Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom z płaskim dachem


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Malmuc -kolumne gipsował mój ślubny (napracował się przy tym) ,ale kolor jej będzie grafitowy poprostu jeszcze nie pomalowane :lol: Malmuc wizualizacja zrobiona na odwal się akurat w tym korytarzu było kupe rzeczy potrzebnych do tynkowania domu i nabazgraliśmy to tak sobie białą kredą na białej ścianie :o .Jak będe miała chwile czasu i dużo werwy to wywale z tamtąd buble i rozrysuje to tak jak trzeba .(kuchnie też tak narysowałam i przez tydzień dwa doszły wszystkie porawki ) Jak to nabazgrze to pstrykne fotki :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc czytałam Twoj dziennik superowo piszesz !!!! Uśmiałam się -powinnaś sie zastanowić nad napisaniem książki :lol: istna Grochola :wink:

 

Muszę się z tym zgodzić. Czyta się jednym tchem. Już z tego co masz w swoim dzienniku Malmuc powstałaby niezła powieść :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc czytałam Twoj dziennik superowo piszesz !!!! Uśmiałam się -powinnaś sie zastanowić nad napisaniem książki :lol: istna Grochola :wink:

 

Muszę się z tym zgodzić. Czyta się jednym tchem. Już z tego co masz w swoim dzienniku Malmuc powstałaby niezła powieść :p .

:lol:

no to moja polonistka by sie teraz załamała :wink:

ale ale ale słuchajcie :wink:

moja babcia była z domu Grochola :lol:

w każdym razie ciesze się że moje bazgroły kogoś bawią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mój artysta wyjechał :evil: na tydzień dwa do Anglii. :evil: Ciekawe czy wróci :o czy mam szukać innego :roll: ? Tapete do kuchni kupioną mam już z dwa miesiące ,ale niema chętnego ,który by mi ją przykleił :cry: .Mężulek zaczoł ocielać dom z zewnątrz i brak mi sił roboczych 8) .Ale za to mam już meble na taras ,i kupione naczynia do kuchni.Jak troche to ogarne i ładnie ułoże na tarasie porobie zdjęcia.Pozdrowionka dla wszystkich odwiedzających :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...