Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom z płaskim dachem


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj to już mi nerwy strzeliły przy fachowcach od kafli :evil: .Nie dośc ,ze mylili kolory kafli na ścianach :o to dziś przeszli smych siebie :o .Robią w wielkim bałaganie i dziś zaczeli sprzątać :roll: i wode z brudami i cementem wylali mi do RYNNY -która jest połączona z oczkiem wodnym w którym są ryby :o .Ile razy wylewali tak TE brudy niewiem dziś ich przyłapaliśmy :evil: Brak mi słów :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mi przechodzi złość (po drugim piwku :wink: ) ,może i dlatego ,że zostało im samo fugowanie :roll: .Dziś po tym "sprzątaniu "przeszli do kładzenia kafli w małej łazience i bez pytania (jak ułożyć płytki prążkowane)zaczeli je ciąć :o i układać za sedesem :o .Mąż się mnie pyta czy oni się bardzo starają tak nam robić na złość czy im tak samo wychodzi :evil: .Ale zrobili jak chcieliśmy -chyba przy fugach uda im się przeiść bezawaryjnie :lol: :lol: (bo dwie rury z wodą przbiło im się :o niechcący :lol: :lol: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to tak samo wychodzi :roll: :wink: na zlosc to sie w zaprawe sika :lol:

 

przy fugowaniu to ich tez pilnuj... mojego majstra nieraz cholera przy tym brala, bo mowi do chlopakow zeby zaczeli fugowac niska fuga przy plytkach podlogowych tz nie pelne fugowanie, maja odczekac troche jak fuga opadnie i fugowac do pelna.

No ale ze chlopakom sie nie chcialo dwa razy leciec, to kiedy majster wyszedl lecieli odrazu na grubo.. a wteczas fuga nierowno opada i widac w porownaniu z fugowanym podwojnie hihi no to majster wpadal kazal zalewac woda, gabkami rownac fuge i fugowac i tak drugi raz na rowno z plytka.

Ten moj majster to kosa straszna 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

Tylko spokój nas może uratować :wink:

Jak czytam Wasze opowieści, to chyba swojemu glazurnikowi kwiatki (czyt. pół litra) kupię na odchodne (jeśli do tej pory nic nie sp***li) :wink: Tylko raz mnie wyprowadził z równowagi - jak jechałam przez pół miasta w totalnych korkach, bo "z tymi płytkami coś nie tak" i nie chciał powiedzieć przez telefon, "lepiej niech pani przyjedzie" :o . To się zwalniam z roboty, lecę jak głupia, wściekam się na korki, dojeżdżam, a ten mi pokazuje - na przykładzie, przykładając płytkę do płytki glazurą :o - "widzi pani? nierówne!". Ku... tylko ja jedna wiem, ile się takich "nierównych" naszukałam :lol: Ręce mi opadły - tego nie mógł powiedzieć przez telefon? No, ale już lepiej żeby zadzwonił, niż żeby robił po własnym uważaniu...

 

To jak, był w końcu ten wykład o abstrakcjonistach? Coś przegapiłam? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie będzie krótko, gdyż wróciłam z pracy gdzie bez przerwy gadałam 10 godzin. Dom naszego gospodarza wpisuje się w szerszy krąg budynków modernistycznych zapoczątkowanych przez grupę Die Stijl, której prekursorem właśnie był Mondrian.

Jedna z realizacji w Utrechcie http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/e3/Rietveldschroderhuis.jpg

http://www.galinsky.com/buildings/schroder/S%20W%20Elevation%202.jpg

http://www.galinsky.com/buildings/schroder/Detail%202.jpg - tu najplepiej widać wpływy Pieta Mondriana.

 

moje zdanie miało być komplementem bo nasz Gospodarz świetnie wpisał się w długie trwanie pewengo prostego i zarazem dekoracyjnego nurtu architektonicznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJEMY :D

A może by tak jakiś ciąg dalszy? W wolnej chwili? I wcześniejszy? Bo mnie (i na pewno nie tylko mnie :wink: ) szalenie to interesuje. Chętnie się dowiem czegoś nowego - może jaki specjalny wątek założysz? Jakby Ci się chciało oczywiście - będę wierną czytelniczką, obiecuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...