Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zakomentuj dla Zazdrośnicy :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 234
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie się zapoznałam z ta aktualizacją :lol:

Ładnie, ładnie.

Mamy taka sama glazure w łazience ( ta zielona jasna i ciemna i dekorek) :wink:

Podoba mi sie barierka na Twoich schodach. Ja mam podobne schody - tylko nie skęcane ale normanie dwubiegowe - tylko nie mam barierki :(

Czy zadowolona byłas z usług stolarza który robił u was schody? Bo ja ze swojego nie i dlatego nie zrobiłam barierek a potem zabrakło forsy :cry:

Jesli tak, to czy możesz dać mi namiary, bo chciałam w koncu ta barierkę zrobić.

 

Czytałam na forum piaseczynskim ze niedługo przeprowadzka?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witaj Betsi :D ja od dawna marzyłam o zielonej łazience a te kolory akurat rozświetlają bo mają połysk do tego. Wiele Pań ją ma bo uważam, że to jedna z lepszych do komponowania. Na dole tez mam Paradyża ale Nelie (nil) też bardzo fajne płytki ale tam tylko płytki z dekorem są w połysku.

Ze schodów jestem bardzo zadowolona, mam też od niego parapety, żałuję że nie robi mebli ale jak mówił ma za mały warsztat. Wysyłam Ci na priv.

 

Tak przymierzam się już do przeprowadzki: papiery w starostwie złożone, niedługo podłączamy prąd mieszkalny, malowanie trwa a z poważniejszych spraw została kuchnia i drzwi, no cóż nie damy rady przed przeprowadzką takich zakupów poczynić ale zbieram oferty powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję 1000. posta!

 

Mi z kolei przypadła do gustu brama - ciągle nie mogę przeskoczyć tego tematu u siebie.

 

Ciekawa jestem czy jak się przeprowadzicie też będziecie się czuli jak na nieustających wakacjach.

 

Dzięki ale gdzie mi tam do Twoich postów :wink: Z bramy jestem zadowolona, projekt był mój.

 

Dobre pytanie z tymi wakacjami. Na razie nie opuszcza mnie uczucie ciągłego obciążenia psychicznego wieloma sprawami i brakiem kasy, brakuje mi też oderwania się od tego wszystkiego bo nie byliśmy nigdzie na żadnym wyjeździe od 2006 roku czyli odkąd zaczęłam uprawiać papierologię z bankami, działką, prądem itp. a do tego leń jestem śmierdzący, bo nie wzięłam się do tej pory za rozliczenie VAT i z tego byłyby chociaż drzwi :oops:

Nie miałam do tej pory nawet czasu posiedzieć dłużej przed domkiem z kawą czy herbatą, jedynie rośliny które sadzę rosną na potęgę i to jest pocieszające.

 

Wiem, że dużo jeszcze pracy przede mną a chciałabym już błogo spocząć na laurach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znów nie zapomnę, bo namiary mam w domu a jestem teraz w pracy. Po pracy do nowego domu, potem wracam do mieszkania przeważnie po 21 i już potem padam na wyro :-?

 

A ja naiwna nie moge sie doczekac zmęczenia budową domu ;). Chcialabym, żeby w koncu zaczelo sie cos dziac. W tym tyg mija 6 miesięcy oczekiwania na warunki zabudowy - mam nadzieje, ze przyjda i ruszymy z innymi przygotowaniami. Bardzo mi zalezy na tym namiarze, wiec cierpliwie czekam :).

Pozdrawiam i zycze wytrwalosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Nie miałam do tej pory nawet czasu posiedzieć dłużej przed domkiem z kawą czy herbatą, jedynie rośliny które sadzę rosną na potęgę i to jest pocieszające.

 

Wiem, że dużo jeszcze pracy przede mną a chciałabym już błogo spocząć na laurach 8)

 

Nawet sie nie mysl, że jak juz zamieszkasz to tylko osiądziesz na laurach i przed kominkiem ( chyba tylko w zime). Od wiosny do póxniej jesieni jest mnustwo pracy w ogrodzie a z tego co piszesz to wynika ze raczej do ogrodniczek należysz :lol:

Od wiosny nawozenie roslin, wygrabianie trawy i nawożenie, sadzenie nowych roslin, bieżace pielenie i znowu nawożenie, podlewanie, wygrabianie lisci itp, itd........ :o

Wczoraj wypieliłam 2 klomby ( pokryte korą wiec i tak tragicznie nie było) - zajęlo mi to 5 godzin :-?

Na tarasie usiadłam dopiero wieczorem a dzsiaj bola mnie plecy i mam całe podrapane ręce od róż.

 

Ale sa i bardzo miłe chwile jeśli sie zawezmę i omine chwast z daleka i udam ze go nie widze, wyciagam leżak i kozystam z lata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca w ogrodzie jest super!

 

Ja, na przykład, bardzo lubię robić "obchód" moich włości - oglądam każdą roślinkę, sprawdzam czy pojawiają się nowe przyrosty, wywalam ślimaki, patrzę czy nie rzuca się jakiś szkodnik.

 

Z kawą na tarasie do tej pory jakoś nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca w ogrodzie jest super!

 

Ja, na przykład, bardzo lubię robić "obchód" moich włości - oglądam każdą roślinkę, sprawdzam czy pojawiają się nowe przyrosty, wywalam ślimaki, patrzę czy nie rzuca się jakiś szkodnik.

 

Z kawą na tarasie do tej pory jakoś nie wychodzi.

 

Mam to samo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuzszej przerwie.Byłam na urlopie w Świnoujściu , wypoczełam i nabrałam sił do dalszej pracy. Należały sie nam te wczasy , zwłaszcza w tym roku. Udało sie , pogoda była przepiekna .

U Ciebie widze duze zmiany , powoli chyba przymierzasz sie do koncówki.

Mnie czeka teraz zrobienie jeszcze bramy i wejścia do domu ,bedę robić cos takiego jak Ty masz. Tylko ja kupiłam w Castoramie. A TY ?

Oczekuję na odbiór domu . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę tych wakacji, my dopiero pewnie zimą gdzieś się wybierzemy a na razie rowerkiem popylam po okolicach i się opycham jeżynami :wink:

 

Tak już kończymy malowanie, obudowa kozy zrobiona, światełka dziś się robią. W niedziele pomalowałam słupy przy wejściu do domu, jeszcze mnie czekają z drugiej strony na tarasie (przyszłym).

 

Pytasz o barierki? robił nam pan który tworzył całe ogrodzenie. Też czekam na odbiór budynku a nr. już mam tylko nie powiesiłam tabliczki jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrosnico, bardzo dziekuje za namiar na tego Pana od ogrodzenia! :).

Zaproponowal spotkanie w ten czwartek, wiec mam nadzieje, ze domowimy szczegoly. Powiedzielismy mu, ze chcemy ogrodzic dzialke przed zima. Nic nie wspomnial, ze to nierealny termin, wiec jestem dobrej mysli :). Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrosnico, bardzo dziekuje za namiar na tego Pana od ogrodzenia! :).

Zaproponowal spotkanie w ten czwartek, wiec mam nadzieje, ze domowimy szczegoly. Powiedzielismy mu, ze chcemy ogrodzic dzialke przed zima. Nic nie wspomnial, ze to nierealny termin, wiec jestem dobrej mysli :). Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam.

 

To może powiększył ekipę, bo somsiadom robi we wrześniu, no to powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam!!!

wypatrzyłam u Ciebie panele,czy to nie jest wiaz?

ja zastanawiam sie nad wiazem z kronoorginal,ale nie wiem czy beda pasowaly do drzwi orzech i schodów w orzechu.

jak myslisz?bo widze ze Ty masz jasniejsze schody

pozdrawiam

 

Panele to wiąz szlachetny a schody to jesion, po prostu tak mi pasowało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam u Ciebie słychac ? Jakas cisza . :o pozdrawiam :lol:

 

kurcze przepraszam, napisałam w dzienniku, że mieszkam, od poprzedniej soboty, a tyle jest roboty, że nie wyrabiam, w sobotę tą kupowaliśmy sprzęt do kuchni, która się robi, efekt ma być na 20 września. Poza tym w pracy jakoś dużo pracy po wakacjach :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...