Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie , to mój pierwszy post w NASZEJ grupie :)

 

Mam problem ze znalezieniem bloczków betonowych ( na fundamenty ) w rozsądnej cenie . Nikt tego u nas nie robi czy jak ????

 

Bardzo proszę o jakieś namiary na składy ew. producentów z rejonu Wieliczki :)

 

dziekuję

 

Witam

 

Jeśli będą Ci pasowały pustaki betonowe takie jak u mnie - zerknij do mojego dziennika, to kupowałam na składzie DOMATER w Bilczycach

wymiary 390x240x190 mm w cenie 4,72 zł

Ale robią takie pustaki w Nieznanowicach a sprzedają w Brzączowicach 59 "POSTĘP" albo w Klęczanach. Jest parę możliwości w naszych okolicach

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo dziękuję za posty.

 

Wybrałem betoniarnie Nosek na ul. Drożyska cena bloczka 38x24x14 - 3,3 zł netto , 30x25x20 - 4,00 zł netto , mają tam oczywiście też beton , pospółkę itp. Wydają sie solidni i cenowo przystępni ale jednak ten transport...

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakowska grupa wita Wielicka :)

Potrzebuje kupic drzewo do kominka - macie kogos z polecenia?

Parapety wewnętrzne - marmurowe lub granitowe

Balustrady balkonowe kute

 

Jakies pomocje sugestie?

 

Moi majstrowie od kafelkowania polecali podjechać do Niepołomic. Tam przy trasie przelotowej, gdzieś koło orlenu jest skład z kamieniem. Taka niby hutrownia płyt granitowych itp. Podobno mają niedrogo i można zamówić na wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś "sypnąć" informacją na temat przyłącza wody do domy. Mianowice jak się sprawa z cenami przedstawia i kto oczywiście robi przyzwoicie i w dobrej cenie w okolicach Gdowa.

 

a owszem :lol:

dostałam namiary od Francuzików na pewnego pana

pan był, zrobił na razie częściowo - tak ma być

za około 70 - 80 metrów zażyczył sobie 3500 - materiał i robota

ale najważniejsze, ze pan współpracuje ściśle i zgodnie z kierownikiem ZGK w Gdowie, dość konfliktowym człowiekiem. u nas problemów nie było żadnych

telefon poszedł na priv

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecamy się na przyszłość:))) Zaznaczam z przedmówcą NIE WYGRA SIE Z KONFLIKTOWYM PANEM Z WODOCIAGÓW!!! No chyba że człowiek może latami walczyć...

A teraz z innej beczki.

Czy ktoś z was jest szczęśliwym posiadaczem kominka norweskiego?

Jeśli tak niech napisze czy rzeczywiście cała obudowa grzeje i czy grzeje tylko podczas palenia w kominku czy dłużej?

Pozdrawiam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś "sypnąć" informacją na temat przyłącza wody do domy. Mianowice jak się sprawa z cenami przedstawia i kto oczywiście robi przyzwoicie i w dobrej cenie w okolicach Gdowa.

 

a owszem :lol:

dostałam namiary od Francuzików na pewnego pana

pan był, zrobił na razie częściowo - tak ma być

za około 70 - 80 metrów zażyczył sobie 3500 - materiał i robota

ale najważniejsze, ze pan współpracuje ściśle i zgodnie z kierownikiem ZGK w Gdowie, dość konfliktowym człowiekiem. u nas problemów nie było żadnych

telefon poszedł na priv

 

pozdrawiam

 

to ja Gratuluję :) , bo u nas ok.60m, i kwota 6000pln, a miało być taniej niż u konkurencji, tyle tylko, że było i owszem ale bez materiału :evil:

Teraz zastanawiam się nawet czy drożej nie wyszło, ale teraz to już za późno :wink:

 

pozdrawiam

R&M&K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś namiar na ekipę od układania obrzeży ?

 

do jednego kolesia podjechałem w Gorzkowie koło kościoła to mi powiedział, że układanie kosztuje tyle co obrzeże czyli:

 

obrzeże na 20cm wysokie 100cm długości - 12zł

25cm - 18zł

30cm - 20zł

 

w cenie układania materiały ich.

 

miałem to robić sam, ale chyba wszystkiego nie dam rady zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...