Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Wszystkich Budujących :)

 

Zaczęliśmy budowę 2 tygodnie temu, budujemy koło Gdowa w miejscowości Sławkowice. Wybraliśmy Dom w Bławatkach z Archonu z przeróbkami (m.in doprojektowalismy piwnicę :D )

Aktualnie jesteśmy na etapie stropów nad piwnicą.

 

W miarę możliwości będę służyć Wam pomocą i mam też nadzieję że na Waszą będę mogła liczyć :lol:

 

Pozdrawiam,

MoniiAlex

 

Ja też buduje dom w Sławkowicach. W którym miejscu budujecie?J ak jade na swoja działke to mijam budowe, która zaawansowaniem odpowiada Waszej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem na etapie ścian szczytowych i okazało się, że przeliczyłem się w moich obliczeniach - zostaje mi na budowie pustaka Porotherm 30 (kilka palet). Sprzedam go w dobrej cenie . Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt (g g: 466 19 15), Do odbioru z działki Wróblowice - okolice Swoszowic.

 

ps. W jakiej cenie chodzą deski (32) używane już na budowie?

 

Pzdr, Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też buduje dom w Sławkowicach. W którym miejscu budujecie?J ak jade na swoja działke to mijam budowe, która zaawansowaniem odpowiada Waszej.

pozdrawiam

 

Budujemy na granicy z Gdowem. Patrząc na mapę na samym dole Sławkowic (nasza działka jest granicą gmin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich bydujacych w Wieliczce a w szczegulnisci w gminie Biskupice miejscowosc Slawkowice

 

Moze kogoś to zainteresuje nasza gmina idzie do przodu i bedzie sie rozwijać

planisci opracowuja Studium . Mozna sie z nim zapoznac

 

Wyłożenie Studium do publicznego wglądu

 

http://www.biskupice.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=447&Itemid=2

 

co najciekawsze jest do pobrania mapa gminy Biskupice kierunki zadospodarowania z podanej strony Pozdrawiam do_mario

 

Ps.mapa tiff czasem są kłopoty z sciagnienciem całej ma miec okolo 38MB

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących :wink:

 

Chciałabym założyć kolektor słoneczny do ogrzewania wody.

 

Czy ktoś z Was może polecić jakąś sprawdzoną firmę, która się tym zajmuje?

Może ktoś montował i uzytkuje i może podzielić się spostrzeżeniami na ten temat.

 

Z góry dziękuję za informacje.

 

Powodzenia w budowaniu

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie a ja potrzebuje, kogoś kto tak z doskoku mógłby zrobić jedną małą ścianke dzialową z k/g i taki gzymsik ozdobny w kuchni pod sufitem. :roll:

może macie namiary na kogos takiego.. :lol:

Zwykle goscie od wykanczania czyli potocznie mowiac Fliziarze nie maja problemu z takimi rzeczami, chyba ze jestes juz po tym etapie.

dada_krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrą firma jest Dach-styl na ul.Cystersów w Krakowie.

 

Jezeli chodzi o koparkowego to sprawdzony namiar 602844494 z Wieliczki.

 

 

Miał ktos moze taka sytuację że osoba od której chcilibyscie uzyskac zgode na podpiecie prądu do domu mówi ze bedzie to kosztowało kilkanaście tysięcy złotych !! ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie czy ktos z Was korzystał z usług firmy Kontrakt z Głogoczowa zajmujacej się sprzedażą m.in. dachówek? Rozważam ewentualny zakup dachówki i chcę się upewnić, że firma jest wiarygodna.

 

A sprawdzales u "Podwyszynskiego" kolo ul Klimeckiego albo w "Atticu" ul Zawila?

 

Zaczynam zbierać kosztorysy z róznych firm - do podanych przez Ciebie też zamierzam się udać. Na początek składam w firmie Kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykul na wolna chwile, oddawal swoim dzialki nadlesnictwa Niepolomice, dostal teraz awans

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wielkie Błoto za królewskie widoki

Sprawa obrotu ziemią należącą do Nadleśnictwa Niepołomice wyszła na jaw w styczniu 2007 r., kiedy do Krakowa zjechała speckomisja powołana przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych. Komisja prześwietliła wymiany gruntów w Niepołomicach, przeprowadzone w ciągu ostatnich 10 lat, czyli wtedy, kiedy Sennik był tam szefem. Było ich w sumie sześć. Dwie pomiędzy LP a gminą Niepołomice - w czterech pozostałych przypadkach beneficjentami byli urzędnicy LP, którzy jako osoby prywatne przejmowali bardzo atrakcyjne działki należące do niepołomickiego nadleśnictwa (dwóch wymian dokonał zastępca nadleśniczego Sennika, Ryszard Gwiżdż, pozostałych zastępczyni dyrektora krakowskich LP Krystyna Mikrut i dyrektor LP Alfred Król.

 

http://www.newsweek.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=24952

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykul na wolna chwile, oddawal swoim dzialki nadlesnictwa Niepolomice, dostal teraz awans

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wielkie Błoto za królewskie widoki

Sprawa obrotu ziemią należącą do Nadleśnictwa Niepołomice wyszła na jaw w styczniu 2007 r., kiedy do Krakowa zjechała speckomisja powołana przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych. Komisja prześwietliła wymiany gruntów w Niepołomicach, przeprowadzone w ciągu ostatnich 10 lat, czyli wtedy, kiedy Sennik był tam szefem. Było ich w sumie sześć. Dwie pomiędzy LP a gminą Niepołomice - w czterech pozostałych przypadkach beneficjentami byli urzędnicy LP, którzy jako osoby prywatne przejmowali bardzo atrakcyjne działki należące do niepołomickiego nadleśnictwa (dwóch wymian dokonał zastępca nadleśniczego Sennika, Ryszard Gwiżdż, pozostałych zastępczyni dyrektora krakowskich LP Krystyna Mikrut i dyrektor LP Alfred Król.

 

http://www.newsweek.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=24952

 

"Kolejnym etapem rewitalizacji dawnej rezydencji królów polskich w Niepolomicach miało być odtworzenie w jej sąsiedztwie ogrodów włoskich królowej Bony, parku i stawów przyzamkowych oraz stworzenie kompleksu ogrodniczo-wystawowego. Wykonano już nawet pierwsze wizualizacje projektu, który miał być współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Niestety, plany trzeba było schować do szuflady, ponieważ Lasy Państwowe, dysponujące połową terenu potrzebnego do realizacji inwestycji, nie oglądając się na ambitne plany miasta, przekazały 3,4 ha ziemi osobie prywatnej - Ryszardowi Gwiżdżowi."

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...