Nikita 13.06.2003 12:35 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 13 Czerwca 2003 Ile może kosztować wyburzenie ściany działowej o pow. 2.4 x 5 m i grubości ok. 20 cm? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Wowka 13.06.2003 12:47 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 13 Czerwca 2003 Ile może kosztować - kilka odcisków na dłoniach, puszkę piwa do przepłukania gardła z pyłu oraz koszt transportu gruzu na najbliższe wysypisko przemysłowe. Ale tego można uniknąć - być może znajdą się chętni do przyjęcia nawet tej minimalnej ilości gruzu do utwardzenia drogi dojazdowej. Zakładam, że młot (5kg) i majzel się na budowie znajdzie.Pozdrawiam Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Nikita 13.06.2003 13:50 Autor Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 13 Czerwca 2003 ok, ale jeśli "zakasanie rękawów" nie wchodzi w grę? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Wowka 13.06.2003 14:00 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 13 Czerwca 2003 Wtedy można facetowi spod budki z piwem zafundować zgrzewkę browaru i zrobi to w jedno popołudnie. A co do gruzu to pisałem juz poprzednio.Pozdrawiam Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Nikita 13.06.2003 14:05 Autor Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 13 Czerwca 2003 Wowka - pomysły masz dobre!Ale u mnie niestety gorzej z ich realizacją.Chcę sprawdzic, czy panowie, którzy u mnie rzeżbią nie naciągają mnie zbytnio... Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Gość 14.06.2003 18:37 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 14 Czerwca 2003 Nikito !Wyburzenie ściany o podanych wymiarach wg KNR, przy stawce 1 r-g brutto 15 zł. wynosi: Lp. Podstawa Opis jm Nakłady Koszt jedn. R M S1 KNR 4-01 0349-02 Rozebranie ścian,filarów i kolumn z cegieł na zaprawie cementowo-wapiennej obmiar = 2.5*5.0*0.2 = 2.500m3 m3 -- R -- 7.27r-g/m3 * 15.00zł/r-g Razem koszty bezpośrednie: 272.63 Ceny jednostkowe 109.05 Do podanej ceny należy jeszcze doliczyć koszt odwozu gruzu i koszt utylizacji (opłata za wysypisko). Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Nikita 16.06.2003 08:13 Autor Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 16 Czerwca 2003 Dzięki Edbud... moi panowie załamują mnie... Ale dzis się z nimi żegnam. Ile można dac sie naciągać??? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Recommended Posts
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.