Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Kasi i Zubra


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 785
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Lazienka ciekawa , znaczy baaardzo ladna tylko ja za staroswiecka na taka nowoczesnosc :roll: .

 

rrmi

ale ona nie ma byc nowoczesna tylko buduarowa :lol: :wink: Taki był zamysł.

Byłam u was z Filipem i życzeniami o północy, ale było głucho i ciemno, no to sobie poszlim :)

Poza tym Rogal dostał fixum-dyrdum po tabletkach, chwiał się na nogach :roll: :wink: i trzeba go było pilnowac.

Cały czas nie chce wychodzi na spacer, muszę siłą wyprowadzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu w Nowym Roku 2009 i wszystkiego najlepszego.

 

Gratulacje z ukończonego kominka , jest piekny .MI sie właśnie takie proste podobają.Ja mam też podobny projekt, dodatkowo z boku półeczka na drzewo.

Ale to dopiero projekt , a realizacja może w marcu . Mnie też cos bierze na w odcieniach pomarańcz- rudy . Własnie takie płytki wybrałam do górnej łazienki.

Pozdrawiam maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi , że kominek się podoba :) , trochę się przy nim napracowałam :wink:

Pomarańcz jak pisałam wyszedł trochę przez przypadek, ale muszę przyzna, że jest fajny..taki energetyczny.

 

Przy okazji muszę pochwalic Bielawskiego od kominków, pomimo tego, że nas olał przy montażu :evil: , ale wkład sprzedał świetny.Testowany przy -20, spisuje się na medal.

Na górze nie mamy jeszcze grzejników i szczerze mówiąc byliśmy lekko przerażeni śledząc prognozy pogody.

Ale kominek i DGP / nota bene jeszcze do poprawy/ daje radę.

maryna widzę , że wykończeniówka tuż tuż.

Dużo wytrwałości życzę :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu piekne schody! Kominek prosty, bez udziwien :wink: sama kiedys bralam taki sam pod uwage, tyle, ze kolor mial byc kosc slonowa, a struktura baranek. :p

Szkoda, ze choinke nie pstryknelas dla romantyczek co tutaj zagladajom. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko kochana dla Ciebie wszystko :lol: mówisz-masz.

Przytomnie zdążyłam pstryknąc , bo dzisiaj to cudo zostało rozebrane.

Takie choinki kupuje się w naszych stronach na plantacji choinek za 30 zł :D

Chodzisz sobie wsród tysiąca choinek, wybierasz, pan ci wybraną coinkę zcina.

Już drugi raz tak kupowałam choinkę i bardszo mi się podoba.

 

http://images31.fotosik.pl/433/29327d81195e3acam.jpg

 

Marta

Musimy miec jeszcze centralę rekuperatora/ będzie za 2 tyg/, no i drzwi właśnie.

No i mam nadzieję , że jakoś pójdzie z tym bankiem. :roll:

Wtedy najpierw odetchnę , a potem się upiję :lol:

Przy moim kominku bardzo dobrze wchodzi, ekonomicznie , bo ciepło jak w saunie :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosche jaka ladna choinka. :D Ja mam sztuczna, bo mi zal drzew. (wiem, wiem, ze walnieta jestem :lol: ) Ale jednak tego zapachu nie ma. :roll:

Teraz nauczycielka Stefka przyniosla nam stroik zrobiony przez swoja coreczke. Pachnialo niesamowicie a mi sie od razu dziecinstwo przypomnialo, bo u nas zawsze byla prawdziwa choinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy najpierw odetchnę , a potem się upiję :lol:

To jak juz odetchniesz daj znac , przyjde niby po szklanke cukru .

Pogramy w pytania i odpowiedzi przy okazji , to sie Filip ucieszy :D

 

W Sywestra pogasilismy swiatla i lezelismy z przychowkiem w lozku , zeby jako lagodniej te strzaly przezyc .

Prawde tez mowiac nie wierzylam , ze jednak sie namyslisz przyjsc do nas , myslalam , ze Rogal bedzie plakal .

No nic to , next time .

 

U nas wczoraj byly 2 dziki na podjezdzie w nocy :roll:

Mlody az wstal , bo Pablis zaczal bardzo szczekac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiembaski z dziczyzny umisz robic? 8) Ja tez dzika widzialam, nie raz..., w telewizji. 8) :D :wink:

To jak teraz do nas przyjedziesz to Ci pokaze .

Pojdziemy na dziki , nasarny i na zajace.

Jak dobrze pojdzie to i lisek sie trafi .Moi chlopcy maja nosa :D

 

Kasia

My to teraz mamy super spotkania :wink: Popatrz ten maly Gotek nie boi sie samochodow , lepiej chyba zeby sie bal :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak juz odetchniesz daj znac , przyjde niby po szklanke cukru .[/quote

rrmi

A ! -i jeszcze mąż rodzony musi butelczynę postawic , bo zakład wygrałam :lol:

Chciałam jeszcze nadmienic, że Gocio i Pablo w ubraniach bardzo elegancko wyglądają.

Normalnie możesz główną promenadą w Marylce bez obciachu prowadzac.

 

No właśnie Zelijka kiedy się do nas wybierasz :o :lol:

 

Marynazobacz sobie też drzwi Pol-skone.Taka sama półka cenowa , a moim zdaniem ładniejsze.

A tak naprawdę najlepiej znaleź dobrego stolarza i w tej samej cenie będziesz miała drewniane.

Mnie tak wyszło z drzwiami na dole.Cena Porty z mlecznymi szybami i w fornirze była wyższa niż moich drzwi z drewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ! -i jeszcze mąż rodzony musi butelczynę postawic , bo zakład wygrałam :lol:

Chciałam jeszcze nadmienic, że Gocio i Pablo w ubraniach bardzo elegancko wyglądają.

Normalnie możesz główną promenadą w Marylce bez obciachu prowadzac.

 

No jak przegral zaklad to musowo postawic :D

 

Jak Twoj najblizszy sasiad zobaczyl ich w tych ubraniach to prawie taczke luzem puscil :D

Babcie :wink: tez przygladaly sie ukradkiem :D

 

Zeljka to pewnikiem na wiosne dopiero nas odwiedzi , ale pracujmy nad Nia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze na wspominki Cie wzielo :D

Wiem , ze nie namowie Cie na siostre dla moich chlopcow ale zajrzyj do moich komentarzy i popatrz.Moze ktosszuka , a moze ktos znajomy nie wie , ze szuka.

 

Co do polek to zapytaj Andrzeja , wiem , ze ma zajac sie takimi pracami zima.

Schody u Twoich sasiadow ma robic :roll:

 

Widze , ze sie tak widokami zachwycilas to pewnie widzialas te ponad 15 saren na tylach .Moi je pogonili myslalam , ze do salonu Ci wpadna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak nie było mnie tu jakiś czas (niestety mój domowy internet to jedna wielka porażka) a tu takie zmiany, postępy. Nie dziwię się, zę wzięło Cię Kasiu na wspominki.

Kominek na pewno w rzeczywistości wygląda super. My nakładanie tynku strukturalnego na nasz kominek wspominamy jako niezłą zabawę. Efekt chyba niezły. Niestety nie mogę sie pochwalić takim postępem prac jak Wy w ostatnim czasie. No cóż....

Jak będziecie w pobliżu to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Dominika się odnalazła :lol:

 

Co ty masz za internet?

Ja mam koszmarny Orange, który ostatnimi czasy zaczął w miarę dobrze funkcjonowac / tfu!tfu!/.Nawet zdjęcia da się wklejac.

Jaką strukturę zrobiliście?

Siedzicie w ferie w domu?To może przejadę przypadkiem :lol:

 

rrmi

Ja to coś ostatnoi do saren szczęścia nie mam.Chyba nie zasłużyłam :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...