Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Kasi i Zubra


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 785
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Będę startować w darcie i tenisie stołowym.

 

 

Zazdrośnica

Kiedy na to wszystko masz czas w szale budowlanym :o :o

Z drugiej strony odskocznia dobrze robi.

 

Marta

jak się żyje :o :lol:

 

Gosiek33

Z moich skromnych doświadczeń wynika, że lepiej wszystko na spokojnie zrobić, a potem się wprowadzać.

Też mi się wydawało, że można na gołej wylewce i w dużej prowizorce, ale pierwsza euforia szybko mija.Przynajmniej tak było u mnie.Dopiero od niedawna czuję się jak w domu.

 

Dart to oczywiście rzutki do tarczy.Bardzo fajna zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście - dart od niedawna jest dyscyplina sportową, a ogólnie to wywodzi się z knajpy, gdzie po kilku piwkach ludzie ochoczo do tej gry się zabierali :lol:

 

Zuberku mało tego, chodziłam jeszcze niedawno na taniec latino ale zrobiłam sobie przerwę pod wpływem nawału obowiązków, poza tym jestem przedstawicielką założonego niedawno Stowarzyszenia rejestrowego "Gabryelin i Okolice", na mojej stronce jest link o co w tym biega. Dzisiaj mieliśmy zebranko w świetlicy. Także na nudę nie narzekam :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu masz racje, żeby wszystko wykonczyć , a nie siebie i wprowadzac sie do wyposożonego domku. Tylko chyba nie wszystkim to sie udaje.

Ja myslałam też ,ze tak bedzie. Owszem zdązymy wykonczyc wszystko w srodku , ale na zewnatrz dopiero jak sie wprowadzimy ( chyba przeprowadzka koniec lipca :lol: ). Az sie boje tego . I chciałabym bardzo i żal mi mieszkania obecnego, które bardzo lubie . Jeszcze nie sprzedane , ale dzieci chca razem z nami mieszkac , nie chca mieszkania , więc trzeba bedzie go sprzedac. Chetnego nawet juz mam.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, lampa jest piękna. Gdy kupowałam moją też sądziłam, że będzie tej wielkości :wink: Na szczęscie lampa oddana w dobre ręce, a u mnie jeszcze żarówka.

Umywalka jest niezwykle elegancka, bardzo Ci się udała ta łazienka :D Nie masz wrażenia, że po drugiej łazience to można to już robić zawodowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrośnica

 

Kiedy masz czas na to wszystko. :o :lol:

U mnie się kończy na obietnicach i postanowieniach :wink: :lol:

 

Maryna

Wszystkiego wykończyć od razu na pewno się nie da. Zwłaszcza przy obecnych cenach...bo może klka lat temu było to możliwe w ramach jednego kredytu.

Zresztą taka już "uroda " domu, że zawsze jest coś do zrobienia, albo do naprawienia to co było zroboine na samym początku :lol:

 

Marta

U nas teraz na tapecie ogrodzenie.Raczej w wersji economoic , czyli siatka.Koncepcje jak to zwylke bywa były różne , ale kryzys ogólnoświatowy udzielił się też naszym koncepcjom :lol:

Front obsadzę żywopłotem / byle nie thuje, jestem wielką przeciwniczką wszędobylskich thuj, zwłaszcza w krajobrazie wiejskim :lol: :wink:/ i jakoś to będzie.

 

Reniu

Dzięki za pochwały.Duża łazienka to teraz moje ulubione pomieszczenie i moim zdaniem najładniejsze w całym domu :lol: :wink:

Jeszcze oczywiście brakuje różnych klimatycznych drobiazgów, ale powoli, powoli.

Marzy mi się piękna, rzymska roleta w jakiś pałacowy, odjechany wzór...byłoby super nie uważasz :wink:

Czytałam ,że mieszka się super...to super :lol: :lol:

Ja nie miałam w sobie tyle entuzjazmu zaraz po przeprowadzce..raczej zmęczenie i przerażenie ogromem roboty.

 

Pozdrawiam was dziewczyny wiosennie pomimo przejściowego braku aury :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zagladalam do dziennika, ale widze nowe fotki, wiec podgladam. :lol:

No masz juz domowo, normalnie. :D Lampeczki, lustra, szafeczki.., wszystko jest.

Lustro niebieskie cudowne jest, szafka z umywalka tez. :p

Pozdrawiamy Was serdecznie! :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór :wink: nie przejmuj się tak trawnikiem, nawet jak trochę podeschnie , gdy przyjdą deszcze pięknie odbije. Takie ciągłe podlewanie daje piękny trawnik, ale gdy przestaniesz podlewać, nawozić i kosić wypsieje na amen :-? Teraz jest taki okres, że kosić można co tydzień bo przyrost jest szybki, pod koniec lata będzie lepiej :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poza tym jest super :lol:

Ptaki śpiewają , wszystko dookoła pachnie, wczoraj leżałam na trawie zajadając się lodami śmietankowymi od Grycana/ mniam!/, pies tarzał się obok szczęśliwy, normalnie obrazek jak z jakiegoś idiotycznego serialu dla gospodyń domowych :wink: :lol:

 

 

W końcu po to między innymi przeprowadziłaś się :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo ładną lampę w kuchni macie, a szafka pod umywalkę też zacna !

Gdy czytam Wasz dziennik to chwilami jakbym siebie samą słyszała. Tak jak Wy wprowadzilismy sie do niewykończonego, od pół roku nie mamy zamontowanych umywalek i ciągle coś sami robimy.

Ale co tam, gdy trawa pachnie i ptaki świergolą wszystko przestaje być ważne ! Pozdrawiam :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Zelijko

 

Chciałam jeszcze powiedzieć, że twoje obrazki czekają na zamontowanie w łazience :p :p , bo takie czarno-białe najbardziej tam właśnie pasują, zresztą nie tylko kolorystycznie, ale i tematycznie :wink:

Muszę tylko do nich odpowienie ramki znaleźć :)

Ja też pozdrawiam i całuję całą rodzinkę :lol:

 

Gosiek33

Aż tak bardzo to się nie przejmuję tym trawnikiem, może tylko trochę :wink:

To wiele tygodni naszych ciężkich robót ubiegłego lata... poza tym nieoficjalnie biore udział w przez siebie wymyślonym konkursie na najpiękniejszy trawnik we wsi :wink: :lol:

Jak na razie wygrywam, głupio byłoby stracić pozycję lidera :lol:

 

Zono Adwalka

Witam w skromnych progach :lol:

 

 

 

Ale mi dzisiaj pies schody załatwił, mówię wam .

Codziennie zresztą mam nowe rysy, ale dzisiaj to już naprawdę przesadził.

Najfajniejsze jest chyba to, że przestaliśmy się takimi rzeczami przejmować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej lazience?! Moje obrazy?! To zaszczyt!!! :p

Dziekuje kochana, to dla mnie duza radosc jak widze u kogos moj obrazek powieszony, bo oznacza to tez, ze komus troche radosci sprawilam skoro obrazek gdzies oko cieszy. :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, pamiętam że posadziłaś pięciornika krzewiastego. Dopiero niedawno doczytałm, że na wiosnę przycina trzeba przyciąć mu gałązki - będzie wtedy miał dużo kwiatów.

 

Ja swoim takiego zabiegu nie zrobiłam i mam pojedyncze kwiatki zamiast całych gałęzi obsypanych kwieciem.

 

Taki los początkującego ogrodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej lazience?! Moje obrazy?! To zaszczyt!!! :p

 

Zelijka :lol: ty wariatko :lol: :lol:

 

A jeszcze nie wiesz, że nad sedesem i bidetem będą wisieć :lol:

 

I co? Nadal się czujesz zaszczycona :lol:

 

No tym bardziej, bo przeciez z tego sie korzysta kilka razy dziennie! :D To bardzo wazne miejsce w domu. :D

A co podejdziesz, to wrok na obrazkach zawisnie a mysli pozytywne do mnie pofruna i beda ladowac moje baterie zyciowe! :D :wink:

 

No i jeszcze chcialam powiedziec, ze jestes wielka, ze w lazience bedziesz miec obrazy. Widzialam tu na froum juz przepiekne lazienki ale obrazow mi tam bylo brak.

Mysle sobie, ze jak ktos w lazience ma obrazy to musi byc bardzo wrazliwa duszyczka. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta

 

Ja chyba coś tam przycięłam, w każdym razie niektóre kwitną.

A teraz przyciąć można :o

A ty dziennik już zakopałaś na amen :o Nigdzie odnośników nie widzę.

 

Zelijka :lol: :lol: :lol:

 

Obrazy w łazience ważna rzecz.Zeby człowiek się nie tylko na fizjologii skupiał , ale i o rzeczach istotniejszych pomyślał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się przywitać,dopiero zaczęłam czytać dziennik i jak zawsze żałuję ,że nie mogę zobaczyć zdjęć :(

Ale zaintrygowała mnie jedna sprawa :lol: ,otóż o te panele,które wyglądają jak terakota i o sposób ich montowania,aby nie hałasowały :roll: .

Czy mogłabym prosić o FM krótki kurs układania w ten sposób paneli? :)

Pozdrawiam

 

to właśnie miałam na myśli pisząc o precyzji.

Podkład akustyczny pod panele na folii paraizolacyjnej i dylatacja zrobiona z pianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaintrygowała mnie jedna sprawa :lol: ,otóż o te panele,które wyglądają jak terakota

Chyba one jak terakota to raczej nie wygladaja :roll: :wink:

Bardzo ldne sa i po mojemu to calkiem jak deski jednak :roll:

 

Kasia

Zajrzalam do Twojego dziennika , widzialam opis narzeczonej Rogala .

Mysle , ze zbyt laskawie ujelas urode narzeczonej .

Ja sie jej kilka dni temu przestraszylam na powaznie , bo wyszla z krzakow ze 20 metrow od nas i nie wiedzialam co to jest :roll:

Pablis tez sie w niej podkochuje , dobrze , ze Gotek ma lepszy jednak gust niz inni :lol:

Wiesz co , mi to jej az szkoda , bo chyba jak zyje nie widzialam tak brzydkiego psa .

 

Pochwal sie trawnikiem i nie narzekaj na niego , wyglada bardzo dobrze a Ty sie tu niepotrzebnie krygujesz :D Taka niby skromna . :D , a konkurs wygrany masz w kieszeni .Szkoda , ze tylko moj glos bedziesz miala , bo reszte przejmie konkurencja .

Dasz sie potarzac ?

Uwazaj jednak , bo sasiedzi codziennie kosza swoj i wyjdzie jeszcze , ze maja ladniejszy , w sumie takim traktorem koszony to i nie dziwne by bylo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...