, podgrzybki. Dzięki!

 

Odnośnie drzwi, to hmmm..... nie wiem co powiedzieć. Termin zaklepywaliśmy już w maju, stolarz z mojego rodzinnego Drezdenka, więc kawałek drogi. Nie to żebym Ci odradzał Natalia, tylko jakoś "cieńko" to widzę... :(

 

 

Acidtea!

 

Gokarty mamy zamówione na 12, ale o 12:15 jechać jeszcze nie będziemy, więc przyjeżdżaj.

 

jak ktoś jeszcze chętny, to zapraszamy. Będzie mini Grand Prix. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mam je głupio i bezsensownie wysokie,a na szerokość chyba 100 (kompletna ignorancja :( ) chyba uderzę w gerdę,ale pojadę jeszcze sprawdzić jak to wygląda...

 

Skąd ja to znam już prawie wpadłam w rozpacz bo te robione na miarę powalały cenowo i w końcu oświecenie Łapawa - mają stronkę netową ceny jak najbardziej do przyjęcia jedyna wada lub zaleta to że drewniane. Druga sparwa że jeśli w kształcie drzwi coś chcesz zmienić np brak łuczka (tak ja u mnie) to nie wpływa to na cenę.

 

 

PS. Bylam wczoraj na grzybach pod Obornikami na trasie na Wałcz (no i w niedzielę w południe) i kiepsko. jest w lesie sucho i zimne noce. W sumie dwie kuszki i koszyczek podgrzybków. Ale pogoda piękna i wspaniały piknik w lesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzinie i Misiaku

Mam takie swoje - czyli nieobiektywne zupełnie - aczkolwiek możliwe, że trafne spostrzeżenia, dlaczego ludzie z Forum nie przyszli na gokarty.Otóż, ludzi na forum łączy budowa i obawiam się, że ludzie budujący mają mało czasu na przyjemności, a jak już je mają, to jeszcze muszą nadrabiać zaleglości towarzyskie wśrod przyjaciół spoza forum, a nawet rodziny - zwłaszcza w niedzielę. Jakby to była pogadanka o budowaniu, to pewnie tez bym przyszła, ale na prawdę z ciężkim sercem gonię własny ogon i muszą co chwila wybierać i rezygnowac z wolnego niegdyś czasu.

Zgadzać się z powyższa teorią nikt nie ma obowiązku. Tak sobie a muzom foilozofię roztaczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzinie i Misiaku

Mam takie swoje - czyli nieobiektywne zupełnie - aczkolwiek możliwe, że trafne spostrzeżenia, dlaczego ludzie z Forum nie przyszli na gokarty.Otóż, ludzi na forum łączy budowa i obawiam się, że ludzie budujący mają mało czasu na przyjemności, a jak już je mają, to jeszcze muszą nadrabiać zaleglości towarzyskie wśrod przyjaciół spoza forum, a nawet rodziny - zwłaszcza w niedzielę. Jakby to była pogadanka o budowaniu, to pewnie tez bym przyszła, ale na prawdę z ciężkim sercem gonię własny ogon i muszą co chwila wybierać i rezygnowac z wolnego niegdyś czasu.

Zgadzać się z powyższa teorią nikt nie ma obowiązku. Tak sobie a muzom foilozofię roztaczam.

Martuszku, Twoje spostrzeżenia sa jak najnardziej trafne. Oprócz tego, że ludzie są zajęci budowami, to nie koniecznie musi im się podobać warkot malutkich bolidów i zapach spalin. Jednych to kręci i powoduje gęsią skórką, innych nudzi i może doprowadzić do wymiotów (te spaliny :wink: ) Mimo braku obecności ze strony forumowiczów, imprezkę zaliczamy do bardzo udanych i już planujemy następną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Fajnie, że zaglądasz :D

 

Mam takie swoje - czyli nieobiektywne zupełnie - aczkolwiek możliwe, że trafne spostrzeżenia, dlaczego ludzie z Forum nie przyszli na gokarty.Otóż, ludzi na forum łączy budowa i obawiam się, że ludzie budujący mają mało czasu na przyjemności, a jak już je mają, to jeszcze muszą nadrabiać zaleglości towarzyskie wśrod przyjaciół spoza forum, a nawet rodziny - zwłaszcza w niedzielę. Jakby to była pogadanka o budowaniu, to pewnie tez bym przyszła, ale na prawdę z ciężkim sercem gonię własny ogon i muszą co chwila wybierać i rezygnowac z wolnego niegdyś czasu.

 

No....zgadza się, trafne przemyślenia.............jeszcze dodam swoje:

budowa to nie wszystko, trzeba nauczyć się od niej oderwać...

 

Teraz nasza kolej

 

Na kiedy termin??????

 

AAAAAAAAAA już doczytałam u ŚWIERCZA. No to masz stresa, nie.........????????? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam je głupio i bezsensownie wysokie,a na szerokość chyba 100 (kompletna ignorancja :( ) chyba uderzę w gerdę,ale pojadę jeszcze sprawdzić jak to wygląda...

 

Skąd ja to znam już prawie wpadłam w rozpacz bo te robione na miarę powalały cenowo i w końcu oświecenie Łapawa - mają stronkę netową ceny jak najbardziej do przyjęcia jedyna wada lub zaleta to że drewniane. Druga sparwa że jeśli w kształcie drzwi coś chcesz zmienić np brak łuczka (tak ja u mnie) to nie wpływa to na cenę.

 

dziewczyny, załamałyście mnie.......

tez mam 100 cm drzwi wejściowe

 

rozumiem, że wymiar 100 cm jest wymiarem nietypowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam stolarza z zacięciem artystycznym (chodzi o wykonanie zdobień na zamówienie) do kuchni i nadal nic przekonującego mi się nie trafia............

 

ja mam namiary na takiego fachowca,robi własnie zdobienia na zamowienia,odnawia antyki.

jezeli chcesz moge sie go zapytac,czy ma wolne terminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

AAAAAAAAAA już doczytałam u ŚWIERCZA. No to masz stresa, nie.........????????? :wink:

Mam, mam.

Ale chciałbym żeby było już po. Magda idzie dziś do lekarza. Prawdopodobnie może już zostać w szpitalu no i będą "wyciskać" No ja nie wiem czemu ta nasza dzidzia nie pcha się na ten świat, przecież ma takich fajnych rodziców :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...