Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

pam Savik a mozecie tutaj albo tez na priv podac namiary do tych swoich dostawcow pospolki do fundamentow?-prosze :D

Mam rozwniez problem z kierownikiem budowy.Mialam umowionego goscia ale dzis zadzownil ze sie wycofuje i musze znalezc szybko kogos nowego.W poniedzialek zaczynaja kopac fundamenty wiec nie mam zbyt duzo czasu :oops:

Czy ktso z was moze z czystym sumieniem polecic swojego kieronika?Budowa bedzie w powiecie myslenickim (blizej Dobczyc) wiec nie kazdy chce sie fatygowac do mnie np z Krakowa

Chodzi mi o rzetelnego komunikatywnego fachowca ktory dopilnuje aby poszczegolne etapy byly wykonane zgodnie ze sztuka budowlana ,doradzi i pomzoe w razie koniecznosci a nie tylko przybije pieczatki w dzienniku .

BARDZO PROSZE o jakies informacje i telefony :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pam Savik a mozecie tutaj albo tez na priv podac namiary do tych swoich dostawcow pospolki do fundamentow?-prosze :D

Mam rozwniez problem z kierownikiem budowy.Mialam umowionego goscia ale dzis zadzownil ze sie wycofuje i musze znalezc szybko kogos nowego.W poniedzialek zaczynaja kopac fundamenty wiec nie mam zbyt duzo czasu :oops:

Czy ktso z was moze z czystym sumieniem polecic swojego kieronika?Budowa bedzie w powiecie myslenickim (blizej Dobczyc) wiec nie kazdy chce sie fatygowac do mnie np z Krakowa

Chodzi mi o rzetelnego komunikatywnego fachowca ktory dopilnuje aby poszczegolne etapy byly wykonane zgodnie ze sztuka budowlana ,doradzi i pomzoe w razie koniecznosci a nie tylko przybije pieczatki w dzienniku .

BARDZO PROSZE o jakies informacje i telefony :D :D

 

Jesli chodzi o zasypke to mozesz sprobowac popytac poprzez kierowcow oni moga wiedziec skad i co, operuja w powiecie Wielickim:

 

Łanoszka 601-985-542

Sarka 604-575-977

Skibski 609-673-590

 

Tylko przygotuj sie ze teraz kurs moze wyniesc ponad 200 zl za sam transport.

Powodzenia

dada_krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A ja stoję przed wyborem monitoringu. Czy ma ktoś - i jakie - doświadczenia z agencjami ochrony w rejonie Niepołomic? Rekomendacje?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

ja mam solid 50 zł netto za m-c :wink:

 

 

Ach te agencje na S... (takie zboczenie z tematu o alarmach) - to raczej nie są polecane. A co z rodzimymi - Kontakt, VIP, ewentulanie Gepard - ma ktoś?

A kto Ci to powiedział? No chyba, że czytałeś wątek na forum Niepołomic :) ale tam to się chyba sflustrowani pracownicy Kontaktu wypowiadali...

Kontakt był w Niepołomicach przed długi czas powykonawca Solidu - teraz przepinają do siebie (Solid) Klientów. Natomiast VIP i Gepard ma śladową ilość Klientów w Niepołomicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A ja stoję przed wyborem monitoringu. Czy ma ktoś - i jakie - doświadczenia z agencjami ochrony w rejonie Niepołomic? Rekomendacje?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

ja mam solid 50 zł netto za m-c :wink:

 

 

Ach te agencje na S... (takie zboczenie z tematu o alarmach) - to raczej nie są polecane. A co z rodzimymi - Kontakt, VIP, ewentulanie Gepard - ma ktoś?

A kto Ci to powiedział? No chyba, że czytałeś wątek na forum Niepołomic :) ale tam to się chyba sflustrowani pracownicy Kontaktu wypowiadali...

Kontakt był w Niepołomicach przed długi czas powykonawca Solidu - teraz przepinają do siebie (Solid) Klientów. Natomiast VIP i Gepard ma śladową ilość Klientów w Niepołomicach.

 

To są opinie nie z forum niepołomic, a sporawego tutaj wątku o alarmach. Po resztą solid dojeżdża z krakowa/ewentualnie z krążącego akurat patrolu - w jakim czasie dojadą w piątkowe popołudnie? Śladowa ilość klientów w przypadku vipa i geparda to chyba zaleta... Mniej domow, mniejsza podatność na skutki złej organizacji=szybsza reakcja. Umowa ta sama, czasyubezpieczenie OC... A jak się zwiną - wtedy wybiorę Solida :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A ja stoję przed wyborem monitoringu. Czy ma ktoś - i jakie - doświadczenia z agencjami ochrony w rejonie Niepołomic? Rekomendacje?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

ja mam solid 50 zł netto za m-c :wink:

 

A na czym polega taka usługa za 50zł?? Przyjeżdżają od zasu do czasu czy jak?

 

Wszystkie agencje w N. dają cenę 50zł netto. Jeśli rzeczywiscie solid ma punkt w niepołomicach to fajnie - tylko ile grup - rodzime agencje mają po dwa do dyspozycji. Dla mnie akurat ważne jest by ochrona była w pogotowiu by w ciągu tych gwarantowanych 5 min. dojechali na alarm. Patrole - co mi z nich... a nóż widelec akurat będą wcinali pączki parę wsi dalej ode mnie...

Ważne jest czy mają limit bezpłatnych interwencji w m-cu, ja skłaniam się ku tej agencji - gdzie nie mają limitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys znalazł jakieś dobre namiary na Kabe to daj znać bo jestem na kupnie tynku Kabe armasil :lol:

 

Myślę, że taniej już się nie da ... :wink:

http://allegro.pl/item647116346_tynk_silikonowy_armasil_t_kabe_25kg_fv_lodz.html

 

no tak cena dobra tylko nie wiem czy zauważyłeś że w Łodzi :lol:

 

Zauważyłem też, że cena o 20 zł niższa niż w Gammie ... :wink: Więc przy 22 wiadrach to chyba i transport się wróci i jeszcze zostanie ... na cukierki :wink:

 

Chyba że udało się komuś zejść poniżej 170 zł za wiaderko ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wszystko wskazuje, że będę musiał tynki wewnętrzne wykonać z mieszanek gotowych - chodzi o tynki wapienno-cementowe.

Proszę o podpowiedzi: produkty jakich firm są najlepsze/najbardziej ekonomiczne a jakich unikać.

Też jestem zainteresowany informacjami, gdzie mogę kupić te mieszanki za najlepszą cenę.

Ekipę mam spoza Krakowa i nie wiem czy mają aż takie upusty w tutejszych składach.

 

Dzięki za pomoc

 

Piotr_M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wszystko wskazuje, że będę musiał tynki wewnętrzne wykonać z mieszanek gotowych - chodzi o tynki wapienno-cementowe.

Proszę o podpowiedzi: produkty jakich firm są najlepsze/najbardziej ekonomiczne a jakich unikać.

Też jestem zainteresowany informacjami, gdzie mogę kupić te mieszanki za najlepszą cenę.

Ekipę mam spoza Krakowa i nie wiem czy mają aż takie upusty w tutejszych składach.

 

Dzięki za pomoc

 

Piotr_M

 

Witam,

 

Moja ekipa wykorzystuje Kreisel lekki biały 502 L - ponoć dobry, drobne ziarno, ładnie to wygląda, ale to pewnie zasługa fachmanów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam budujących

chętnie odkupię jak w temacie jak ktoś już nie potrzebuje po swojej budowie

potrzebne mi będzie w sumie ok 100 stempli max 2,7-2,8m, choć mogą być innej, różnej długości i ok 3-3,5m3 desek szalunkowych

przy okazji jak by ktoś miał na zbyciu przyzwoitą betoniarkę, najlepiej niedużą 130-150l pojemności zasypowej na 230V też chętnie skorzystam

jestem z okolic Wieliczki - Podstolice i dopiero będę zaczynał wgłębiać się się w grunt - jak obecna pogoda na to pozwoli

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wszystko wskazuje, że będę musiał tynki wewnętrzne wykonać z mieszanek gotowych - chodzi o tynki wapienno-cementowe.

Proszę o podpowiedzi: produkty jakich firm są najlepsze/najbardziej ekonomiczne a jakich unikać.

Też jestem zainteresowany informacjami, gdzie mogę kupić te mieszanki za najlepszą cenę.

Ekipę mam spoza Krakowa i nie wiem czy mają aż takie upusty w tutejszych składach.

 

Dzięki za pomoc

 

Piotr_M

 

Ja robiłem Baumitem - jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...