Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

Mam, mam.

Ale chciałbym żeby było już po. Magda idzie dziś do lekarza. Prawdopodobnie może już zostać w szpitalu no i będą "wyciskać" No ja nie wiem czemu ta nasza dzidzia nie pcha się na ten świat, przecież ma takich fajnych rodziców :wink:

 

Nie pcha się bo zimno na dworze i domek nie skończony......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam, mam.

Ale chciałbym żeby było już po. Magda idzie dziś do lekarza. Prawdopodobnie może już zostać w szpitalu no i będą "wyciskać" No ja nie wiem czemu ta nasza dzidzia nie pcha się na ten świat, przecież ma takich fajnych rodziców :wink:

 

Nie pcha się bo zimno na dworze i domek nie skończony......

Widzis Marcin, wszystko to Twoja wina i na początku i na końcu :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, załamałyście mnie.......

tez mam 100 cm drzwi wejściowe

 

rozumiem, że wymiar 100 cm jest wymiarem nietypowym?

 

No tak prawie. U mnie dokładnie tak że otwór drzwiowy ma 110 cm. Więc skrzydło drzwi powinno mieć 100. Wszystkie typowe drzwi wejściwe w znośnych cenach są z skrzydłami 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, mam.

Ale chciałbym żeby było już po. Magda idzie dziś do lekarza. Prawdopodobnie może już zostać w szpitalu no i będą "wyciskać" No ja nie wiem czemu ta nasza dzidzia nie pcha się na ten świat, przecież ma takich fajnych rodziców :wink:

 

Nie pcha się bo zimno na dworze i domek nie skończony......

Widzis Marcin, wszystko to Twoja wina i na początku i na końcu :o :wink:

 

No właśnie, nie chciałam mówić tego głośno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam namiary na takiego fachowca,robi własnie zdobienia na zamowienia,odnawia antyki.

jezeli chcesz moge sie go zapytac,czy ma wolne terminy

 

 

Będę wdzięczna. Będę musiała na pewno rozeznac się w cenach u takiej osoby, bo moje dotychczasowe skromne bardzo doświadczenie w tym zakresie pokazuje, że osoby zajmujące się zawodowo renowacją antyków są bardzo drogie w porównaniu ze stolarzami wytwarzającymi nowe egzemplarze. Trzeba chyba więcej wiedziec i umiec, pewnie tak? Może jednak zależeć to będzie od rodzaju zlecenia. Zobaczymy co życie przyniesie i jeszcze raz dziękuję, że zadeklarowałaś się sprawdzić co i jak w moim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natus - ;) nie wcielo mnie. zagladam tu czesto ale nie mam za bardzo glowy zeby pisac :)

 

2 miechy temu mialam kryzys budowlany .bylam zla, ze cos mnie podkusilo zeby s budowac, ze nie kupilam chaty od niemczyka. za dokladnie taki sam kredyt mialabym chate nawet ok 15m2 wieksza i juz od 1,5 roku mieszkalabym na moim ulubionym osiedlu. zachcialo mi s oszczedzac :)

 

ostatnio budowa wreszcie s ruszyla wiec gniew mi minal. oczyszczalnia jest, elektryk dziala...5 tydzien - sam s juz z siebie smieje :) wazne ze robi b. dokladnie, mniejsza o to ze tak wolno. chociaz chata ma ok 200 m, punktow duzo a on jest jeszcze mlodziutki i s stara wiec tak idzie :) po 3 miesiacach zwodzenia raczyl przyjechac tesciu wiec daniel ma juz lepszego pomocnika ode mnie :) od 2 tyg jest tesc, daniel na urlopie i wynajety facet i naprawde wreszcie widac efekty. goscia bardzo polecam. bierze 1500 za tydzien roboty ale robi zajebiscie dokladnie i schodzi z budowy dopiero jak juz jest zupelnie ciemno i pracuje od wczesnego rana. wczesniej wyremontowal danielowi i jego kolesiowi biuro i zrobil to naprawde rewelacyjnie. mysle ze my go jeszcze potrzymamy ze 2 tyg. za 1,5 tyg tesciu jedzie na 2 tyg do anglii a pozniej wroci i beda ocieplac budynek. wynajem chaty przedluzylam do konca listopada wiec raczej nie bedzie trzeba wprowadzac s w betony :) ogolnie mam juz luz. czas mnie nie goni. wrecz chetnie odlozylabym przeprowadzke do wiosny bo nie chce mi s po niechcicowemu latac po kolana w glinie. kredyt zwiekszymy o 50 tys do tego to co zarobilismy i powinno na wiekszosc starczyc. nie licze oczywiscie mebli :) ogolnie luz. wreszcie. a pod koniec sierpnia myslalam nawet zeby sprzedac to w cholere.

 

pozdrawiam wszystkich goraco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świerczowi serdecznie Antosia gratuluję, jakbym miała syna, to też byłby Antoś 8)

 

Skąd ja to znam już prawie wpadłam w rozpacz bo te robione na miarę powalały cenowo i w końcu oświecenie Łapawa - mają stronkę netową ceny jak najbardziej do przyjęcia jedyna wada lub zaleta to że drewniane. Druga sparwa że jeśli w kształcie drzwi coś chcesz zmienić np brak łuczka (tak ja u mnie) to nie wpływa to na cenę.

możesz podać adres tej strony?bo z wyszukiwarki nie bardzo mi wychodzi...

Brzydlak u mnie też doły bo kasa się kończy, a ja kredytu już nie mam jak zwiększyć...w przyczepie robi się momentami z deczka zimno, ale też coś się rusza...w przyszłym tygodniu okna i bramę chyba zamontuję, wylali mi wczoraj posadzki i szambo zrobione, chłopaki na górze bawią się nidą, a w gminie w końcu przetarg na sieć wodociągową u mnie rozstrzygnęli, więc jest szansa, że będę mieć wodę :lol: ogólnie latanka, ale jestem twardziel nie wyprowadzę się stamtąd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam już prawie wpadłam w rozpacz bo te robione na miarę powalały cenowo i w końcu oświecenie Łapawa - mają stronkę netową ceny jak najbardziej do przyjęcia jedyna wada lub zaleta to że drewniane. Druga sparwa że jeśli w kształcie drzwi coś chcesz zmienić np brak łuczka (tak ja u mnie) to nie wpływa to na cenę.

możesz podać adres tej strony?bo z wyszukiwarki nie bardzo mi wychodzi...

 

Proszę bardzo . Można je obejrzeć w BudomBis przy A2 (wylot Dąbrowskiego) na wysokości Przeżmierowa, ale zamawić lepiej bezpośrednio

http://www.drzwi-lapawa.prv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne te drzwi Łapawy.

 

A co z zabezpieczeniami? Jeśli chodzi o certyfikaty, to Gerda mi najbardziej podchodzi.

 

Identyczne jak Gerdy Twój wybór zamka.

W Gerdzie placisz za hmmm... gerdę

 

Upieram się przy certyfikacie, bo to zniżka przy ubezpieczeniu powinna być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam namiary na takiego fachowca,robi własnie zdobienia na zamowienia,odnawia antyki.

jezeli chcesz moge sie go zapytac,czy ma wolne terminy

 

 

Będę wdzięczna. Będę musiała na pewno rozeznac się w cenach u takiej osoby, bo moje dotychczasowe skromne bardzo doświadczenie w tym zakresie pokazuje, że osoby zajmujące się zawodowo renowacją antyków są bardzo drogie w porównaniu ze stolarzami wytwarzającymi nowe egzemplarze. Trzeba chyba więcej wiedziec i umiec, pewnie tak? Może jednak zależeć to będzie od rodzaju zlecenia. Zobaczymy co życie przyniesie i jeszcze raz dziękuję, że zadeklarowałaś się sprawdzić co i jak w moim temacie.

 

Zaraz w poniedzialek podjade no niego i wezme od niego nr tel, odpisze Ci wieczorem. Z tego co się orientuje zajmuje sie od dawna odnawianiem,robieniem nowych elementów i można sie z nim dogadać.

Kiedyś pokazywał mi zamównienie jakie wykonywał - były to rzeżbienia do łóżka,istne cudo .

Ale najlepiej jak sama zadzwonisz i pogadasz.

odezwe sie w poniedzialek wieczorem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne te drzwi Łapawy.

 

A co z zabezpieczeniami? Jeśli chodzi o certyfikaty, to Gerda mi najbardziej podchodzi.

 

Identyczne jak Gerdy Twój wybór zamka.

W Gerdzie placisz za hmmm... gerdę

 

Upieram się przy certyfikacie, bo to zniżka przy ubezpieczeniu powinna być?

 

gość w budommarkecie zwrócił mi uwagę, że ubezpieczalnie się wycwaniły i żeby dostać zniżkę musisz mieć np okucia antywłamaniowe również przy oknach...nie sprawdzałam czy to prawda, ale coś w tym może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość w budommarkecie zwrócił mi uwagę, że ubezpieczalnie się wycwaniły i żeby dostać zniżkę musisz mieć np okucia antywłamaniowe również przy oknach...nie sprawdzałam czy to prawda, ale coś w tym może być

 

Słowem jedni drugim naganiają kasy. A złodzieje się śmieją bo to dla nich pewnie bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, moze ktos s zna. okazalo s ze mozemy przesunac slup w lazience, wiec moge korzystnie zamienic polozenie wanny z umywalka. niestety hydraulik powiedzial dzis ze to problem z podejsciami. nie wiem dlaczego. wszystkie rury sa jeszcze na wierzchu wiec nie rozumiem czemu. zalezy mi na tej zmianie. wczesniej przeszkadzal slup w innym ustawieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, moze ktos s zna. okazalo s ze mozemy przesunac slup w lazience, wiec moge korzystnie zamienic polozenie wanny z umywalka. niestety hydraulik powiedzial dzis ze to problem z podejsciami. nie wiem dlaczego. wszystkie rury sa jeszcze na wierzchu wiec nie rozumiem czemu. zalezy mi na tej zmianie. wczesniej przeszkadzal slup w innym ustawieniu.

a siakiś rysuneczek z miejscem akcji i przebiegiem rur kanalizacyjnych ?

Bo problemem może być np. brak spadu po zmianie choć jeśli można zrobić rozwałkę to nie powinno być problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...