Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom z płaskim dachem


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuje bardzo za zaproszenie, jak kiedyś będziemy w pobliżu to napewno się odezwe :) Choc przyznam ze przed budowa jestem gotowa jechac te 300 km by zobaczyc realizacje (mieszkamy koło Lubina) :D ale przezd nami jeszcze rozbiorka strej stodoły na miejscu której chcemy się budowac i co najważniejsze ślub :D :D

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, mam już lustro w łazience - ale jazda :lol:

 

Ja bywam, ale późno - po prostu w "godzinach szczytu" internet mi chodzi jak wół, albo wcale, albo zrywa połączenie, więc nawet nie próbuję się odzywać, bo nie bawi mnie pisanie odpowiedzi po 3 razy. Dziś działa nadspodziewanie ładnie, jak na tę godzinę :wink:

 

Ale w nocy to my sobie z Matką Dyrektorką konferujemy ostatnio :lol:

 

Był glazurnik - poszpachlował jakieś dziury, które w międzyczasie powstały, jakieś niedoróbki, które wypatrzyłam, uzupełnił cokoły itp. I odkuł mi rewizję przy wannie :lol: Bo jakoś tak mu się zafugowało :o Tak dokładnie, że ja nie dałam rady ruszyć, a on się z tym bawił z godzinkę :lol: Zapytałam tylko, czy czymś mu podpadłam i to taki wredny numer dla inwestora :wink:

W sobotę będzie malował garderobę i korytarz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pierwsze w przyszłym tygodniu.

Jakbym miała własny aparat, to już by jakieś były :-? :( Ale muszę pożyczyć - to czekam z tym, aż już będzie względnie ładnie :wink: wysprzątane i porobione takie różne duperelki, co to niby drobiazg, a bałagan powstaje jakbym znowu ściany kuła :roll: Nie chcę za długo trzymać czyjegoś aparatu, ani pożyczać co kilka dni :wink: Sorry, Winnetou :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Im dłużej poczekasz, tym efekt będzie lepszy, tj. bliżej końca :wink:

To jest małe mieszkanko i w zasadzie sprzątanie polega na przesuwaniu gratów w te i nazad, co wizualnie nienajlepiej się prezentuje :roll: Właśnie siedzę i rozplanowuję zabudowę szafy na korytarzu i garderoby, bo w kuchni to już w zasadzie nie ma miejsca :roll:

 

Jutro się chyba przejadę do Ikei i LM i może coś mi się przybliży co do szafy, bo na garderobę w zasadzie pomysł już mam. Poza tym muszę zlokalizować firanki do kuchni, bo gdzieś są, tylko nie wiadomo gdzie :o :roll: Nawet nie wiem, czy u mnie, czy u mamy :roll: :-? Może jutro kupię też karnisze? w kuchni już popełniłam konstrukcję :p firankowo-zasłonową, do sypialni w zasadzie też wiem, co chcę i tylko nad salonem jeszcze się zastanawiam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zamiar sierpien/ wrzesien jeszcze dokładnej daty ustalonej nie mamy. Dzis jedziemy zobaczyc maleństwo, mojego narzyczonego brata córcia się dziś urodziła :) 3,850 kg , 57 cm słodkie maleństwo. Juz nie moge się doczekac ale jeszcze 2 godzinki.

:D :D :D pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...