Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

to rękawice, takie stolarskie ze "skórki", oczywiście nie ma takich rękawic w rozmiarach damskich... No i spróbujcie w takim ekwipunku zapiankować dziurę w suficie :lol:

 

:lol:

 

A takie rękawiczki w małych rozmiarach są. Nie obiecuję ale mogę spróbować załatwić za darmo.

Hihi, szyjesz na miarę? :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

to rękawice, takie stolarskie ze "skórki", oczywiście nie ma takich rękawic w rozmiarach damskich... No i spróbujcie w takim ekwipunku zapiankować dziurę w suficie :lol:

 

:lol:

 

A takie rękawiczki w małych rozmiarach są. Nie obiecuję ale mogę spróbować załatwić za darmo.

Hihi, szyjesz na miarę? :o :lol:

 

no co ty, ale ja takie dostałam, spróbuję załatwić babskie rozmiary, jak mi się uda to będę rozdawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę natychmiast odwołać, wypluć itp 8)

W tym roku zima ma przyjść PÓŹNO :lol:

 

Eeee, no nie wiem. Rano było pierwsze w tym roku skrobanie szyb. Ale zimę i tak mam w d.... i dalej pomykam w stringach :lol:

No ale chyba nie po dachu? :o :lol:

No właśnie, że po dachu. Po pierwsze świeci tyłkiem zamiast słońca, więc w okolicy wszystkim robi się cieplej 8) po drugie przy zjeździe w dół sam się rozgrzewa :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, na dach to już nie mogę patrzeć. A te stringi mają odstraszyć zimę!

 

Wiesz w ramach odstarwszania to przydałby się jakiś taniec indiański a nie stringi. :lol: :lol:

 

Dla MICE

Myszy Tobie prawdę powiedzą :wink: A serio prorokowałam przymrozki i w szybkie ochłodzenie już w sierpniu obserwując zachowanie myszy, które "oficjalnie się afiszowały" tj. z pól uprawnych ładowały się do domu. Z drugiej strony prawdowpodobnie zima nie będzie zbyt mróżna sądząc po rozwoju drzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla MICE

Myszy Tobie prawdę powiedzą :wink: A serio prorokowałam przymrozki i w szybkie ochłodzenie już w sierpniu obserwując zachowanie myszy, które "oficjalnie się afiszowały" tj. z pól uprawnych ładowały się do domu. Z drugiej strony prawdowpodobnie zima nie będzie zbyt mróżna sądząc po rozwoju drzew

Czyli wyganiała Kasia wołki, na dwoje babka wróżyła itp :roll:

Tylko jedna mysza ciągle do domu włazi ale za duża żeby utrzasnąć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadaszać już będę ! A właściwie dopiero :o ......

 

A co do stringów to muszę powiedzieć, że u facetów wolę bokserki ale takie przylegające z elastycznego materiału :) Jak na takie się zimą przerzucicie, to przyjdę popatrzeć jak budowa postępuje :)

 

 

Dni miałam nerwowe, bo 2 tłumanów po budowie bez miary chodziło - kierbud i architekt. Potakiwali sobie, w dziennik się wpisali, a nastepnego dnia zmierzyliśmy okna i okazało się, że nadproża wylano 30 cm niżej w stosunku do projektu :evil: Oj działo się, działo :evil: Mąż się bał, że ludzi ze stropu pozrzucam :evil:

 

Ale już jestem spokojna, dziury na okna mam własciwe - poprawione. Tylko "czemu" - kurcze - człowiek musi sam każdego sprawdzać??????????

 

To było pytanie retoryczne, nie wymagające odpowiedzi 8)

 

Pozdrawiam wszystkich golasów, odzianych w stringi i wielbicieli bokserek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszy Tobie prawdę powiedzą :wink: A serio prorokowałam przymrozki i w szybkie ochłodzenie już w sierpniu obserwując zachowanie myszy, które "oficjalnie się afiszowały" tj. z pól uprawnych ładowały się do domu. Z drugiej strony prawdowpodobnie zima nie będzie zbyt mróżna sądząc po rozwoju drzew

mów tak dalej to bedzie bosko :) - wiecie że ja nie musze jeszcze grzać w domu??? :wink: 8) wciąż mam na dole od 19-22st.C a u góry od 21-25st.C sam nie wiem skąd to ciepło się bierze 8)

 

ps. a co do muszy to luz nie se żyją - do domu na początku września wpadły aż 3 i siedziały w komórce jaos dało ich się pozbyć - najgorzej jest z tymi które siedzą mi w dachu!!! :o :o :o :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroziki powoli o sobie przypominają, więc próbuję od tamtego tygodnia dowiedzieć się w gazowni, czy jest jakaś szansa na posiadanie tego luksusu jakim jest gaz. Ciężko to idzie, więc wlazłem na ich stronkę poszukać telefonów do odpowiednich ludzi. I nieźle się uśmiałem z ich hasła:

 

http://s4.directupload.net/images/071015/temp/b4c9yi2z.jpg

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroziki powoli o sobie przypominają, więc próbuję od tamtego tygodnia dowiedzieć się w gazowni, czy jest jakaś szansa na posiadanie tego luksusu jakim jest gaz. Ciężko to idzie, więc wlazłem na ich stronkę poszukać telefonów do odpowiednich ludzi. I nieźle się uśmiałem z ich hasła:

:lol:

Bo to jest proste :wink: nie napisali szybkie czy tanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...