Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom z płaskim dachem


Recommended Posts

Honzka -dziękuje za miłe słowa :p . Jeszcze niewiem jak się będzie mieszkać ,ale wiem jak super korzysta się z OGRODU 8) http://images24.fotosik.pl/30/b49d4960a695564c.jpg

 

no no no :p ja też marzyłam dzisiaj o chłodzącej kąpieli, ale wody ni ma, musze jakiś basen szybko kupić :wink: a ten Twój, hmm, całkiem całkiem, tak zostanie, czy coś będzie zmieniane na bardziej nowoczesne formy??? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

raczej tak musi pozostać tzn.musi być to oczko wodne -bo do niego odprowadzona jest deszczówka z dachu -może w przyszłości gdy wykończymy dom (a nie siebie) i będzie kupe wolnego czasu to jakoś to zagospodarujemy. puki co to faceci moi szykują boisko do gry w noge i naszczęscie w siatke (trzeba robić coś z tym terenem a uprawiać ogródka za bardzo nam się nie chce mimo ,że oboje jesteśmy ogrodnikami :o :oops: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzka -dziękuje za miłe słowa :p . Jeszcze niewiem jak się będzie mieszkać ,ale wiem jak super korzysta się z OGRODU 8) http://images24.fotosik.pl/30/b49d4960a695564c.jpg

 

oooo to to mi się bardzo podoba - może podgapie i u nas zaadoptuje 8) :lol: 8) bardzo fajne i takie praktyczne (mniej trawnika do koszenia :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co,

 

wstyd powiedziec, ale sam robie kostke - nieco przerobiony Maksymilian II z Archipelagu i zeby bylo taniej stwierdzilem, ze z jednej strony odslonie dach i dam po prostu rynny - bojac sie, ze nie znajde fachowca, etc. Teraz mi troche szkoda. Budowe zaczynam w poniedzialek i w sumie jest jeszcze chwila, aby spytac, jak wy zescie sobie poradzili z tym? W sensie? Jak z takiego dachu jest odprowadzana woda, czy rozwiazanie z rynna przechodzaca przez mur jest jakies strasznie drogie. No i czy macie dach odwrocony czy normalny, z podwojna izolacja i wentylacja.

 

Bede wdzieczny.

ozarowak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianr -ściągaj śmiało :wink: żebyś wiedział ile przy tym zabawy -można skakać głębokość około 2-2,5m i może troche mniej koszenia ale strach że wpadnie się do oczka. :-? .Ożarowiak - postaram się wytłumaczyć jaki mam dach (tak po babsku) niby płaski lecz ma takie specjalne pochyły które doprowadzają wode w dwa miejsca i rynny odbierają te wode .Rynny mam dwie idą one w środku budynku ,a potem pod podłogą za budynek do oczka i tak mam też odwodnienie zrobione z kostki z przodu domu . Jak będziesz potrzebował konkretnych odpowiedzi to daj znać napiszemy to bardziej fachowo :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
cześć Malmuc! Jakoś do przodu.góre mam prawie pomalowaną.Umówiłam się już z plastykiem do zrobienia graffiti u syna i kilku rysunków na ścianie.Schody będą wpołowie września (+poślizg miesięczny fachowca wszędzie doliczam.Jutro mają dopiero kończyć mi kuchnie :o jeszcze zapomnieli o trzech półkach.Staram się wszystko odbierać nie nerwowo :evil: ale ciężko wytrzymać. Nawet zdjęć nie można porobić bo wszystko porządnie rozgrzebane :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...