Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik budowy D04 "Powszechny" za 150 tys


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 276
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

widok korytarza od stronu salonu:

 

http://www.mediafire.com/imgbnc.php/70f7e2600f8b20a814f4b91527eae7235g.jpg

 

i od strony sypialni:

 

http://www.mediafire.com/imgbnc.php/61737337e9ee68d4ac3c10d63423349a5g.jpg

 

a tutaj krzesła w pełnej krasie :D

To jest dąb w kolorze ciemny orzech i do tego brązowa skórka.

 

http://www.mediafire.com/imgbnc.php/81fa2b4f6f58c0622206ad4c47835ff55g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwają wykończeniowe prace wykończeniówki :) - to chyba jeden z najgorszych etapów podczas budowy :) śrubka tu, śrubka tam, tutaj trochę silikonu, tu listwa, tu ramka, tutaj jeszcze fugę trzeba uzupełnić.........ehhhh

 

Dodatkowo trwa proces zbierania funduszy na wiosenne ukończenie garażu oraz terenu wokół domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

ehhhh dawno mnie tu nie było - tak to jest, jak praca do końca pochłonie człowieka......

 

Domek już w środku całkowicie wykończony. Doszły lustra w łazienkach, szafy zabudowane w przedpokoju i sypialni, częściowo umeblowany gabinet - zdjęcia niebawem.

 

Następny etap to drenaż z oczyszczalni i dach garażu.

 

Zgodę z gminy już uzyskałem - pozostaje odebrać projekt wykonawczy wraz z mapą do celów projektowych i zaczynamy. Początek robót planuję zaraz po majowym weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 9 months później...

Jak juz informowalem wczesniej hosting, na ktorych mialem zdjecia przestal dzialac - musze jje przeniesc na inny serwer (juz to zostalo zrobione) - teraz pozostala tylko ciezka praca zmiany linkow do zdjec (musze edytowac kazdy wpis....).

Na obecna chwile uzupelniona zostakla strona nr 1 i 2 - w ciagu 7 dni uzupelnie caly dziennik i wrzuce nowe zdjecia bo strach pomyslec, ale od ostatniego wpisu minal juz rok......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

nadeszła wiekopomna chwila :)

 

oto linki do zdjęć:

 

STAN ZERO: klik

 

ŚCIANY: klik

 

DACH DOM : klik

 

DACH GARAŻ: klik

 

INSTALACJE: klik

 

ŚCIANY I TYNKI: klik

 

KAFELKOWANIE + ŁAZIENKI: klik

 

MALOWANIE I MEBLE: klik oraz tutaj: klik 2

 

KUCHNIA: klik

 

ELEWACJA ZEWNĘTRZNA I PODBITKA: klik

 

BRUKOWANIE: klik

 

do zrobienia pozostało ogrodzenie i "trochę" porządku w ogrodzie - postaram się wrzucać zdjęcia na bieżąco....

Edytowane przez carringtontomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Plany, plany plany.....niby zgodnie z wczesniej ustalonym przez siebie harmonogramem teraz jest czas na prace "okołodomowe" będziemy robić coś zupełnie innego :)

Wczoraj żonka zauważyła, że u sąsiada ekipa robi wylewki maszynowo - z racji tego, że nam "do wylania" pozostał jeszcze garaż, zadzwoniłem do właściciela firmy i uzgodniłem, że w sobotę wylewki będą u mnie

Cena 28pln/m2 - chyba dobra... :)

Może jeszcze uda mi się w kwietniu wykafelkować ten garaż i jakoś - uporządkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 6 months później...
  • 2 years później...
  • 9 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...