Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze: BUNGO projekt SKRZAT


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 185
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Halo!!!

Długo mnie nie było, zaglądam do moich ulubionych dzienników - a tu u was nic się nie dzieje. Szkoda. Myślałam, że jakieś zdjęcia z budowy pooglądam...

Czekam w takim razie cierpliwie.

U nas parę nowych spraw:

prawie zrobiliśmy 260 m prywatnej drogi,

czekam na szczeniaczka (suczkę),

szukam tanich wykonawców studni głębinowej,

gram intensywnie w TotoLotka

 

Pozdrawiam gorąco :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Halo!!!

Długo mnie nie było, zaglądam do moich ulubionych dzienników - a tu u was nic się nie dzieje. Szkoda. Myślałam, że jakieś zdjęcia z budowy pooglądam...

Czekam w takim razie cierpliwie.

U nas parę nowych spraw:

prawie zrobiliśmy 260 m prywatnej drogi,

czekam na szczeniaczka (suczkę),

szukam tanich wykonawców studni głębinowej,

gram intensywnie w TotoLotka

 

Pozdrawiam gorąco :p :p :p

 

Jak to nic się nie dzieje??!!! Od poniedziałku więźba będzie stawiana :)

 

Rom, rozumiem, że Ty też budujesz / budowałeś Skrzata? W takim razie gdzie Twój dziennik do poczytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rom, rozumiem, że Ty też budujesz / budowałeś Skrzata? W takim razie gdzie Twój dziennik do poczytania?

 

Skrzata nie budowałem tylko Zręcznego - C77A - domek bardzo podobny do Skrzata, projektował go też Pan Biryłło. Od roku już mieszkam w niewykończonym nadal domu i powoli wykańczam to co zostało. Chyba, że wcześniej domek wykończy mnie. Finansowo oczywiście :lol:

Dziennika nie ma niestety. Daru pisania nie mam i raczej wole czytac inne dzienniki. Z chęcią za to pokibicuje Twojej budowie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zainstaowałeś okna połaciowe. Stoję przed decyzją i mam mętlik.

 

Zdecydowałem sie na Veluxa. NAjdroższe ale tez nawięcej dobrego o nich słyszałem. Zresztą w jednej hurtowni kupowałem cały dach więc dostałem super cenę. Znajomy kupił okna na Allegro. Też wiedziałem, że tam jest jszcze taniej ale bałem się zaryzykować kupna okien w necie. Cała transakcja odbyła się bez problemów i kolega jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie z allegro też skorzystam. ja wczoraj sobie przeglądałam projekt i zastanawiałam się długo dlaczego drzwi zewnętrzne mają wysokość 235 cm podczas gdy nigdzie nie ma takich produkowanych :) po jakimś czasie doszłam dotego że te drzwi są z naświetlem górnym. nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie z allegro też skorzystam. ja wczoraj sobie przeglądałam projekt i zastanawiałam się długo dlaczego drzwi zewnętrzne mają wysokość 235 cm podczas gdy nigdzie nie ma takich produkowanych :) po jakimś czasie doszłam dotego że te drzwi są z naświetlem górnym. nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje :)

 

JA nie zdecydowałem się na świetlik nad drzwiami ale tak sobie myślę, że jak bym jeszcze raz podejmował decyzję to chyba zrobiłbym ten świetlik. Przedsionek byłby wtedy lepiej doświetlony.

Zamiast tego zdecydowałem się na drzwi z przeszkleniem. Minus jest taki że można stojąc na palcach zajrzeć do środka. Pamietam ,że jak nie miałem jeszcze założonych drzwi między przedsionkiem a resztą domu, to trochę głupio było jak za drzwiami stał inkasent od wody a ja wyszedłem z łazienki niekompletnie ubrany :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki to już ten "nasz" projekt jest. W jednym miejscu coś jest a w innym nie.

Np. kalenica w części projektu ma 3m a w części tylko 1m. Tego naświetla to też należy się pewnie domyślić :)

 

Rom - zawsze możesz sobie drzwi na takie z szybką wymienić a nie od razu nową budowę zaczynać :) Ja właśnie na takie "zachorowałam" ale nie wiem czy nie będę musiała poprzestać na Gerdzie. Trzeba ciąć gdzie się da... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...