Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zakomentuj dla Zazdrośnicy :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 234
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej, wiosna to i porządki robię, święta za pasem.

 

Poza tym w wekend czyściliśmy cały plac, sprzątanie, grabienie itp. Zamawiam kontener na śmieci budowlane. Czekam na drzwi szklane do prysznica, które (jak zwykle) opóźnią się o 2 tyg a miały być na piątek, potem będzie ich montaż razem z armaturą. Po świętach przyjadą schody (opóźnione o 2 miesiące ) z parapetami. Potem czeka mnie mycie okien i drzwi. Cały czas się ociągam ze złożeniem o zwrot VAT ale kasa się kończy a tu kuchnie i ogrodzenie trzeba robić, prztyczki elektryczki zakładać.

 

Czy tylko mnie się tak wszystko opóźnia? :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A zaglądaj 8) Ostatnio zdjęć nie uaktualnialiśmy bo po primo: czekam na drzwi od prysznica i nie mogę się zdecydować na rodzaj baterii, a jak się decyduję to właśnie się okazuje że już takich nie będą produkować i się skończyły :-? Trzeba pojechać w końcu po umywalki i po kibelek na dół (wybrane ale trzeba pojechać :p ) Poza tym jutro dopiero zaczyna się montaż schodów i parapetów. A gdzie jeszcze podłogi i malowanie :o Jeszcze do tego zmieniamy szambo na oczyszczalnie a to potrwa z 3 miechy razem z bankiem BOŚ :cry:

 

Kuchnia jest zaprojektowana ale jeszcze czekają małe zmiany do poprawy - jak zwykle musi się to wlec, musimy sprzedać naszą lodówkę bo potrzeba nam takiej do zabudowy.

 

Dlatego widzisz PRAWIE robi wielką różnicę :lol: Miała być wyprowadzka koniec czerwca a będzie (mam nadzieję) późne lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już masz duzo zrobione , mysle że dalsze prace tez pójda szybko.

MI tez bardzo podoba sie ta zielona łazienka . Przed mną tez otwarta sprawa z kanalizacja , jeszcze nie mam odpiewidzi od sasiada czy sie zgadza , a czas mnie tez goni , bo to wstrzymuje mnie przed robotami brukarskimi . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

A dzięki za pochwały :D

Zawsze to człowiek przyspieszenia dostaje. Jednak Maryna idzie jak burza i poza tym wymyśliła fajną bambusową łazienkę, ten sam etap ale u nas do malowania jeszcze trochę. Skupiłam się na oczyszczalni przydomowej (są problemy a jakże) i ogrodzenie będzie ok. połowy lipca dopiero i wtedy mogę zamówić ekogroszek i drewno. Zdecydowaliśmy, że nie robimy kominka ale fajną panoramiczną kozuchnę stawiamy 8) Elektryka tj. pstryczki, jakieś poprawki początek czerwca. Malowanie zacznę na urlopie tj. druga połowa czerwca. Kuchnia poszła do poprawki i ponownej wyceny (projekt). Krany, drzwi od prysznica i resztę ceramiki łazienkowej czeka na montaż. I co idzie lato :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za "wibitke" w moje progi :D

 

Bałam się brać za duży, że nie podołam, a chciałam też przytulny i chyba mi się udało :)

Domek mniejszy (chociaż wyszło więcej niż w projekcie bo 114 metrów) więc zostało sporo ziemi do obrobienia, ale ja lubię się grzebać w glebie.

 

Poprzednia stronka była większa i czytelniejsza ale się wysypała :-? i trzeba było inną robić. Co do dziennika to lenia złapałam, poza tym dzieje się wszystko dużo wolniej i w dużej rozciągłości czasowej. Ale nie od razu jak to się mówi Kraków zbudowano :lol:

 

Zapraszam jak najbardziej, do wymiany spostrzeżeń i nie tylko. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mówisz,że jesteś na urolpie. Chyba wypadałoby troche odpocząć, a jak tu odpoczywac ,kiedy sie ma robotę .

Piekna ta podłoga i wnetrze mieszkania.

Kominek tez bedzie ładny, dodasz dodatki i wyjdzie slicznie.

NIe przepracuj sie za duzo , nabieraj siły do dalszej parcy. zycze słoneczka i pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...