Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom z płaskim dachem


Recommended Posts

ja wiem ,że niepowinno się wklejać jeszcze przed zamontowaniem -ale tak się ucieszyłam ,że już się coś ruszyło.A po doświadczeniach poprzedniego stolarza (na którego czekaliśmy rok może półtorej)zamówiliśmy meble i mamy nie pomalowane ściany :oops: sory(aż tak ,źle to widać?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

bardzo fajny i odważny projekt - odważny z zewnątrz - ja sam marzę o kombinacji kilku kostek 8) . Zapowiada się bardzo fajny domek.

Kuchnia fajna - niedoczytałem na początku i troszkę mnie ta kolorystyka blue zszokoała - taka wyraźna ... :o :lol: no ale biała to zupełnie co innego :D - będzie bardzo ładna kuchnia - pewnie jak cały domek - wytrwałości życzę bo sukcesy to już widać - jeszcze raz bardzo ładny domek :lol: :lol: z przyjemnością będę sledził dalsze poczynania. :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianr z dwa dni temu przeglądając forum trafiłam na Twój dziennik niektóre elementy będziemy mieli bardzo podobne :p np.tapeta w czrne kwiatki upatrzona dawno (też położyć chce ją małymi akcentami ),u mnie ma być cały dół w kolorach szarości aż do czarnych scian z akcentami czerwieni-jak u Ciebie :lol: podłoge też mam czarną i marzy nam się czerwony wypoczynek ale mamy 4 letni pomarańczowy i żal wyrzucić :cry: (krzesła też bardzo podobne-zamówiliśmy :wink: )Pozdrowionka :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo uparłam się na czarny blat -a jak na złość wszyscy przestali je sprzedawać i produkować !!!!! :o Kilka dobrych tygodni poszukiwań -troche telefonów pare set kilometrów zrobionych i i i poszłam na kompromis blat jest czarny ale z takim białym nalotem (wygląda jak łupież) :evil: ale może nie będzie taki ciężki do utrzymania czystosci :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianr z dwa dni temu przeglądając forum trafiłam na Twój dziennik niektóre elementy będziemy mieli bardzo podobne :p np.tapeta w czrne kwiatki upatrzona dawno (też położyć chce ją małymi akcentami ),u mnie ma być cały dół w kolorach szarości aż do czarnych scian z akcentami czerwieni-jak u Ciebie :lol: podłoge też mam czarną i marzy nam się czerwony wypoczynek ale mamy 4 letni pomarańczowy i żal wyrzucić :cry: (krzesła też bardzo podobne-zamówiliśmy :wink: )Pozdrowionka :wink:

 

Bardzo nam miło :lol: 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianr z dwa dni temu przeglądając forum trafiłam na Twój dziennik niektóre elementy będziemy mieli bardzo podobne :p np.tapeta w czrne kwiatki upatrzona dawno (też położyć chce ją małymi akcentami ),u mnie ma być cały dół w kolorach szarości aż do czarnych scian z akcentami czerwieni-jak u Ciebie :lol: podłoge też mam czarną i marzy nam się czerwony wypoczynek ale mamy 4 letni pomarańczowy i żal wyrzucić :cry: (krzesła też bardzo podobne-zamówiliśmy :wink: )Pozdrowionka :wink:

 

Bardzo nam miło :lol: 8) :lol:

 

Witam, Jestem bardzo ciekawa jak bedzie wygladała "nasza" tapeta w innym wydaniu. Napewno bedzie pieknie,. Juz nie moge sie doczekac jak wykończycie Wasze ciekawe wnetrza :wink:

 

Dom zapowiada sie Baaardzo ciekaaie.

 

Gratuluję ,życze powodzenia i czekam z niecierpliwościa na zdjęcia salonu.

 

Pozdrawiam,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario chciałam wpisać coś w Twoich postach i niemogłam dodać odpowiedzi :evil: Jakaś awaria kompa.Bardzo mi się podoba kuchnia ta bordowa poprostu bajeczna :p

 

no, jest bajeczna. Tak powiem Ci szczerze, że napatrzeć się na nią nie mogę. Ale ona jest chyba tylko do patrzenia, aż strach było by doktnąć tych frontów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu -jak dziś przeczytałam Twój post - :-? zgłupiałam!!! Ale :p przyszło olśnienie TY i Damian to jedno! Jeszcze wypatrzyłam pare elementów łączących nasze domy np .okrągła klatka ,okna tarasowe narożne :p może jeszcze coś wypatrze

:wink:

no to jak mam wyliczać to półwysep w kuchni też jakiś znajomy :lol: 8) 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...