Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom z płaskim dachem


Recommended Posts

oooo dzięki Ci -już się ciesze ,że to tylko parter i te 80 metrów raz raz zetre i będzie tylko błysk :o A tak naprawde to już drugi raz kupiłam kafle za pierwszym razem beżowe -gres polerowany (dobrze ,że położyliśmy pierwsze w firmie)reszte oddaliśmy zpowrotem do sklepu)tamto tak przyjmuje brud a tak fatalnie się myje ,że płacze za każdym razem ,więc z skrajności w skrajność a nóż się uda i nietrzeba będzie sprzątać :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

przewaznie jest tak ze to co jest piekne cacuszko, jest niestety ciezkie w utrzymaniu :roll: przerabialam grafitowe matowe plytki na podlodze w lazience ... bosh to byl koszmar, nawet jak sie wycieralo rece to trzeba bylo uwazac zeby na podloge nie nakapalo, bo biale plamy zostawaly. Teraz mam biale matowe i sa o niebo lepsze, chociaz widac na nich wlosy czy kocie troty... to dla mnie lepiej zmiesc na szybko niz szorowac plamy.

 

ale jak to zwykle bywa, do wiekszej lazienki dalam jasniutko szare plytki na podloge, ale skusilam sie na antracytowy pas i tez bede szorowac :wink: tylko ze tak mi sie takie pasy na podlodze podobaja ze nie moglam sobie odmowic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się jakiś dziwny etap na budowie -zaczynamy robic dużo rzeczy sami -niesamowicie nas to cieszy i daje dużo satysfakcji.Musimy na działce spędzać czas do 20 bo panowie hydraulicy układają ogrzewanie podł.,więc my ,żeby nie marnować czasu zakładamy ogródek :o działka ma 3500m2 rączki od łopaty mam szersze niż dłuższe i całe poranione a na koniec dnia patrzymy błędnym wzrokiem na nasz trud i jesteśmy przeszcześliwi.Za to już o 21 mąż śpi jak niemowle .ma plan ,że do konca tygodnia ogród będzie skończony .JAK BĘDZIE CHWILA WYTCHNIENIA porobie fotki :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek pomieszczeń w środku oto salon http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bac3392255b29661.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9974666d2b7b5a9f.html a teraz kuchnia w tyle w tle salon i taras http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e38970307ef30d1.html.oraz wspomniany wcześniej ogród w trakcje realizacji http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e612f7011593c0b4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ccb6cdf083084a64.html P. jakby ktoś mógł zamienić te linki odrazu w zdjęcia byłabym przeszczęśliwa (ja nadal tego niepotrafie) :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj dżempel

Ty kopiujesz link do zdjecia a musisz zrobic tak:

kliknij myszką-prawym przyciskiem na zdjecie ktore chcesz wkleic, wyswietli sie szare okno na dole ktorego bedzie napis"właściwosci" kliknij wlasciwosci i otworzy sie kolejne okno w którym sąopisane wszystkie wlasciwosci twojego zdjecia, miedzy innymi ADRES

zaznacz-podswietl caly link zaczynajcy sie http..., a konczy sie jpg

kliknij prawym klawiszem wybierz opcje kopjuj

nastepnie w oknie gdzie wpisujesz tresc wiadomosci na forum muratora masz na górze zółte klawisze min jest img, kliknij wiec to img a ono sie pojawi w oknie tresci jako tutaj kliknij prawym przyciskiem i wybierz opcje wklej, wkleisz wiec caly zaznaczony wczesniej adres z właściwosci zdjecia i znow kliknij myszka na img i pojawi sie znaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Tak chcę wprowadzić się w tym roku :D Wchodziłam na Twój wątek już wcześniej. Podoba mi się Twój domek. Jest bardzo nowoczesny. Ja nie chciałam schodów w domu i dlatego mam rozłożony. Czekam na zdjęcia z wewnątrz Twojego domku. Ja będę wklejała jak już zaczną się konkretne roboty. Póki co, nic jeszcze nie widać :-?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś mieliśmy jechać po umywalki (już upatrzone) kominek i co nam jeszcze w oko wpadnie, ale mąż poszedł na mecz syna i wyjazd został odłożony na zatydzień :cry: :oops: przeglądamy pokolei wszystko sprzęt do kuchni itp. jak na początek to poprostu głupieje. Niby przyjemność a jednak kupa niepewności czy napewno dobra decyzja..więc on na meczu a ja na forum :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też buszuję po necie i poszukuję inspiracji. Teraz jestem na etapie poszukiwania baterii długiej do umywalki (będzie stać na blacie) i trzyotworowej baterii na wannę. Kafle do lazienek wybrałam. Pozostała kuchnia i salon. W salonie będę łączyć deskę jesionową z kaflami. Te same kafle będa w kuchni i holu. Umywalki też już wybrałam. Tak bym chciała widzieć to wszystko już na moich ścianach i podłogach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche się obawiam swoich pomysłow -całość dołu będzie w odcieniach szarości podłoga ciemno szara z połyskiem (płytki nazwa super czarny) ale w rzeczywistości są przełamane szarościa .Mam ochote na kawałek grafitowej ściany i sufitu gdzieś z wstawkami czerwonego. W wyobraźni to gra zobaczymy w realu ,ale już się boje zamalowywania tych grafitów czy wściekłycz czerwieni.Dzieci też mnie stopują -u pierworodnej chciałabym na ścianach jakieś kolorowe paski gdzię między nimi duże ręcznie malowane kwiaty i znowu te różnokolorowe paski reszta ścian stonowanych ,u syna super graffiti malowanego przez jakiegoś "nawiedzonego"gościa chodzi mi o graffiti -obraz jakiś tir na dwie ściany lub dżaga oczywiście ubrana (ma tylko 13lat)na jakimś motorze . ONI są przerażeni . Maż narazie przytakuje ,ale jak zobaczy kolory to powie halt :o .Trudno przyjdzie czas będe najwyżej zamalowywać (oby nie!!!!!!!!!!!!)pozdrowionka :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam kolorystyczne wizje i dzięki namowom znajomych skorzystałam z rad pani architekt. I cieszę się z tego bo uświadomiła mi, że kolory które chciałam są i owszem odlotowe ale nie na moje powierzchnie. Właśnie do kuchni wymyśliłam sobie szarości i grafity no ale moja 8 metrowa kuchnia zmieniłaby się w klitkę 1,5 metrową :wink:

Życzę udanych i akceptowanych przez domowników pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
WRESZCIE coś się dzieje :kłade kafle mam już ponad połowe dołu kupuje sprzęty do kuchni ,zamawiam kuchnie -mam wybraną umywalke,wanne tylko je zamówić i przywieź.Kupiłam superowy kran do kuchni !To wszystko zaczyna się nieżle kręcić i powoli wyłania się zarys mieszkania :lol: AHA kupiłam też kominek. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vilemo :lol: dzięki ,że Ci się podoba! Acca taras mam zrobiony z kostki brukowej ,mam kostke dookoła domu (teren jest tak ukrztałtowany,ze przy tarasie jest wyżej) Zdecydowałam się na kostke bo (chyba) będzie łatwiejsza w utrzymaniu. :D (w starym domu mam płytki jasno zielone-właśnie je myłam jutro mam mieć gości-okropieństwo szorowanie tych kafli) Firma ,która zakładała kostke ubijała ten taras ubijarką i kładli kostke(tak na odwal się) ale wyszło ok :lol: (a jaki ty chcesz taras?)Pozdrowionka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...