Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Kasi i Zubra


Recommended Posts

Kaśka ja też mam orange i psiocze na niego jak tylko się da.I nawet masz we wsi postawili ale na razie nic lepiej nie będzie. Muszę poszukać czegoś innego.

U nas troszkę się ruszyło. Kupiliśmy listwy przypodłogowe do salonu. No i wypatrzyliśmy lampę także do salonu. Cena nas powaliła i chyba poczekamy na jakiś szał cenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 785
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jasia

Ze zdjęciami to u mnie tak sobie, wiem, wiem :oops: , ale jak do tej pory mielismy jeden wielki plac budowy i nie bardzo było co pokazywac.

Dopiero teraz zaczyna jakoś wyglądac.

Postaram się coś tam jeszcze powklejac.

Miło mi , że zajrzałaś :lol:

 

Dominika

Noo! Ja do listew przypodłogowych jeszcze nie doszłam :wink:

Tzn-podłoga w salonie już jest? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marto-co do listew nie wiem :roll: :roll:

Na pewno wysokie-na dole dla urody, na górze z konieczności.

 

Ale nie wiem czy drewniane-bardziej zależy od tego jak mocowane.

To już Tomka "broszka".

Dla mnie ważny jest kolor i żeby nie wyglądały jak jakiś obrzydliwy plastik.

 

A Ty co nic nie piszesz w dzienniku.

Sam finisz- a tu takie spowolnienie :roll: :lol:

Leń-czy strach przed ostateczną przeprowadzką na wieś :lol:

Bo mieszkanie na wsi miewa tez czasami swoje złe strony.

Mentalności ludzi nie zmienisz.A przyzwyczaic się do pewnych rzeczy też nie przyzwyczaisz.

Tym tajemniczym i mało optymistycznym akcentem kończę.

A ciebie zaganiam do roboty :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu- piekne wnetrza mieszkania nam udostepniłaś. Gratulacje , ciesz sie tym co masz , bo naprawde masz ładnie i dużo już zrobione. Resztę kosmetyki zawsze można zostawiće na póżniej ,żeby sie nie nudziło.

Masz już za soba wybieranie płytek, armatury , mebli czy drzwi ,przed mną właśnie to jest . Ale myślę ,że jakos sobie poradzę . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maryna

W to, że sobie poradzisz nie wątpię :)

Ale powiem szczerze, że mnie najbardziej wykończeniówka dała w kośc.

 

Pewnie, że się cieszę tym co mam :lol: :lol:

Kilka lat temu nawet nie myślałam o domu.

Czekam jeszcze na montaż drzwi, rekuperatora i z grubszych rzeczy do zrobienia w trybie pilnym -to koniec.

Reszta -już na luzie-mam nadzieję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, myślę że mamy mieszkankę lenia i strachu. Leń - prace tylko w weekend. Strach przed wysiłkiem przeprowadzki w gorsze warunki. Nie chodzi o miejsce do mieszkania, ale o brak infrastruktury.

 

Poza tym mój główny wykonawca - mąż - chorował i porządkował sprawy zdrowotne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

 

Bardzo ładnie wyglądają Twoje schody, więc oprócz parapetów zamówiłam u Pana Roberta, aż dwa schodki :D i też podstopnice zrobimy z gresu (te dwa wykończone schodki są potrzebne, aby w przyszłłości nie demolować drzwi zamykających poddasze)

Po trakiej rozpuście zdjęciowej ja jak zawsze mam niedostyt :wink: Jestem bardzo ciekawa jakie planujesz oświetlenie tej "barokowej" ściany w łazience. Wanna z taką baterią super wygląda. Jaką masz głębokość półki, na której jest zamontowana bateria? U mnie zaplanowałam 15 cm, niestety nie może być więcej, ale zastanwiam się czy to nie za mało.

Salon też super się prezentuje - kiedyś z przyjemnością obejrzę Twój francuski portal, bo mój bedzie chyba nawet wczesniej niż planowaliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia porównawcze rzeczywiście mają mają bardzo pozytywny wydzwięk :D Mam pytanie odnośnie drzwi oddzielających wiatrołap. Planowaliście je od początku, czy ten pomysł przyszedł później. Na pierwszym zdjęciu nie widać ściany dlatego mam wątpliwości. U nas nie ma tzw. wiatrołapu i tak się zastanawiam, czy po pierwszej zimie nie będziemy budować ściany... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spowolnienie robót wykończeniowych i nas dopadło. Wszystko chyba przez święta. I teraz jakoś ciężko zebrać się i pomyśleć nawet o jakiś lżejszych robótkach.

Podłogę miałam zrobioną tuż przed świętami i teraz dopiero mam okazję się nią nacieszyć a listwy niestety tylko w salonie będą (na razie) :lol:

Teraz gdy już salon nabiera wyglądu (do dziś jedynym najmocniejszm akcentem była olbrzymia choinka) mogę zacząć myśleć o jego urządzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpis przeniesiony z "dziennika"]

 

Witam

My właśnie zdecydowaliśmy się na Ciepłego. Jesteśmy na etapie papierów.

Super są wasze foteczki domu. Na projekcie pewne detale uciekają.

Kuchnie masz super szczególnie kafeleczki :D

Jeśli masz więcej fotek zamieść chętnie zobaczę.

Jeszcze raz gratuluje wam ślicznego domku.

 

Pozdrawiam

Ania

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik84734.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni byłam odcięta od internetu, ale już odrabiam zaległości i odpowiadam:

 

Renia

Sciana w wiatrołapie okazała się koniecznością i szybko ją budowaliśmy.

Myślę , że zrobisz podobnie :lol:

 

Półka w łazience ma głębokośc 15 cm i na samą baterię wystarcza, ale strony jednej ściany mam jeszcze szeroką półkę na wszystkie potrzebne rzeczy i większośc trzymam właśnie tam.

Z baterii bardzo się cieszę, bo nie chciałam dyndających kabli w wannie :wink:

A oświetlenie do łazienki ma by mieszane.

Nad lustrem minimalistyczne, nowoczesne/dla kontrastu/, a pod sufitem jakiś stylowy żyrandol / piękny, przeceniony mi sprzatnęli z Almi Decor sprzed nosa nie mogę odżałowac :cry: :cry: /.

Pana Roberta przypilnuj żebydał dobry, mocny lakier.

Nam położył akrylowy.To co nasz pies wyprawia z naszymi schodami nie daje się opisac.

Codziennie nowe rysy.Przestałam się przejmowac, bo na zawał niedługo zejdę :lol: :lol: :wink: :wink:

 

komarku

U nas tez by pewnie wolniej szło, gdyby nie bank.Ale jak już masz podłogę w salonie to super :lol:

Teraz korzystaj z wyprzedaży i salon urządzaj.

 

Ms

Masz na myśli infrastrukture tak w ogóle , czy u siebie na działce?

Ja juz bym nie mogła mieszka w bloku, ale przyznaję , że od czasu do czasu mam potrzebę ucieczki do miasta, do cywilizacji :wink:

Wyjazdów do pracy nie liczę , bo to tylko trasa praca-dom i z powrotem.

Poza tym , zima na wsi najgorsza.Zaraz będzie wiosna i sama zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu jest tak przytulne u Was. Podziwiam kuchnię bo teraz gdy wszyscy lgną w nowoczesność (lśniące,połyskujace szuflady i kolor wenge albo palisander)Wy postawiliście na całkiem odmienny styl. Ten stół i nad nim to niebieskie lustro - totalny odjazd. Mnie sie podoba.

Ja także nie wróciłabym juz do blokowiska. Mimo tego, że wciąż mamy jeszcze TYLE do zrobienia.Ale doceniam to co mam i potrafię sie cieszyć każdą nową nawet najdrobniejszą zrobioną lub zakupioną rzeczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie jedyna absurdalna historia jaka mi się przytrafiła.

Dzisiaj sąsiadce opowiadałam , jak wsiadałam kiedyś do samochodu przez bagażnik / wyszykowana do pracy w obcisłej spódnicy/ bo zatrzasęłam kluczyki i torebkę w samochodzie.Tzn-same się zatrzasnęły. :lol:

Dobrze , że wszystko działo się na głębokiej wiosce a nie w centrum Warszawy bo pewnie byłabym bohaterką You Tube'a przez tydzień :lol: :lol:

 

Ale tak poza tym to jestem poważną i odpowiedzialną żoną , matką i budowniczową :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie wątpię :wink: ale największa sztuka to przy całej powadze i odpowiedzialności nadal umieć śmiać się z siebie :D pracuję, aby nie stracić tej umiejętności :wink:

 

A w sprawie dostawionej ścianki to co było powodem? było zimno, wszędzie nanosił się piasek, czy jeszcze coś innego? Bo już się boję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...