Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chciałam napisać wszystkim chętnym, że niestety stempli już nie mam, ale za to została mi jeszcze piękna żółta buda blaszana zaizolowana od środka styropiankiem.

Niestety nie mogę odpisywać na prywatne wiadomości,..... zupełnie nie wiem dlaczego? Ewentualnych chętnych proszę o kontakt mailowy [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

potrzebna rada PILNIE!!! Jakie kapelusze na kominy?, i gdzie najtaniej można kupić jakieś kamionkowe czy cóś?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ktoś ma??? pomóżcie :lol:

 

A po co komu kapelusze :o :o :o

A jeśli już to na jaki komin, do czego ??. Bo ja nie mam w ogóle.

Od kominka mam rurę kamionkową wypuszczoną ponad komin i tyle. Dasz kapelusz to za miesiąc palenia będzie czarny (no chyba że ktoś ma czarny dach i komin to wtedy jest OK :lol: ). I nie mówcie że wam napada do komina deszczu. Od tego jest zrobiony odpływ na samym dole.

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

potrzebuje informacji od osob, które wynajmuja kogos do sprzatania domu.

Jakie "chodza ceny" w rejonie Niepolomic? Co i za ile i jaki standard? Co zapewniacie osobie sprzatajacej? Jakie sa stawki cenowe?

 

MUSZE wynajac kogos do odsprzatania domu po zakonczeniu wykonczeniówki.

 

Prosze o jakies wskazówki.

 

[/b]Niureczka, czy cena za robociezne obowiazywala Cie w tym sezonie 2009r.?Jesli tak, to gratuluje. Ja placilam za to samo: fundament, murek wysokosci od 30-60cm. na calej dlugosci, slupki, siatka 40PLN za mb...

I jeszcze pytanie: ile biora za postawienie litego muru?

 

Pozdrawiam, G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

potrzebna rada PILNIE!!! Jakie kapelusze na kominy?, i gdzie najtaniej można kupić jakieś kamionkowe czy cóś?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ktoś ma??? pomóżcie :lol:

 

A po co komu kapelusze :o :o :o

A jeśli już to na jaki komin, do czego ??. Bo ja nie mam w ogóle.

Od kominka mam rurę kamionkową wypuszczoną ponad komin i tyle. Dasz kapelusz to za miesiąc palenia będzie czarny (no chyba że ktoś ma czarny dach i komin to wtedy jest OK :lol: ). I nie mówcie że wam napada do komina deszczu. Od tego jest zrobiony odpływ na samym dole.

 

Pozdrowienia.;)

 

ach, żebym to ja wiedziała po co :wink:

kazali kupić to gonimy po składach: na rury 15' i 20' właśnie kamionkowe

Dach o to chodzi czarny, komin czarno - grafitowy, a jedyne kapelusze kamionkowe które znalazł małż są: czerwone, ceglaste lub brązowe :-?

 

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

potrzebna rada PILNIE!!! Jakie kapelusze na kominy?, i gdzie najtaniej można kupić jakieś kamionkowe czy cóś?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ktoś ma??? pomóżcie :lol:

 

 

Kupowaliśmy w Sierczy Leiera, ale metalowe sebrne kapelusze. Gdyby w Sierczy nie było, któryś skład w Wieliczce jest składem fabrycznym Leiera.

 

A na jakie rury? systemowe czy właśnie kamionkowe?

I jeśli można zapytać to: czy to jest w ogóle istotne??? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komus sie udalo znalezc bardziej ludzkie ceny na wentylacje mechaniczna??? My dostalismy 3 bardzo zblizone oferty .Dom 166m + garaz ok 15 000 za instalacje (w tym wszystko).

Dla porównania: dom 105 m2, parterowy. Rozprowadzenie na nieużytkowym poddaszu. Koszt 8 tys. PLN + rekuperator (ceny rekuperatorów wahają się od kilku tys. PLN do nawet kilkunastu, więc trudno porównywać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niureczka, jesli mozesz, to podeslij jakis kontakt do tej ekipy od ogrodzenia. Chcialabym porównac ceny wymurowania przodu. Prosze o wiadomosc na priva.

Dziekuje z góry, G.

 

Witam,

poniewaz dostałam pare zapytań odnośnie tej ekipy to podam do publicznej wiadomości namiary na nich (mam nadzieje, że się nie pogniewają :-? )

 

firma JUTKA tel. 501-312-686

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...