Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Kasi i Zubra


Recommended Posts

Kasia.... przeczytałam cały Twoj dziennik. Masz w sobie niesamowity optymizn, fantastyczne podejscie do problemów ...zaraziłaś mnie. Juz jestem spokojna o swój dom.

Niesamowicie wygląda domek na zewnątrz. Ta wnęka z cegły jest boska. Wnętrza przemyślane i świetnie wykonane. Opłaca się podejmowac decyzje w 5 minut. Gratuluję!!!

p.s. Łzy miałam w oczach jak czytałam o Pikusiu. Przykro mi strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 785
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam .

Tak sobie poczytałem Twój dziennik i jestem pełen podziwu .

Faktem niezbitym jest , że co się zrobi samemu to daje satysfakcję i zostaje w kieszeni .

Twoje stwierdzenie o kolejnych psioczących na poprzedników ekipach to chyba ogólna norma budowlana .

Napisałaś o dziurawym ociepleniu : czy na początku było dobrze ?

I w jaki sposób macie mocowaną wełnę między krokwiami ?

No i na koniec pytanie o kuchnię ( ja właśnie jestem na etapie wyboru kuchni ) - czy możesz podesłać namiary na firmę od szafek ?

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WicekK

 

Ocieplenie od początku było źle zrobione.Ale zostało przykryte folią, więc żyliśmy w błogiej nieświadomości kilka miesięcy.

Na szczęście przed położeniem karton- gipsów postanowiliśmy zajrzeć.

Mamy 25 cm wełny na poddaszu 10-tkę i 15-tkę, podtrzymywaną przez linki zamocowane na krokwiach. / w wielu miejscach niedokładnie, więc nie dosyć , że były przerwy, to wełna opadała/ na to folia odbijająca ciepło.Zadna filozofia, ale spaprać można wszystko.

 

Kuchnię robił nam stolarz spod Puław- tel. 512 149 692, firma Drewwit.

Na pewno mogę polecić do zrobienia stołu i krzeseł, robi dobrze i w przyzwoitej cenie.

Z szafkami już nie było tak różowo-były poprawki i tak naprawdę nadal by się można było przyczepić co do precyzji wykonania.

Ja na pewnym etapie machnęłam ręką i doszłam do wniosku, że można z tym żyć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przejeżdżałam dzisiaj koło was i muszę powiedzieć że podbitka jest super. Nie zorientowałam się że to nie drewno. Wogóle widzę prace idą pełną parą, w takim tempie to za kilka tygodni będziecie podlewać ogród stojąc na wybrukowanym podjeździe. :D A jeżeli chodzi o szpaki to o nie się nie martw pewnie przylecą do nas...na czereśnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podjazdu to mamy tylko fragment.

Cała reszta nie nadaje się do użytku :wink: Tzn. można parkować tylko jak jest bardzo, bardzo sucho.

 

Ponieważ podbitka lekko "zrujnowała nas finasowo" to chyba odpuszczę sobie kostkę i po prostu po utwardzeniu wysypiemy żwirek.

To prawdąa, że najdroższy z tego wszystkiego/biorąc pod uwagę ocieplenie, konstrukcję i wszystkie obróbki/ jest dach

:cry: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka "temi ręcami" to można wiele zrobić, widzę to po sobie. Tylko nie wiem jak długo one to wytrzymają. U nas tempo zabójcze, niby robi się i robi a jakoś niewiele widać. A ręce i plery bolą od roboty jak... Załamka. A na poprawę humory zasadzilismy sobie w dużej murowanej donicy przy schodach - piękne krzewy iglaste. Oby tylko rosły zdrowe.

Podbitkę macie super, w rzeczywistości na pewno wygląda jeszcze lepiej.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kochana wiem :)

Mamy dokładnie tak samo.

U nas najgorszy jest brak czasu.

Robienie poddasza między pracą i zajęciami domowymi wychodzi na razie średnio.

Poza tym po pracy to człowiek chciałby odpocząć na tarasie , a nie charować na 2-gi i 3-ci etat :wink:

 

Jak postępy prac, cały czas glazura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...