Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze: BUNGO projekt SKRZAT


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 185
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ciekawe, jak zupełnie inaczej nasze domki wyglądają mimo tego samego projektu. Musiałem się trochę przyglądnąć i zastanowić, żeby skumać, jak wasza kuchnia jest położona, nie mówiąc już o schodach na poddasze.

Jednak inwencja twórcza inwestorów nie zna granic.

Budowlańcy to mają z nami trudny orzech do zgryzienia.

Pamiętam jak zaczęli mi budować ściany parteru i zobaczyłem zejście do piwnicy, od razu stwierdziłem, że jest całkowicie niepraktyczne i trzeba to zmienić, do dzisiaj pamiętam duże oczy budowlańca, który to robił, powiedział mi wtedy, że to jest zgodne z projektem i on się będzie tego projektu trzymał, później żałował tych słów, bo zacząłem w wygodnych dla mnie sytuacjach rozliczać tą zgodność bardzo szczególowo :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to dziwne bo akurat kuchnię i schody to mamy usytuowane zgodnie z projektem właśnie ;)

 

Mamy tylko lustrzane odbicie.

 

No i brak komina (ja też go zresztą nie mam) chyba macie spiżarkę i brak wiatrołapu, poza tym ja mam dość mocno zmieniony projekt i patrzę z swojej perspektywy, poza tym oglądam też innych budujących np. kasię i jest poprostu kosmos z wyglądem naszych domków. Dodałem zdjęcia ostatnio do ogólnego tematu, gdyż nie prowadzę dziennika budowy http://forum.muratordom.pl/skrzat-c-115-czy-ktos-buduje,t68758-180.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o projekty to mój jest chyba najbardziej zbliżony do projektu bungo . Tylko że ja mam kominy i wejście do małego pokoju na dole w innym miejscu. No i mam wiatrołap ale nie mam spiżarki :) Kasia i madmegs mają podobne projekty do siebie, aneta84 ma jeszcze inny no i witomark który chyba najwięcej pozmieniał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam ,mam pytanko odnośnie tego odkurzacza centralnego.Bardzo proszę o namiary na niego! ACHA i jeszcze powiedz proszę odnośnie drzwi wejściowych czy firma mieści się na Szczawie -Uszczkach? (mam do szczawy ok 8 km) i też o nich myślałam

 

Odkurzacz zamówiłam w firmie Termo-net z Radomia. Telefon: 048 383 06 80

 

 

Szczawa 238. Nie wiem czy to Uszczki... W każdym razie ja nie polecam, chyba że będziesz tam bardzo często jeździć i doglądać czy wszystko jest robione zgodnie z zamówieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja też chcę kupić kuchnie w IKEII, wszystko mi tam pasuje poza jedną rzeczą i o to chciałabym zapytać Ciebie: białe wykończenie brzegów szafek (jak zamykasz drzwiczki, albo szflady, to niegdy nie jest tak, że dwie sąsiednie połacie stykają się ze sobą - jest szczelina, w której widać białe korpusy szafek ) - czy to Cie nie razi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja też chcę kupić kuchnie w IKEII, wszystko mi tam pasuje poza jedną rzeczą i o to chciałabym zapytać Ciebie: białe wykończenie brzegów szafek (jak zamykasz drzwiczki, albo szflady, to niegdy nie jest tak, że dwie sąsiednie połacie stykają się ze sobą - jest szczelina, w której widać białe korpusy szafek ) - czy to Cie nie razi?

 

 

Szczerze powiedziawszy to wcale na to nie zwróciłam uwagi. Nawet sobie nie potrafię uświadomić czy tak faktycznie jest...

Wynika z tego, że mi nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Bungo :)

 

Dawno mnie tu nie było. Wspaniałe postępy na budowie! :):)

 

Kuchnia genialna. :lol: Dlaczego? Bo dokładnie tą samą sobie wypatrzyłam w Ikei. 8) Tylko blat frontowy chcę mieć wyższy i płytę pod ścianą. Szok!

:o :lol: Możesz mi poslać cenę za komplet na priva? Sprzęt masz chyba nie ikeowski? A robiłaś w szafkach i szufladkach te wszystkie cudowne przegródki i inne duperele, czy ten wydatek w świetle innych, pilniejszych, sobie odpuściłaś? :roll:

 

 

Stół też bierzesz w ikei? :D ja mam upatrzony taki rozkładany na 10 czy 12 osób. Będą imprezy :)

Pozdrawiam cieplutko

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

To raz jeszcze ja z pewnym pytaniem.

 

Ile macie ocieplenia w podłodze na gruncie i jak rozwiązaliście problem z różnicą poziomów wewnątrz domu i w podcieniu wejściowym?

 

Chodzi mi o to, że wewnątrz domu na pierwszej wylewce jest warstwa styropianu, a w podcieniu wejściowym tego styropianu nie ma, wobec czego poziom podcienia jest niżej niż wnętrza domu. Jak to rozwiązaliście?

 

Dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena kuchni ze wszysktkimi "duperelkami (przegródki, kosz na śmieci, uchwyty, wkłady na talerze, spowalniacze i różne takie)" + piekarnik + montaż urządzeń = ok. 10.000.

 

Myślę, że w żadnym salonie za te pieniądze tej jakości się nie dostanie. Ja jestem baaaardzo zadowolona.

 

 

Nie mamy żadnej różnicy poziomów między podłogą w domu a poziomem tarasu przed domem. W każdym razie mamy 10 cm styropianu w podłodze.

 

Taras jeest tylko troszkę niżej ale to ponoć tak ma być i załatwia to próg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena kuchni ze wszysktkimi "duperelkami (przegródki, kosz na śmieci, uchwyty, wkłady na talerze, spowalniacze i różne takie)" + piekarnik + montaż urządzeń = ok. 10.000.

 

Hello :)

 

Mmmm, tym bardziej kuchnia jest cudowna :lol: Czy mogę poprosić o więcej zdjęć? :) Z otwartymi szufladkami i szafeczkami również? :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam cieplutko

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena kuchni ze wszysktkimi "duperelkami (przegródki, kosz na śmieci, uchwyty, wkłady na talerze, spowalniacze i różne takie)" + piekarnik + montaż urządzeń = ok. 10.000.

 

Hello :)

 

Mmmm, tym bardziej kuchnia jest cudowna :lol: Czy mogę poprosić o więcej zdjęć? :) Z otwartymi szufladkami i szafeczkami również? :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam cieplutko

M.

 

Zrobię sesję przy następnych odwiedzinach domku. Wrzucę w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...