Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

CZesc

Macie kogosc od wody i kanalizacji ,c.o itd ?Oczywiscie do rozprowadzenia po domu .

Bardzo proszę na namiar na kogos kto zrobi to dobrze :)

Pozdarwiam

Pati25, nie gniewaj się -pozwolę się, przyłączyć się do Twojej prośby o namiary.

Ja potrzebuje na razie rozprowadzić kanalizację w gruncie .

Savik, Pati25 - Kontakty na instalatorów ślę na Wasze priv-y

 

lbryndal mozesz podeslac na priva namiary na instalatorow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje sprawdzonego elektryka do wykonania instalacji wewnatrz domu.

Prosze o namiary.

 

Zobacz 'Biala i Czarna liste wykonawcow Malopolski' ja polecam pana Henryka Ostafina za solidnosc i uczciwosc. Na pewno ma terminy na 2/3 miesiace do przodu.

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=65420

pzdr

dada_krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Można gdzieś we Wieliczce kupić kręgi betonowe ? a może gdzieś niedaleko produkują bo jakoś nie natrafiłem na nic a potrzebuję

 

są kręgi fi50 czy tylko fi 80 i większe ? spotkał się ktoś ?

no i skoro nikt nie pisze to sam sobie odpowiem na pytanie bo znalazłem kolesia co robi kręgi betonowe w Janowicach tych koło Wieliczki oczywiście

robią fi60 i większe kręgi

 

mozesz podac jakiś telefon bo mam do zrobienia dwie studnie chlonne i kombinuje z czego wyjdzie najtaniej :wink:

 

A tak wogóle to klne na czym swiat stoi... :evil: tyle było pogody a jak w końcu odkopalismy fundamenty, żeby je ocieplići zrobic drenaż to cholera leje!!!! :evil: :evil: wszystko mokre i rozgrzebane no i nie wiadomo kiedy uda sie to zrbić bo jak będzie lało to to nigdy nie wyschnie :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Można gdzieś we Wieliczce kupić kręgi betonowe ? a może gdzieś niedaleko produkują bo jakoś nie natrafiłem na nic a potrzebuję

 

są kręgi fi50 czy tylko fi 80 i większe ? spotkał się ktoś ?

no i skoro nikt nie pisze to sam sobie odpowiem na pytanie bo znalazłem kolesia co robi kręgi betonowe w Janowicach tych koło Wieliczki oczywiście

robią fi60 i większe kręgi

 

mozesz podac jakiś telefon bo mam do zrobienia dwie studnie chlonne i kombinuje z czego wyjdzie najtaniej :wink:

 

A tak wogóle to klne na czym swiat stoi... :evil: tyle było pogody a jak w końcu odkopalismy fundamenty, żeby je ocieplići zrobic drenaż to cholera leje!!!! :evil: :evil: wszystko mokre i rozgrzebane no i nie wiadomo kiedy uda sie to zrbić bo jak będzie lało to to nigdy nie wyschnie :cry: :cry:

603 250 972 janowice kręgi

mają też w Marszowicach na betoniarni tylko mają duży transport i jak chciałem kilka kręgów to mówią że im się nie opłaca 12 251 41 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Swoszowicach jest firma robiąca kręgi (małe i duże) i różne elementy betonowe, przy ul. Myśliwieckiej.

 

Pzdr, Mirek

 

 

O kurcze miałam namiar na producenta kregów :(jakies 4 dni temu wyrzuciłam .Z okolic wieliczki był :(Ojoj.....

to pewnie ten sam co pisałem o nim z Janowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie mi podpowiedzieć gdzie w Wieliczce lub okolicy można kupic bloczki fundamentowe? :D

a moze komus zostało troche? :lol:

 

My bloczki fundamentowe betonowe kupowalismy w Rzeszotarach tel 0-12 270 45 43 Pan Gawęda. Trzeba było zamówić kilka dni wcześniej. Przywozi samochodem z HDS i bierze kaucję za palety.

 

Mam też taki namiar: 0 12 280 69 75, ale nie sprawdzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie mi podpowiedzieć gdzie w Wieliczce lub okolicy można kupic bloczki fundamentowe? :D

a moze komus zostało troche? :lol:

 

Na pewno kregi i bloczki sprzedaja przy betoniarni u Noska na Wolicy za Wisla po drugiej stronie Niepolomic. Placilem 75zl za krag szer 80cm.

http://www.bloczki.eu/ tel 645-05-96

Te same kregi w Dorbudzie sa juz kilkanascie zl drozsze.

pzdr

dada_krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiece gdzie można kupić od ręki styropian 12 lub 15 cm na elewację i w miarę tani klinkier na kominy.

 

ja bym spytal w skladzie Krzysztofa Lysika na Woli Batorskiej 012 2816554,

co do taniego klinkieru to ja wybudowalem z polskiej cegly klinkierowej Jopek,

kolor ceglany. Nawet zostalo mi jej ok 200 sztuk ktore moge oddac z duzym rabatem.

 

pzdr

dada_krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiece gdzie można kupić od ręki styropian 12 lub 15 cm na elewację i w miarę tani klinkier na kominy.

 

ja bym spytal w skladzie Krzysztofa Lysika na Woli Batorskiej 012 2816554,

co do taniego klinkieru to ja wybudowalem z polskiej cegly klinkierowej Jopek,

kolor ceglany. Nawet zostalo mi jej ok 200 sztuk ktore moge oddac z duzym rabatem.

 

pzdr

dada_krk

 

 

Łysiak sprzedaje steropian firmy Polstyr który nie należy do prostych, co do ceny to też żadna rewelacja.Polecam skład w Wieliczce na ul. Gdowskiej mają steropian austrotherm , cena przystępna i był od ręki przynajmniej jak ja kupowałem w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiece gdzie można kupić od ręki styropian 12 lub 15 cm na elewację i w miarę tani klinkier na kominy.

 

ja bym spytal w skladzie Krzysztofa Lysika na Woli Batorskiej 012 2816554,

co do taniego klinkieru to ja wybudowalem z polskiej cegly klinkierowej Jopek,

kolor ceglany. Nawet zostalo mi jej ok 200 sztuk ktore moge oddac z duzym rabatem.

 

pzdr

dada_krk

 

 

Łysiak sprzedaje steropian firmy Polstyr który nie należy do prostych, co do ceny to też żadna rewelacja.Polecam skład w Wieliczce na ul. Gdowskiej mają steropian austrotherm , cena przystępna i był od ręki przynajmniej jak ja kupowałem w kwietniu.

 

Taniej niz na Gdowskiej jest w Maxbudzie w Sierakowie, a jeszcze taniej tutaj:

http://www.allegro.pl/item399184700_styropian_austrotherm_eps_042_sciana_promocja_.html

 

Aukcja się niby skończyła, ale oni handluja styropianem non stop. Dzwoniłam tam, są z Proszowic, ale maja transport, dostarczą nawet niezbyt duże ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Czy kotś mogłby się podzielić informacjami na temat oczyszczalni ścieków. Mam dylemat czy montować szambo, czy nie lepiej oczyszczalnie ścieków, bo widzę, że cenowo wychodzi podobnie a w eksploatacji taniej oczyszczalnia. Może ktoś ma jakieś informacje na ten temat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...