Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom z płaskim dachem


Recommended Posts

jestem już po 3 piwku :oops: i mi się robi żal tych fachmanów :-? .Do dziś myślałam ,że 1 płytke położyli krzywo :o ,a okazało sie po fugowaniu ,że chyba 1 jest położona dobrze :o .Pan po wytknięciu mu błedów przepraszał ,a co mi to da ? :roll: .Poprostu goście do łazienki na górze maja zakaz wstępu a my domownicy po spzyciu paru procentów :roll: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ludzie czym bliżej końca tym bardziej głupieje :o .Nie wiem jaką chce sypialnie ,jakie meble itp.W trakcje budowy gdy gdzieś przemykałam obok sklepu z oświetleniem ,byłam pewna ,że ten wybór pójdzie mi szybko!!! i co stoje w sklepie jak ta glapa z zadartą głową :oops: i i nic :roll: czy to normalne?chyba nie :oops: niezdecydowanie zaczyna być moim drugim imieniem :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to już mi nerwy strzeliły przy fachowcach od kafli :evil: .Nie dośc ,ze mylili kolory kafli na ścianach :o to dziś przeszli smych siebie :o .Robią w wielkim bałaganie i dziś zaczeli sprzątać :roll: i wode z brudami i cementem wylali mi do RYNNY -która jest połączona z oczkiem wodnym w którym są ryby :o .Ile razy wylewali tak TE brudy niewiem dziś ich przyłapaliśmy :evil: Brak mi słów :evil: :evil: :evil:
dziś wyrzuciłam "tapeciarzy" czy ja napewno wprowadzę się do świąt? :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby można :roll: ale chociaż sama chciałabym obejrzeć efekt własnych wizji :roll: .A tu ani łazienek ukończonych na cacy ani kuchni :cry: .Drzwi na dól ciągle maluje i poprawiam -naprawdę ciężko się z tego wykaraskać :wink: i zobaczyć efekt końcowy :p .Niby blisko a jednak bardzo daleko :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo, teoretycznie jeszcze chwila, ale praktycznie...

Poza tym nieszczęsnym gresem w kuchni na ścianie w zasadzie nic się nie zmieniło cały tydzień, jakaś tylko dłubaninka odchodzi z tynkiem w łazience, coś tam dłubie jeszcze w kuchni - a postępów żadnych niet :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: .Ja już po łazienkach obiecałam mężowi ,ze już koniec z "fachowcami"- wpuściłam jednak "tapeciarzy",których dziś wyprosiłam :oops:.Ja jestem mistrzynią zamieszania-wymyślam prace -sama niewiele robiąc :oops: .A mąż też ma charakterek :o i zamiast w domku robić jakieś prace :roll: kładzie kafle w firmie :wink: .Atu klej do tapet rozrobiony.....-muszę go jakoś przekonać do tapetowania :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: .Ja już po łazienkach obiecałam mężowi ,ze już koniec z "fachowcami"- wpuściłam jednak "tapeciarzy",których dziś wyprosiłam :oops:.Ja jestem mistrzynią zamieszania-wymyślam prace -sama niewiele robiąc :oops: .A mąż też ma charakterek :o i zamiast w domku robić jakieś prace :roll: kładzie kafle w firmie :wink: .Atu klej do tapet rozrobiony.....-muszę go jakoś przekonać do tapetowania :wink:

No to bierz się do roboty, tzn. tego przekonywania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klej nie zajac, mozna zrobic nowy... ale taki zmeczony, niewyspany malz to jest gorsze niz trzesienie ziemi :wink: ja bym jednak z tym klejem przeczekala :lol:

 

Pewnie masz rację, w końcu co ja tam wiem, skoro z żadnym chłopem wytrzymać nie mogę :-?

 

Tosinku, a czemu myślisz, że fachowcy by Ci szybciej zrobili :o ? Na dodatek nie wypada do nich z wałkiem lecieć, jak coś sp..ą :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...