Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ceramika łazienkowa LINEA BLUE


fasola25

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 months później...

No to wyobraźcie sobie, że kupiłam od nich umywalkę, baterie do niej i miske podwieszaną wc, i...............................................................

 

jestem pod wrażeniem :lol: , mile zaskoczona jakością, ceną.

Naprawde nierózni się niczym od innych dobrych i drogich producentów.

 

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłam się o zakup ze względu na wzór umywalki który szukałam bezskutecznie przez rok oraz sanitariaty.

 

Produkt naprawdę ok. Jak i sam sprzedawca na wielki plus.

(Test produkt nie do końca spełnia moje wymagania jakościowe (bateria) = zdał celująco)

Nie wiem jak w użytku.

 

Niestety bidet stłukłam na budowie (uff jaka ulga przy takiej cenie) i samotny sanitariat pójdzie do małego wc.

 

Jeśli macie już zrobione łazienki na zabudowanych stelażach zwróćcie uwagę że są one większe i mają szerszy rozstaw śrób mocujących niż nasze rodzime markowe produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Szukałam długi czas 2 umywalek półblatowych do łazienki dzieci o konkretnym kształcie i kupiłam też przez allegro właśnie linea blue...Jakość wykonania zaskakująco dobra nawet nie biorąc pod uwagę ceny :roll:

Za podobne włoskiej firmy w dodatku na zamówienie musiałabym zapłacić duuuuuuużo więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miska pasuje do Geberitu, u mnie wisi na stelażu geberita Duofix.

Jeśłi chodzi o kolor to :roll:

kibelek wisi za scianką, nie przykładałam nawet specjalnej uwagi zeby byl w tym samym kolorze co reszta ceramiki bo z nią nie sąsiaduje. Na moje oko jest biała.

Mogę jeszcz przyłożyc do miski umywalkę Roca i zobaczyć czy sie gryzą :o

tylko to będzie po 1-ym stycznia.

Mogłabym jeszcze porównać te miskę do wanny z Koła, ale ani jednego, ani drugiego juz nie wyrwę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

witam niestety seria ceramiki LINEA BLUE jest to chińszczyzna napewno jak kolega wcześniej pytał po jakimś czasie ceramika zrobi się zółta

ogólnie jaki okres gwarancji daje gościu który to sprzedaje na renomowane marki jest to okres około5-7lat.podejrzewam ale to są moje podejrzenia

max 2-lata będzie to ładnie wyglądało.jak każda ceramika z CHIN

JEDNAK LEPIEJ ZAINWESTOWAĆ W RENOMOWANĄ CERAMIKĘ TYPU ROCA,KOŁOitp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec kupilam 2 sedesy (z deska wolnoopadającą ) i 1 bidet, sprawdzile\am jak tylko przyszly i... nie jestem zachwycona. Pierwsze wrazenie nie jest specjalne, ciekawily mnie deski - bo wolnoopadajace , wyjelam je,sprawdzilam jak opadaja no i opadaja normalnie, tzn szybko i z hukiem. Chyba ze je trzeba jakos specjalnie mocowac, jak tak to niech mnie ktos oswieci.

Na razie leza rzeczy w kartonie i w tym tygodniu bedziemy je montowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
Ja kupilam u nich umywalke kwadratową i kibelek kwadratowy i z deska samoopadającą. Jestem zadowolona, po pierwsze identyczna linia w kole kosztowala przynajmniej 800 zl wiecej a nie wiem czym sie roznila chyba znaczkiem. Bylam u nich w hurtowni, bardzo mily Pan doradził polecil i naprawde jest ok.[/url]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...