Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Kasi i Zubra


Recommended Posts

Witaj Kasia

Zza tych firanek zakrywająco-odkrywajacych w salonie widać że w tym ogrodzie coś rosnie :lol:

Świetna tapeta w sypialni i kolorki u syna.

Ja na razie zrobiłam na górze wszystko na biało, bo mój kierbud powiedział że jeszcze conajmniej przez rok będą pękać GK ( bo konstrukcja dachu jeszcze sie układa) i szkoda teraz malować na kolor. Jak porobie poprawki w przyszłym roku to też u syna na górze zrobię trochę kolorów.

 

Co do trawy, to jesli siałś ją w tym roku to żadnego nawozu jesiennego sypać nie musisz, raczej na wiosnę.

U mnie trawa ładna i zielona ( siałam po kawałkach przez całe lato a ostatni kawałek posiałam w czwartek - mam nadzieję że urośnie-jeszcze jest ciepło).

Odnośnie szkółek to niezła jest w Runowie - ceny niższe niż w żabieńcu i Melonie.

 

Pozdrawiam i zycze szybkiej przeprowadzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 785
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Garderoba wygląda na przestrzenną. Ja mam do zagospodarowania i zaprojektowania 3 ściany wnęki. I chyba najwięcej potrzebuję miejsca na wieszaki (białe koszule mojego mężulka :D )

Żyrandol powalający, rozkoszny.Wprowadza nastrój. Też zwróciłam na niego uwagę ale potrzebowałam czegoś większego. A co do marketów to na prawdę jest tam duży wybór a część asortymentu marketowego można spotkać w eskluzywnych salonach za odpowiednią cenę i jeszcze wcisną kit, że to italian designe.

Co do okna to bardzo fajny pomysł z tymi firankami, takie zwiewne, że widać cudny widok ogrodu ale także zasłaniąją trochę wnętrze. Ja się wciąż biję z myślami czy zasłaniać jakoś moje 5 metrowe przeszklenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Zelijka i Betsi tu zajrzały-co za niespodzianka!

Dzięki dziewczyny za słowa uznania :lol:

Szczerze mówiąc myślałam, że pójdzie szybciej z tą górą, a tu się ciągnie i ciągnie :wink:

Sporo dupereli a czasu mało.Teraz dłubiemy przy schodach.

 

Betsi tam gdzie trawę nawiozłam jest niby ładniejsza, ale na razie sobie tym głowy nie zawracam.Bo nie mam do tego głowy.Dzięki za przypomnienie o Runowie-faktycznie mam po drodze.Ale ogród zostawiam sobie na przyszły rok.

 

komarekfiranki kupione zostały do sypialni, ale powiesiłam na próbę w salonie i chyba tak zostanie

:)

 

Msw pracy to się pracuje , a nie w "muratorach "siedzi :wink: :wink: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D jakie obrażać!

Fakt, że ciągle przeglądam forum. W robocie kompa mam tylko dla siebie, w domu muszę się dzielić z mężem. Ostatnio nasz dział IT zdalnie steruje siecią i nie zdzwię się, kiedy pewnego dnia zobaczę na ekranie komunikat "wyczerpałaś limit na przeglądanie tej strony" (albo inny podobny).

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu Zuberkowa :D

m.in tez z tych powodów często nie piszę na forum, bo zrobiło się od jakiegoś czasu nieprzyjemnie. Ja wszystkich z którymi przeżywałam swoje rozterki, smuteczki i radości bardzo lubię i nie mogę znieść czegoś takiego jak pisze tadzel. Widzę, że nie wytrzymałaś ale wiedz, że dla mnie i pewnie dla wielu innych jesteś najwspanialszą osobą, bohaterką budowlaną i ciesz się ze swojej "willi" ile wlezie :D

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Zazdrośnica od czasu "słynnej awantury z psem" postanowiłam nie wchodzic na grupowe forum i żałuję , że w tym postanowieniu nie wytrwałam.

W zasadzie posty w stylu tadzela należałoby pomijac milczeniem, niestety nie należę do osobników pokornych i podkulających ogon.

 

Poza tym ilośc nieprzyjemnych rzeczy jaka mnie spotkała ostatnio przekroczyła "masę krytyczną".

Miało byc "wsi spokojna, wsi wesoła" :) , a jest bolesne zderzenie z polskim kołtuństwem.

 

A za miłe słowa bardzo dziękuję :)

Z bohaterką budowlaną może trochę przesadziłaś :) , ale nie powiem, mile połechtałaś moje nadszarpnięte ostatnimi czasy ego :D

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka popieram Zazdrośnicę. Jesteś jedną z niewielu osób, których dziennik czytam i jak widać nie tylko ja. Zawsze Twoje poczynania budowlane były inspiracją, motywacją dla innych,o czym często pisali w komentarzach. Także nosy do góry (bo chyba wszyscy się zirytowali niektórymi wypowiedziami na forum) i nadal wspierajmy się w tych ciężkich ale i miłych chwilach związanych z budowaniem, urządzaniem naszych WSPANIAŁYCH DOMÓW.

A tak na marginesie - chyba wreszcie wybiorę sie do tej sławnej Marylki. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witak Kasiu - dawno nic nie pisałam , ale jak zwykle na bieżąco sledzę Twoje zmagania z wykończeniem góry. Jestes juz prawie na finiszu , piekne wybierasz dodatki do wnętrz. gratuluję. U mnie narazie dalej zastój ,

musze" dorobić" trochę kasy i zacząć swoje wnętrz wykańczać. Pozdrawiam maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja też jestem bohaterką budowlaną :lol: bo w tych czasach trudnych i niepewnych trzeba mieć stalowe nerwy, także w zderzeniu z wiejską mentalnością co niejednokrotnie mi się przydarzało i przydarza na co dzień.

 

np. taka pani X uważa za normalne wynoszenie swoich śmieci pod płot sąsiada Y i się z tym nie kryje :o bo mówi że tak wszyscy robią

 

albo zachowanie władzy która twierdzi, że położenie rury do wodociągu to jest taki zaszczyt i dar niebios, że można zostawić nam nieprzejezdną drogę i oburzać się na nasze wymagania poprawienia szkód (co uparcie czyniliśmy i dziś będzie w końcu zrobione)

 

takich przykładów jest tak dużo ii nie sposób wszystkich wymieniać ale silniejsze jest dla mnie to co postanowiłam, że będę miała DOM i nikt mi w tym nie przeszkodzi, chyba że wojna tfu tfu

 

Komarek to kiedy do Marylki bo się wybieramy jak sójki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...