Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Kasi i Zubra


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 785
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Na temat braku sił to nie będę się wypowiadać. Jak ktoś wszystko robi sam to nie może narzekać na brak sił. Nie ma innego wyjścia jak robić, robić, robić itd,itd. Kaśka sama wiesz jak to jest. I niby człowiek się pociesza, że to jego robota, że satysfakcja ale nic bardziej złudnego.

Mimo wszystko każda kolejna zrobiona rzecz oko i serce raduje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że raduje :lol:

 

To nie jest tak , że tylko siedzimy i narzekamy

:wink: :lol:

 

Ale też wiesz jak jest.Budowa determinuje wszystko.

Mnie ten pierwszy entuzjazm związany z faktem stawiania własnego domu już minął :wink:

Ostatnio rozmawiałam z koleżanką , która wybudowała dom kilka lat temu.

Okazuje się, że na finiszu wielu ma podobnie.

Potrzebna lampa do przedpokoju ?-kupujesz pierwszą lepszą z brzegu, w miarę ładną, bo sama myśl o kolejnym wejściu do sklepu budowlanego, z wyposażeniem wnętrz -i.t.d napawa cię wstrętem.

Chyba więcej wysiłku wkładałam w wybór klinkieru na komin, albo rodzaju dachówki

:) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej To ja też dopiszę się jak zeszło na frustracje budowlane. Mój mąż lubi gadać- taki dużomówny tyo. A le od jakiegoś czasu mam wrażenie że świat się nam zawęził do 1 tematu- budowa. Nawet obudzony w srodku niocy mówi o budowaniu. My mamy teraz zastój finansowy, więc tylko troche dłubiemy sami a temat jest wielki jakbyśmy osiedle budowali .

Ijeszcze spedzamy tam każdą wolna chwilę- mam wrażenie że naszi znajomi zapominaja juz jak wyglądamy- to mnie zaczyna wnerwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominika

 

Jak już masz założony album, musisz skopiować link danego zdjęcia / taki , który będzie odpowiedni na forum/

 

potem ten link wleić pomiędzy znaczki img.

 

Nie wiem , czy dobrze wytłumaczyłam , ale ja tak robię i działa :)

mnie najwięcej czasu i nerwów zabiera wgrywanie zdjęć.

Reszta to pikuś.

 

Zresztą na początku wątków dzienniki budowy i komentarze jest to łopatologicznie wyjaśnione.

 

Powodzenia!

No wklejaj i pokazuj coś[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie jak juz skończyłaś z górą- gratulacje.Kasiu może coś przeoczyłam , jakie masz schody , ja myslałam ,że są u Ciebie ażurowe. A jak czytam teraz to wydaje mi sie ,że masz betonowe i obkładasz drzewem i podstopnice glazura.Jak to jest? , chyba jestem dzisiaj nie kumata.pozdrawiam i życze miłego wekendu .maria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zbliża się weekend i podobno ładna pogoda więc życzę Wam byście mogły odsapnąć od problemów budowlano-wykończeniowych i nacieszyły oczy jesiennymi widokami. Ja na pewno podskoczę do najbliższej szkółki i zakupię jakąś roślinkę.

http://foto0.m.onet.pl/_m/6d27c85e95e09cc908e1b40ec86b409c,3,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio na allegro kupiłam sadzonkę glicynii chińskiej. W tym całym zameiszaniu stała sobie bidulka w domu, listki jej opadły a ja zlitowałam sie nad nią i przesadziłam do większej doniczki zamiast na dworze do ziemi. No i roślinka zamiast zapaść w sen zimowy to puszcza listki i rośnie jak szalona. I co ja narobiłam.

A bedzie kiedyś wyglądać tak

http://foto0.m.onet.pl/_m/76ac32ce1b47999543b137165f538ca8,3,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maria

 

Dokładnie tak, schody mam betonowe, podstopnice obłożone glazurą.

Najbardziej podobają mi się wprawdzie podstopnice wygipsowane i pomalowane, ale wygrały względy praktyczne :)

Całych drewnianych nie chciałam, według mnie wyglądają zbyt masywnie.

Teraz czekam tylko na Pana , który lada dzień zamontuje mi stopnie oraz balustradę :)

 

Komarku -Twoje zdjęcia nie chcą mi się powiększać.

Jak już wklejasz to może byś też swój dom wkleiła?

Może być nawet taki mały :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...