Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Kasi i Zubra


Recommended Posts

Kasiu, w domu rodzinnym miałam zimny wychów - piece ogrzewane węglem. Dopiero w latach 90. włożyliśmy grzałki i z pieców na węgiel zrobiły się piece akumulacyjne.

 

Generalnie nie było za ciepło. Zawsze też jak poszłam w goście gdzie były koloryfery - czułam się fatalnie (za gorąco!).

 

Zimą nie muszę chodzić po domu w koszulce z krótkim rękawem i płacić koszmarne rachunku za gaz (bo my na gaz będziemy). Sąsiad już żartuje, żebyśmy przyzwyczajali się do niskich temperatur.

 

Duże nadzieje pokładam w rekuperacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 785
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ewo

 

Zdjęcia ścian postaram się wkleić-dzisiaj już nie dam rady, bo zaraz wyjeżdżam i wracam późno, ale może jutro się uda. :)

Kwestia gustu, dla mnie to jedyne rozwiązanie w łazience, obecną mamy i tak dosyć mocno zabudowaną/bo jest mała , mamy kabinę i trzeba było chronić ściany/został jedynie dosyć szeroki pas niezabudowany na górze.

Moim zdaniem , to powoduje , że łazienka nie jest taką "studnią"całą w kafelkach.

Przekonaj męża, przecież pod sufit nie będziecie chlapać :)

 

namiary na tapety mogę mieć, ale dopiero w przyszłym tygodniu.

 

Wpisz w google Bielawski kominki-on dystrybuuje te kominki, dziwne ,że nie możesz znaleźć, mnie się chyba udawało.

 

Z tym wklejaniem zdjęć to u mnie najgorzej :p cała operacja , żeby sie do tego zabrać, poza tym na razie trudno mówić o jakimś wielkim urządzaniu :)

mieszkamy na starych gratach i walczymy z materią.

 

Miło mi , że zaglądasz, życzę powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka się ok. dwóch miesięcy.

Ceny nieznacznie poszły w górę.

Reszta bez zmian :) Gotowców takiej szerokości to raczej nie widziałam.

 

Wiesz , drzwi to chyba dobry biznes :)

Jak zaczynasz szukać czegoś bardziej sensownego to niby cena skrzydła ok. ale dochodzi-regulowana ościeżnica, szybka taka owaka, vacik, montaż -wtedy vacik mniejszy, ale cena montażu zabójcza. :)

 

W tym kontekście drzwi Pani Teresy to taka średnia, cenowa.I kompleksowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też wyląduję z zamówieniem u pani Teresy.

 

Tak przy okazji budowy drogi.

 

Moja działka leży przy drodze piasczystej. Sukcesem będzie jeśli gmina kiedyś w życiu ją utwardzi. Ale najbliższa ulica była do niedawna tylko utwardzona. Jakieś dwa lata temu gmina położyła asfalt.

 

Ruch na tej drodze wzrósł nieporównywalnie. Podejrzewam, że 99,9% mieszkańców dojeżdżających do swoich domów położynych w głębi wsi nadkłada drogi, byleby parę metrów więcej przejechać asfaltem.

 

Do tego w weekendy młodzież urządza wyścigi na motorowerach. Jak jest sezon to dołączają się motory.

 

Już chyba tak jest, że asfalt przyciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sama nie wiem co lepsze asfalt czy zwykłe utwardzenie. Moją drogą przejeżdża tłum ludzi dojeżdżających do dalszych miejscowości, pędzą jak szaleni bo wszystkim się spieszy. Nie mozna położyć garbów bo jeżdzi autobus miejski. A chodników zero. Zabrali ludziom działki pod chodniki więc moze w przyszłości je zrobią. A na razie uważaj człowieku i chodź poboczem a nalepiej rowem, do którego od czasu do czasu w zimowe dni wpadają niemyślący kierowcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już nie mam siły z tą drogą.

Chyba się pogodziłam

:cry:

Z tyłu będę mała odgłosy S7, z przodu lokalną ekspresówkę.

Wsi spokojna, wsi wesoła

:)

Zawsze można się wyprowadzić.

 

Marto

S7 doczekasz szybciej niż myślisz.

W mojej okolicy mają wywłaszczać ludzi, którzy 2 lata temu domy pobudowali.

Ci to mają dopiero.

 

Dominika

A ty jak daleko masz do S7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co zobaczyłam w projekcie nie potrzebujecie -tak jak my -stołu w kuchni.

Zabudowa szafek zajmuje dużo mniej.

Zadaszenie zróbcie koniecznie.

My już tak narzekamy , ze nasze za małe :cry: :wink: i deszcz zacina nam pod taras.Ale nie chcieliśmy psuć bryły budynku i robić wielkiego tarasu do małego domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...