Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze: BUNGO projekt SKRZAT


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 185
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ok 60km od Gdańska, Kulice gm. Pelplin, mam już warunki zabudowy, właśnie kupuję projekt i mam zamiar ruszyć koniec marca, a wprowadzić się późną jesienią.
:Witam , również kupiliśmy projekt Skrzata. Zaczynamy budowę, na wiosnę 2000r., obecnie jesteśmy na etapie planowania co i z jakich materiałów oraz zmian w projekcie. Ciekawa jestem na jakim etapie budowy jest Pan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, za odpowiedz. Wcześniej podałam złą datę, rozpoczynamy wiosną 2009r. A moje zapytanie w sprawie postępu na budowie, chciałam zadać Panu z Pelplina. Mieszkamy w Chełmnie i z tego co się orientowaliśmy nikt nie ma Skrzata. A bardzo chcielibyśmy go obejrzeć przed podjęciem decyzji o zmianach w projekcie. Marzy mi się jadalnia zamiast garażu. A z Chełmna do Pelplina nie jest znowu daleko i z pewnością pojechalibyśmy zobaczyć, o ile była by taka możliwość. :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamlotek,

 

Faktycznie warto zobaczyć przed podjęciem decyzji. My pojechaliśmy aż do Brzegu :)

 

Moim zdaniem pomysł z jadalnią zamiast garażu nie jest najlepszy. Trochę daleko z kuchni, podejrzewam, że byłaby użytkowana sporadycznie. W to, że jakieś dziecię się pofatyguje to już wcale a wcale nie wierzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
witam, widzę, że brakuje czasu skoro tak mało nowych wpisów. Ale to zrozumiałe. My podpisaliśmy umowę na budowę Skrzata z firmą. Początek kwiecień 09. Zdecydowaliśmy się na Leiera, mam nadzieję,że słusznie oprócz dachówek. Aha w końcu ddodzwoniłam się do przedstawiciela okien Langer. I tak zapomniałam się zapytać czy okna mają aprobatę zgodności, atest higieniczny i deklarację zgodności. fakro wystawia. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, widzę, że brakuje czasu skoro tak mało nowych wpisów. Ale to zrozumiałe. My podpisaliśmy umowę na budowę Skrzata z firmą. Początek kwiecień 09. Zdecydowaliśmy się na Leiera, mam nadzieję,że słusznie oprócz dachówek. Aha w końcu ddodzwoniłam się do przedstawiciela okien Langer. I tak zapomniałam się zapytać czy okna mają aprobatę zgodności, atest higieniczny i deklarację zgodności. fakro wystawia. Pozdrawiam

 

Mamy przerwę technologiczną. Zrobiliśmy wylewki i teraz czekamy do 15 żeby mógł wejść fliziarz. W międzyczasie może uda się zrobić oczyszczalnię.

Spędzam czas na poszukiwaniach wyposażenia (AGD, umywalki, mebelki itp.). Tylko o czym tu pisać - a może warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do banków to właśnie w Expanderze mieliśmy propozycje GE MOeny Bank albo Millenium ale poczytałam trochę opinii o nich i się przeraziłam i stwierdziłam że wolę nawet więcej zapłacić ale kredytu tam nie brać.

 

A co, nie chcą wam transzy wypłacić?

 

Narazie z PKO BP jestem zadowolona, zobaczymy co będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Bungo! :D

WOW! Ale kabina!!! Super! :lol: Gdzie takie fajne kabiny dają? :wink: No, o firmę mi chodzi 8)

 

Zdjęcie domku od frontu - prezentuje się, oj prezentuje :D Będa inne "boczki"? :wink: :D

 

Co do kredytu - ogromnie współczuję!!!!! Dzięki za ostrzeżenie. Chociaż mnie akurat chyba nie grozi indolencja GEMoney, bo oni wcale nie chcą dać mi kredytu. :cry: A może i dobrze? :roll: Włosy dęba stają, jak się czyta, co tu piszesz o nich. :o Brrrr!

 

Powodzenia w dalszych pracach :D

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent kabin to Metalform. Mam nadzieję, że na żywo są równie ładne :)

 

Dzięki za współczucie w kwestii banku :) Zwłaszcza, ze dzisiaj znowu podnieśli mi ciśnienie jak po 12 dniach Pani mi napisała, że udzielą mi informacji w "najbliższym możliwym terminie" a zaraz potem dodała, że jak będę mieć jakieś pytania i wątpliwości to mogę zadzwonić do ich "Telefonicznego centrum obsługi klienta" wrrr wrrr wrrr

 

Odpisałam jej, zeby sobie sama zadzwoniła a dopiero potem odsyłała tam klientów o ile bankowi naprawdę choć trochę zależy na klientach.

 

Boczki domu będą otynkowane (bez klinkieru). Nawiązaniem będą cokoły i parapety z płytek klinkierowych takich jak na ścianach frontowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i oto cena , jaką trzeba płacić za własne marzenia o wymarzonym domu. Nerwy. Wspólczuję, nie dość,że trzeba się nabiegać aby kredyt otrzymać, to jeszcze spłacać go przez wieki, czując za sobą oddech banku. Czytając zastanawiałam się przez co ja przejdę, pożyczając pieniądze z banku na wykończeniówkę. O ile dostaniemy bo to nigdy nie wiadomo, a nie chciałabym zamieszkać w własnych, ale gołych ścianach. Pozdrawiam i życzę spokoju :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale ci się nie dziwię że jesteś wkurzona. Ja też nienawidzę lekceważenia i olewania a już do szału doprowadzają mnie sytuację w których tracę kasę przez błędy innych. Oby szybko się wszystko wyjaśniło, bo teraz przecież potrzebujecie na bieżąco kasy :evil:

 

a iczekam na fotki położonego gresu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...