Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Kasi i Zubra


Recommended Posts

Kasiu!

Chodzi mi wogóle o całą tę łazienkę-płytki,umywalkę,szafę bo jestem w niej zakochana :oops: .Bo to chyba nie Paradyż :-?

Pięknie pasuje tu ten żyrandol-nadaje charakteru wnętrzu.

Wogóle podoba mi się u Ciebie.Tylko brak mi zdjęć pokoju Twojego synka.Umieścisz je?

Plllllllllllllllllllllllllllllllllis! :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 785
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Umywalkę/ razem z szafką/ znalazłam u sprzedawcy w linku poniżej -nie widzę już mojego modelu, ale ma jeszcze coś podobnego.

Meble są ok, podczas jednego z weekendowych wypadów w okolicy obejrzeliśmy je sobie , a potem kazaliśmy przesłać kurierem.Wysłanie nie wyszło drogo, na pewno mniej niż transport.To są meble sprowadzane bodajże z Chin :wink: :) -co mnie nie przeszkadza, prezentuję się lepiej niż niektóre polskie, nie zabijają ceną.

http://www.allegro.pl/item951468685_szafka_laz_z_litego_drewna_umywalka_wyprzedaz.html

 

Glazura na ścianie -muszę sprawdzić czy mam w garażu jeszcze jakieś pozostałości kartonów gdzie będzie nazwa, na fakturze jest tylko-gres włoski fashion designe black- to chyba niewiele mówi :roll:

 

A glazura szara / podłoga i wanna/to Arkitec Gris-kupowana jako końcówka serii-nie wiem czy gdzieś jeszcze do dostania.

 

 

Ja też bardzo lubię moją łazienkę :p :p , aczkolwiek brakuje mi w niej pięknej rzymskiej rolety z glamourowym wzorem, stylowego stojaka na ręczniki i paru innych rzeczy.

Zawsze to miłe jak się komuś podoba to co wymyśliliśmy i z takim trudem zrobiliśmy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do Was pytanko odnośnie podłogi w salonie.

Też budujemy dom i upatrzyliśmy sobie do salonu dokładnie taką podłogę. Jak wam się ona sprawuje? Czy podczas układania była szansa położenia mniejszej fugi, czy taka jak u Was to optimum?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umywalkę/ razem z szafką/ znalazłam u sprzedawcy w linku poniżej -nie widzę już mojego modelu, ale ma jeszcze coś podobnego.

Meble są ok, podczas jednego z weekendowych wypadów w okolicy obejrzeliśmy je sobie , a potem kazaliśmy przesłać kurierem.Wysłanie nie wyszło drogo, na pewno mniej niż transport.To są meble sprowadzane bodajże z Chin :wink: :) -co mnie nie przeszkadza, prezentuję się lepiej niż niektóre polskie, nie zabijają ceną.

http://www.allegro.pl/item951468685_szafka_laz_z_litego_drewna_umywalka_wyprzedaz.html

 

Glazura na ścianie -muszę sprawdzić czy mam w garażu jeszcze jakieś pozostałości kartonów gdzie będzie nazwa, na fakturze jest tylko-gres włoski fashion designe black- to chyba niewiele mówi :roll:

 

A glazura szara / podłoga i wanna/to Arkitec Gris-kupowana jako końcówka serii-nie wiem czy gdzieś jeszcze do dostania.

 

 

Ja też bardzo lubię moją łazienkę :p :p , aczkolwiek brakuje mi w niej pięknej rzymskiej rolety z glamourowym wzorem, stylowego stojaka na ręczniki i paru innych rzeczy.

Zawsze to miłe jak się komuś podoba to co wymyśliliśmy i z takim trudem zrobiliśmy. :)

 

Dziękuję Kasiu -jesteś WSPANIAŁA :D .

Pisz,kochana pisz częściej .

I pokój Syna dawajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj - z Twoim gustem na pewno fajnie urządzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię rozczarować moja droga- pokój syna jeszcze prawie nie ruszony-tzn. łóżko jest, zaczątki szafy są, jakieś biurko z zamierzchłych czasów, ale na razie nie ma co pokazywać i chyba długo tak zostanie.

 

Poza tym z pokazywaniem wnętrz mam średnio-dom to dom -twierdza, schronienie i.t.d. 8) więc staram się pokazywać z umiarem. I raczej fragmentarycznie.

Nie do końca mam ochotę, żeby wszyscy oglądali jaką mam pościel, jakie sztucce, jakie ubrania w szafie i jakiego żelu używam pod prysznic :wink: :wink:

 

Piszę tak trochę na przekór, ale mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi.

To jednak forum publiczne,każdy tu może zajrzeć, czy tego chcę, czy nie.

I tak mój mąż cały czas ze mnie szydzi jak coś wkleję i forum muratora nazywa sektą :wink: :wink:

Ale radą zawsze służę chętnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , ja w sprawie nawiedzen :roll:

Czy Ty tez masz nawiedzac , czy nawiedzajacego mozna sobie wybrac i czy mozna ewentualnie nie wpuszczac .Co mowiono o tym wlasnie ?

Ja w razie czego wybieram Ciebie jako nawiedzajaca .

Dzisiaj mam chałke dla nawiedzajacych i moge oddac pozyczone psie chrupki :D

I jeszcze zapytam jesli mozna , czy Ciebie juz nawiedzano , jednym slowem czy jestes juz nawiedzona czy wciaz w sekcie innych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrmi ty nawiedzać nie możesz bo jesteś nowy mieszkaniec, a nie stary :)

Nawiedzać mogą tylko starzy.

Ty możesz co najwyżej poczekać sobie z tą chałką :wink:

Mam wrażenie, że mnie jeszcze nikt nie nawiedził, ale może np. nie wiedziałam , że to nawiedzenie i nie zauważyłam.

Więc może być też tak, że jestem już nawiedzona :lol:

 

Ja to się gubię w tej, Pani metafizyce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madziekw01

 

W sprawie podłogi w salonie: jestem bardzo zadowolona, bałam się jasnej podłogi / że ślady, że niby wszystko o razu wiać/-nieprawda, na ciemnej dużo bardziej widać.

Płytki czyści się bardzo dobrze.

Co do fugi-nie wiem, nie myślałam o mniejszej i tak przy tych drewnopodobnych listewkach fugi prawie nie widzę :wink:

 

RenkaSłońca jeszcze trochę mało, ale za to błota pod dostatkiem.

Wczoraj nawet pierwszą kawę zaliczyłam na tarasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię rozczarować moja droga- pokój syna jeszcze prawie nie ruszony-tzn. łóżko jest, zaczątki szafy są, jakieś biurko z zamierzchłych czasów, ale na razie nie ma co pokazywać i chyba długo tak zostanie.

 

Poza tym z pokazywaniem wnętrz mam średnio-dom to dom -twierdza, schronienie i.t.d. 8) więc staram się pokazywać z umiarem. I raczej fragmentarycznie.

Nie do końca mam ochotę, żeby wszyscy oglądali jaką mam pościel, jakie sztucce, jakie ubrania w szafie i jakiego żelu używam pod prysznic :wink: :wink:

 

Piszę tak trochę na przekór, ale mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi.

To jednak forum publiczne,każdy tu może zajrzeć, czy tego chcę, czy nie.

I tak mój mąż cały czas ze mnie szydzi jak coś wkleję i forum muratora nazywa sektą :wink: :wink:

Ale radą zawsze służę chętnie :)

 

Hej Kasiu!

Rozumiem i cenię Twoje zdanie dotyczące prywatności.I życzę abyście jak najszybciej wykończyli pokój dziecka.Chodż z drugiej strony tak się zastanawiam co Wy będziecie robilil jak już wszystko wykończycie 8) Nie będziesz miała nowych tematów do dziennika :cry: .A wiem co będziecie robili 8) Remont :p :wink: .

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Widzę, że po przewrocie pałacowym nie zaglądasz na forum.... Czyżby tak pochłonęły Cię prace ogrodowe??? Mam nadzieję, że jednak nie, jeśli tego nie lubisz... Niestety nie ma ogrodów bezobsługowych, więc życzę Ci zatrudnienia ogrodnika. Szkoda, że mieszkamy tak daleko. Uszczęśliwiłabym Cię moimi tawułąmi, które tak mi się rozrosły, że muszę je teraz wykopywać. Ja walczę z perzem i próbuję założyć klomby, ale na razie przegrywam tę walkę i też jestem trochę zniechęcona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Reniu, faktycznie trochę trwało, zanim przyzwyczaiłam się do nowego forum.

Poza tym doba ma tylko 24h, dziecko coraz więcej zajęć, ja jakoś coraz mniej czasu.Tak to jest jak się ma dziecko, dziecko ma zaineresowania i mieszka się na wsi.

Oj! tawuły bardzo by się przydały, lubię tawuły ze względu na ich dekoracyjność i pewną bezobsługowość właśnie.

Ja walcze z jedną rabatą , no i z pogodą.

Ogrodnikiem nie pogardzę , może być nawet młody i dobrze zbudowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...

O dziękuję mojej wiernej fance-chyba już jedynej!

 

Reniu -muszę coś zrobić z tym dziennikiem-chyba przeniosę się do wnętrz i stworzę jeden wątek opisowo-towarzyski.

Niewiele u mnie się dzieje/ w sensie budowlanym/, więc dziennik traci trochę rację bytu.

W takim razie do zobaczenia niebawem na wnętrzach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witaj Zuberku,

ja też pogubiłam się na nowym forum. Musiałam odciąć się od budowy i zniknęłam z grupy. Na forum przeglądam dział o ogrodach. O ile sprawy budowlane mi zbrzydły, to zaczynam się odnajdować jako niespełniona ogrodniczka. Kiepsko mi idzie, jak to na początku i efektów jeszcze nie widać.

 

Wczoraj rozpoczęły się u nas prace brukarskie - i zgadnij, kto je wykonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Witaj Martodawno nie widziana.Ja też rzadko bywam na forum jak widac-Twój wpis przeczytałam dopiero przed chwilą.Jak ekipa od kostki?Zadowolona jesteś?To ta sama co u mnie?Podziwiam Twój ogrodniczy zapał, moim marzeniem pozostaje niemożliwe- czyli ogród bezobsługowy.Poza tym czeka mnie jeszcze tyle roboty w zwiazku z domem , że czasami ręce opadają.Będziecie w okolicy to zapraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...