Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZĘBIEC KWKP-25. Czy jest ktoś zadowolony? Ja ostrzegam!!!


julek27

Recommended Posts

Witam,

Zdecydowałem się na opisanie swoich problemów po odpowiedzi na reklamację ze strony producenta.

Kocioł zakupiłem w 2005r. natomiast obecny sezon grzewczy był moim pierwszym.

A oto lista usterek:

1. Pęknieta płyta żarowa drzwiczek (żeliwna)

2. Pęknięty ruszt retortowy (żeliwny)

3. Przepalone prowadnice płyty katalizatora

4. Płyta katalizatora co miesiąc do wymiany - oczywiście pęka.

5. Sterownik tempster który nie potrafi sobie poradzić ze sterowaniem kotła nie ma co mówić o oszczędności w spalaniu po włączeniu stref czasowych wyrzuca niespalony węgiel.

Ogólnie piec spala bardzo dużo węgla dom 160m2, beton komórkowy 400 36cm. Spalanie przy obecnej zimie ponad 1 tona ekogroszku na miesiąc.

 

Po takiej liście usterek domagałem się wymiany na inny kocioł bo ten nie spełnia moich oczekiwań.

Firma natomiast może mi naprawić usterki i o niczym innym nie chcą słyszeć.

Tak więc sezon grzewczy się kończy kocioł mi naprawią a klient zostaje z przysłowiową ręką wiadomo gdzie.

 

Nie ukrywam, że jestem zdenerwowany ale takie podejście do klienta firmy z tradycjami nie wróży nic dobrego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączę sie w bólu. Ani on tani ani dobry ale niestety popularny i często polecany przez instalatorów. O tych pękających drzwiczkach to słyszałem też u innego producenta (nie chcę pisać który to bo nie jestem pewien). Podobno tam nie podlegają gwarancji :evil: - masssssakra z tymi badzieworobami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...