Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ceramika łazienkowa LINEA BLUE


fasola25

Recommended Posts

Witam

 

Kupiłem umywalkę nablatową UN-538. Jeszcze nie montowana, ale po wyjęciu z kartonu wygląd ok. Kolor jednolity bez przebarwień. Jedynie mogę mieć zastrzeżenie do krawędzi , tak jakby krzywo, ale naprawde trzeba się napatrzeć. Inni domownicy tego nie dostrzegają. Coż jakość = cena. Odpowienik kosztuje

co najmniej 2000 zł. Dla mnie ok

 

Również mam WC Verona, tylko moje WC ma nazwę WC Paola, a to to samo. Siedzisko tak jak inni piszą wydaje się małe. Byłem zaskoczony, ale po przetestowaniu :D jest dobrze. Fajny i estetyczny wygląd. Wszystkie potrzebne uszczelki, śruby montażowe w komplecie. Jedynie zastrzeżenie można mieć do klapy. Deska wolnoopadająca wygląda plastikowo prawie tandetnie. Po zamontowaniu krawędź deski nie do końca była na równi z krawędzią misy, tak jaby odchodziła (może to być związane ze złym montażem. Mój hydraulik po raz pierwszy robił coś takiego). Nie wiem jak długo deska wolnoopadająca będzie się spisywać. Ogólnie jestem zadowolony. Minusem może być brak możliwości zakupu części zamiennych.

 

Tak wygląda luzem i po zamontowaniu w łazience:

DSCN0863.jpgDSCN0864.jpgDSCN0865.jpgDSCN0866.jpgDSCN0997.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Czesc, czy kupilas tego Heidelberga. Tez mam na niego ochote, ale sie nadal zastanawiam. Nie ma w sumie zbyt wielu dobrych opinii na temat Lineii....

 

Witam!

Podciągam temat. Jak się sprawują wasze kibelki po latach? Zastanawiam się nad kompletem Verona i wc Heidelberg.

Użytkownicy wypowiedzcie się, czy np. ceramika nie zżółkła, jak działają deski wolnoopadające?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Kupiłem rok temu wc + bidet Ego i wannę wolnostojącą - dobrze się spisują. Białe, brak odprysków. Skusiłem się na cenę - opinie mieli dobre i ja też nie mam zastrzeżeń. Minusem był czas oczekiwania - spośród 40 modeli żonie spodobała się akurat taka wanna, która była tylko na zamówienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
Kupiłem pół roku temu miskę sienna i na początku były falowania na zewnętrznej powłoce misy, ale zostawiliśmy ją. Dopiero ostatnio zamontowaliśmy miskę ze względu na wolno przebiegający remont i okazuje się, że deska wolno opadająca bardzo rusza się na boki, lecz największy problem to ze spłukiwaniem papieru, dopiero za 3-4 razem woda zabiera go:/. Na pewno będziemy reklamować produkt, ale może u kogoś z Was wystąpił już taki problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Kupiłem pół roku temu miskę sienna i na początku były falowania na zewnętrznej powłoce misy, ale zostawiliśmy ją. Dopiero ostatnio zamontowaliśmy miskę ze względu na wolno przebiegający remont i okazuje się, że deska wolno opadająca bardzo rusza się na boki, lecz największy problem to ze spłukiwaniem papieru, dopiero za 3-4 razem woda zabiera go:/. Na pewno będziemy reklamować produkt, ale może u kogoś z Was wystąpił już taki problem?

 

Ja zakupiłem mise wc Mezzo i problem mam podobny deska jak dla mnie zbytnio się rusza i przy spłukiwaniu wody chlapie głównym strumieniem na zewnątrz misy... wstępnie rozmawiałem już z firmą i stwierdzili że to jest nie możliwe że w stelażu (grohe) jest regulacja do ciśnienia wody... tyle że czegoś takiego nie ma... także misa wc jeśli chodzi o wygląd jest ok ale jeśli będę miał uciekać za każdym razem przy spłukiwaniu to nie polecił bym jej nikomu. możliwe że to akurat taka wada przy tym modelu... Może miał lub ma ktoś podobną ktoś ma podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Mam identyczną misę (mezzo). Kupiłam ją w zeszłym roku razem z prostokątną umywalką nablatową i prysznicem. U mnie nie ma żadnych problemów. Ceramika jest równa, woda nie chalpie, dobrze spłukuje, deska opada wolno, jest dopasowana, nie lata na boki. Pozostałe rzeczy też były ok. Nic się nie poprzebarwiało, nie porobiły się odpryski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Ja szukałam o nich informacji w necie. Na opineo mają dużo bardzo dobrych komentarzy, tu też większość jest zadowolona, więc się zdecydowałam. Kupiłam wanne marconi vsa-31, baterię podłogową dornbath ff28db do wanny i umywalkę un 116. Wszystko jest takie jak w opisie, nie mam zastrzezeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...