Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze: BUNGO projekt SKRZAT


Recommended Posts

Gratuluje pięknego domku!

 

Mam pytanie związane z izolacją fundamentów. Chodzi mi o jeden szczegół. Sam planuję budowę zupełnie innego projektu, ale to co jest wspólne ze Skrzatem to zadaszony podcień wejściowy. U mnie w projekcie ten podcień ma "wspólny" fundament z resztą domu. Jak to zaizolować, żeby nie powstał mostek cieplny? Coś specjalnego z tym robiliście, czy nie przejmujecie się tym?

 

Dzięki i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hejka Bungo! :D

 

Super, że posadzki się już kładą :lol:

Jaki kolor gresu?

 

Co do banku - tak trzymaj! :D Brać wszarzy za kłaki i przeciorać po podłodze! Porządnie! :D To przeciez skandal jest, żeby porządny człowiek był tak podle traktowany! W dodatku za własne, ciężko zarobione, pieniądze! :evil: Współczuję i trzymam kciuki za Was! :D

 

pozdróweczki M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje pięknego domku!

 

Mam pytanie związane z izolacją fundamentów. Chodzi mi o jeden szczegół. Sam planuję budowę zupełnie innego projektu, ale to co jest wspólne ze Skrzatem to zadaszony podcień wejściowy. U mnie w projekcie ten podcień ma "wspólny" fundament z resztą domu. Jak to zaizolować, żeby nie powstał mostek cieplny? Coś specjalnego z tym robiliście, czy nie przejmujecie się tym?

 

Dzięki i życzę powodzenia!

 

Nie bardzo bo w końcu fundament jest pod ziemią. po zewnętrznej jest obłożone jest styropianem więc powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Bungo! :D

 

Super, że posadzki się już kładą :lol:

Jaki kolor gresu?

 

Co do banku - tak trzymaj! :D Brać wszarzy za kłaki i przeciorać po podłodze! Porządnie! :D To przeciez skandal jest, żeby porządny człowiek był tak podle traktowany! W dodatku za własne, ciężko zarobione, pieniądze! :evil: Współczuję i trzymam kciuki za Was! :D

 

pozdróweczki M.

 

Hmm, no właśnie najbardziej mi brakuje mi możliwości bezpośredniego naurągania osobom decyzyjnym. Ciąganie tych z infolinii kompletnie mnie nie satysfakcjonuje i wzmaga moje poczucie bezradności... :(

 

 

Marta_zaz - wielkie dzięki z każdym dniem potrzebuję go coraz więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Hejka Bungo :)

 

No współczuję Ci bardzo, wiem jak to jest, jak się czlowiekowi powoli odechciewa wszystkiego, gdy gdziekolwiek się ruszy to mu coś spier...papierzą.

Jak mogę Cię pocieszyć? Że może te Twoje drzwi nie są takie jak sobie zaprojektowałaś, ale w rzeczywistości na pewno są ładne? Wrzuć tu jaką fotkę, to na pewno znajdziemy jakieś dobre strony :D

Głowa do góry! :lol:

Masz już przecież bliżej niż dalej!

:lol: :lol: :lol:

 

pozdróweczki

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/s/4/0/2/40925529_d.jpg

 

Smacznego barszczyku, wyśmienitego karpia, pysznej kapusty i tylko trafionych prezentów pod pachnącą choinką.

No i przede wszystkim miłości... dużo miłości, która przetrwa wszystko, pogody ducha, uśmiechu i samych pięknych dni w nowym 2009 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Przełamałam się po dotkliwym ciosie jakimi były drzwi zewnętrzne. Pojechałam na budowę i zrobiłam parę zdjęć, które umieściłam w dzienniku. Było jednak późno więc wyszły średnio. Oświetlenie domku pozostawia na razie sporo do życzenia.

 

W niedzielę jadę kolejny raz i tym razem zrobię fotki za dnia. Teraz obmyślam kolory poszczególnych pomieszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...