Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pati25 napisał:

Witam .czy ktos wie gdzie warto się udać po siatkę ogrodzeniową?Oraz gdzie tanio mozna dostać gotowa podmurówkę na ogrodzenie?

 

 

Ja kupowałem w Wieliczce na Stromej u producenta. Co do ceny to były różne opinie, musisz sprawdzić.

 

Ja kupowałem u tego producenta, ma super siatke, podmurówke tez mozna u niego kupic.

Ogrodzenia. Zabdyr

32-422Stadniki,23

woj. Małopolskie, pow. myślenicki, gm. DobczyceBranża: Bramy, ogrodzenia, kraty Tel/fax: 12 271 15 26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a ja tak trochę z innej beczki:

czy ktoś z Was sam kupował materiał na tynki?, jeśli tak to ile będziemy potrzebowali wapna, cementu i piasku na pow. ok. 520m. Mamy wycenę z materiałem i bez i zastanawiamy się co będzie korzystniejsze :wink: :D

 

pozdrawiam

R&M&K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję ziemi - ma ktoś do oddania? A może ktoś ostatnio kupował, może humus, gdzie, za ile?

 

Witam, ja również poszukuję ładnej czarej ziemi na wierzchnią warstwę --> Pawlikowice.

Pozdrawiam

 

Witam

To i ja się przyłączę do poszukiwań. Potrzebuje dużo ziemi więc będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Swoją drogą dla 3 osób to już można by ponegocjować z ceną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pati25 napisał:

Witam .czy ktos wie gdzie warto się udać po siatkę ogrodzeniową?Oraz gdzie tanio mozna dostać gotowa podmurówkę na ogrodzenie?

 

 

Ja kupowałem w Wieliczce na Stromej u producenta. Co do ceny to były różne opinie, musisz sprawdzić.

 

Ja kupowałem u tego producenta, ma super siatke, podmurówke tez mozna u niego kupic.

Ogrodzenia. Zabdyr

32-422Stadniki,23

woj. Małopolskie, pow. myślenicki, gm. DobczyceBranża: Bramy, ogrodzenia, kraty Tel/fax: 12 271 15 26

 

My też kupowaliśmy u tego Producenta

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałam zapytać jakie macie doświadczenia z ogrzewaniem mieszanym tzn.podłogówka z kaloryferami,oczywiście ogrzewane z pieca co.Czy ktoś z was jest na tym etapie?Jak wygladaja ceny robocizny?

Pozdrawiam cieplutko:)

podpisuję się po tym zapytaniem, również jesteśmy etapie wyboru sposobu ogrzewania??????????

może jakieś ciekawe linki do poczytania - POPROSZĘ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebuję ziemi - ma ktoś do oddania? A może ktoś ostatnio kupował, może humus, gdzie, za ile?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

to ja też się podpinam. Można faktycznie się potargować z ceną skoro tak nas przybywa :) U mnie działka w Chorągwicy. Ładnym gruzem też nie wzgardzę :)

i ja i ja! Może zamówimy jeden transport a ponieważ będzie dużo to może nam kierowca taniej policzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebuję ziemi - ma ktoś do oddania? A może ktoś ostatnio kupował, może humus, gdzie, za ile?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

to ja też się podpinam. Można faktycznie się potargować z ceną skoro tak nas przybywa :) U mnie działka w Chorągwicy. Ładnym gruzem też nie wzgardzę :)

i ja i ja! Może zamówimy jeden transport a ponieważ będzie dużo to może nam kierowca taniej policzy ;)

Na chwilę obecną to tej ziemi potrzeba już tyle,

że to raczej z jakąś kopalnią odkrywkową należałoby negocjować zamiast z kierowcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebuję ziemi - ma ktoś do oddania? A może ktoś ostatnio kupował, może humus, gdzie, za ile?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

to ja też się podpinam. Można faktycznie się potargować z ceną skoro tak nas przybywa :) U mnie działka w Chorągwicy. Ładnym gruzem też nie wzgardzę :)

i ja i ja! Może zamówimy jeden transport a ponieważ będzie dużo to może nam kierowca taniej policzy ;)

Na chwilę obecną to tej ziemi potrzeba już tyle,

że to raczej z jakąś kopalnią odkrywkową należałoby negocjować zamiast z kierowcą :)

 

Podjedźcie do żwirowni i zapytajcie o ziemię. Podobno mogą mieć. W okolicach Węgrzc Wlk jest ich kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...