Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

sysia_w oglądałem Twoje zdjęcia z budowy , masz ciekawie rozwiązaną ścianę szczytową.Co to za projekt?

 

troche późno odpisuje, ale w tym okresie to chyba kazdy siedzi do pozna na budowie, a nie przy kompie.

Sciana taka bo jest tam stryszek nieużytkowy, nieocieplony. bedzie tam sobie trochę wiało przez nieszczelności w podbitce i moze kratki wentylacyjne, a sciany zamknę ociepleniem z góry i połączy się z wełną na suficie i skosach poddasza.

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam ,

Potrzebuję pilnie namiary na tanie hurtownie elektryczne w Krakowie lub okolicach .

Będę wdzięczna za wszelkie namiary

Ania

Też szukałam - najlepsze ceny na przewody dostałam w http://www.makrofhu.pl w Wieliczce. Mają też siedziby w Krakowie i innych miastach. Od razu pytaj się o rabaty i mów ile w sumie potrzebujesz. Ja dzwoniłam po wielu hurtowniach w Krakowie i np. w Almpli przez telefon nie podadzą Ci cen po rabacie, tylko wyjściowe, które są b. duże. A rabaty sięgają jakiś 50%.

P.S. Jak dostaniesz gdzieś lepsze ceny na przewody niż w Makro to daj znać, ja będę kupować dopiero pod koniec nast. tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potrzebujesz do ogrodzenia to mogę polecić gościa, który wozi "na lewo" w okolice Krakowa/Wieliczki tzn. bez faktury i dość tanio, jakość jak na ogrodzenie bez zastrzeżeń

 

BYŁABYM WDZIĘCZNA ZA NAMIARY NA TEGO PANA MÓJ MAIL TO [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do sprzedania pozostałe po budowie 3 palety pustaków leier 30 i ok 200 szt stempli, rozdzielnice elektryczna (DZIERŻONIÓW - FARO) z 4 gniazdami 230V, i gniazda 3 fazowe dwa 32 A i jedno 16 A z kompletem zabezpieczeń, może słuzyc jako sam rozdzielacz do przewodu (przedłuzacza) lub moze stac w zabudowanej skrzynce na stałe która w komplecie tez chce sprzedać, jesli jest ktoś zainteresowany to przosze o informacje na emaila [email protected] (sprzedam tanio).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mnie tu nie było i widzę sporo nowych twarzy. Jedni skończyli inni zaczynają.

Mam informację do tych co już odebrali swoje domki bo ja żyłam w błogiej nieświadomości a ostatnio oświeciła mnie Pani z wodociągów w Wieliczce. Jeśli macie już pozwolenie na użytkowanie należy je dostarczyć do wodociągów w Wieliczce. Jeśli tego nie zrobicie macie zawyżoną cenę za wodę i ścieki. Nie jest to może kosmiczna różnica, ale zawsze coś. Tak na pewno jest w Wieliczce a gdzie indziej to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Ocieplał ktoś z was poddasze ostatnio? Jak sie ceny kształtują ? Ile mniej więcej trzeba miec pieniędzy na ocieplenie wełną + płyty GK (dom średniej wielkosci zatem i poddasze pewnie średnie )? Powierzchnia do ocieplenia to według moich przemierzeń około 130 m. A jak to bylo u was? Może macie jakies namiary na solidne ekipy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...