Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom z płaskim dachem


Recommended Posts

Ja też nie zabardzo jestem za kolorami cały dom bym zrobiła w szarościach ,ale dzieciaki wrzeszczały ,że cały dom zrobie na czarno :o .Z pokoi na górze najbardziej podoba mi się pokój córki,żałuje ,że niemam czekoladowego koloru w sypialni :cry: ,ale poddałam się rodzince :x .Za to niedałam się ,(bo jeszcze dziś były dyskusje żeby schody zostawić w kolorze drewna)powiedziałam stanowcze NIE i będą czarne i dwa czerwone 8) (mąż się obawia ,że przez nie źle mu się będzie schodziło )trudno przecież nie spadnie :wink: .Poręcz będzie jakaś czarna rura 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 641
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To i tak dobrze sie spisalas :lol: Ja mam z tym dobrze ze moich bialych nie musialam wypracowywac, od poczatku moja koncepcja stala twardo po obu stronach.

Jedynie na co sie "przegielam" to piaskowy gres w przyziemiu zamiast szarego, ale tam nie musze chodzic i nerwow optycznych sobie meczyc :wink:

 

ps... przeloz foty jedno pod drugie, bo jak sa obok to strasznie rozciagaja topik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bianka dziękuje bardzo :p Akceptacja jest u mnie bardzo ważna bo wszystko u moich domowników musze wywalczyć :wink: ,póżniej niby się cieszą ale gdy coś niewyjdzie..... (tak jak to drzewko zamalowywane 3 raz) jest niewesoło, ale ....... co mnie niezabije to mnie wzmocni :wink: prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na buty :p !!! A tak na poważnie zakładali je bo każdy robili na wymiar a klatka niebyła super półokrągła (tzw.koński pazur).Teraz będą malowane na czarno są ponumerowane , wiec montaż będzie krótki (chyba) malowanie natomiast potrwa pare dniiiiiiii :roll: A kase na Twoje buciki powolutkuuuuu odkładam :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najwazniejsze to dwa materace. Poprzednio mialam 160x200 z jednym, pozniej zmienilismy na 180x200 z dwoma materacami.

Ja bardzo lekko spie i kazdy ruch nie-malza byl odczuwalny przy jednym materacu, tym bardziej ze roznimy sie rozmiarowo dosyc sporo od siebie. Teraz mam spokoj, bo On sie kreci na swoim a ja na swoim :wink:

Do tego dla mnie bardzo wazna praktyczna rzecz to rozmiar przescieradla, jak zakladalam przescieradlo na ten jeden duzy materac to nieraz wydawalo mi sie ze mnie zabije tyle sie z tym nameczylam... teraz jest spoko, raz dwa i po klopocie.

 

to wszystko co przychodzi mi do glowy .... aaaa i jeszcze dla mnie komody sa wazne, takie z szufladami. Zeby mozna bylo sobie bielizne, skarpetki, koszulki poukladac w szufladach a nie na polkach, bo do bielizny itp trzeba pojemniki w szafach, no chyba ze w szafach sa szuflady, ale wteczas znowu w szafie na swetry itp nie ma miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...