Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to wspaniale !!!

U mnie jest równo dwa latka i jest rewelacyjnie - czasem żałuję, że nie mniejsza różnica - ale u nas mniej się nie dało;)

Jak tylko natura pozwoliła na rodzeństwo - zakiełkował pod moim sercem Franuś:)

Między mną a bratem jest rok i 3 miesiące i ta różnica wieku jest świetna.

 

Trzymam kciuki za bezbolesne "rozwiązanie" :)

dzięki dzięki! :-)

 

między Matikiem a Tosią są równe 3 lata i też jest ok :-)

teraz troszkę się pospieszyliśmy ;-), ale myślę, że faktycznie będzie to dla nas optymalne rozwiązanie - z różnych względów :-)

choć na początku spodziewam się niezłego wyzwania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JASIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Ale ekstra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

 

dzięki wielkie!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór, im pozniej tym gorzej sie zdecydowac na nastepne dzieciatko, a jak sie zrobi za duza przerwa to juz w ogoole ciezko, chociaz moj Hubi ma juz prawie 6 lat i jeszcze jestem pelna nadziei na 3 dziecko

fakt, że człowiek robi się wygodny jak już dzieciaki trochę odchowane :-)

między innymi dlatego myślę, że teraz jest dla nas dobry czas (chciałam trójkę), żeby zacząć wychowywać a skończyć rodzić ;-)

 

Wam też życzę powodzenia! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

z ogromną przyjemnością oglądam wnętrza domu. Aktualnie czekamy na pozwolenie na budowę i mamy nadzieję rozpocząć na wiosnę. Ale już urządzam wnętrze........ wyobraźnią. Wiem czego chcę, poszukuję producentów i rozwiązań. Moje inspiracje są bardzo zbliżone do tych, które widzę w Waszym domku. Trochę staropolskie, śródziemnomorskie i angielskie. Miks nowoczesności i delikatnej tradycji. Subtelne. Przepiękne. Myślałam, że białe drzwi z opaskami i listwami są nieosiągalne na naszym rynku. Przecudny w kszałcie fotel z pokoju malutkiej. Gdzie kupiłaś? Podobny oferuje dekorai.pl ale z lelkka drogi (1800zł). Polecam ich stronę, myślę, że dodatki, które oferują trafią w Twoje gusta. Pozdrawiam. To wnetrze to perełka na portalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

z ogromną przyjemnością oglądam wnętrza domu. Aktualnie czekamy na pozwolenie na budowę i mamy nadzieję rozpocząć na wiosnę. Ale już urządzam wnętrze........ wyobraźnią. Wiem czego chcę, poszukuję producentów i rozwiązań. Moje inspiracje są bardzo zbliżone do tych, które widzę w Waszym domku. Trochę staropolskie, śródziemnomorskie i angielskie. Miks nowoczesności i delikatnej tradycji. Subtelne. Przepiękne. Myślałam, że białe drzwi z opaskami i listwami są nieosiągalne na naszym rynku. Przecudny w kszałcie fotel z pokoju malutkiej. Gdzie kupiłaś? Podobny oferuje dekorai.pl ale z lelkka drogi (1800zł). Polecam ich stronę, myślę, że dodatki, które oferują trafią w Twoje gusta. Pozdrawiam. To wnetrze to perełka na portalu

Witaj Agnieszko! :-)

 

jesteś bardzo łaskawa dla Cybulkowego DOMu, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę jak wiele jeszcze przed nami - mimo, że mieszkamy tu już prawie dwa lata to jesteśmy dopiero na początku drogi jego urządzania - choć właściwie tym bardziej cieszą pochwały, bo staramy się jak możemy, biorąc pod uwagę obecne możliwości ;-)

 

fotel był robiony na zamówienie w firmie Zens, która ma swój sklep w centrum Polskie Meble w Poznaniu ( http://www.zens.pl/index.php?strona=oferta&dzial=mebel_tapicerowany) - mój egzemplarz kosztował nieco ponad 1100 zł (cena wahała się od 900 - 1400 zł w zależności od rodzaju obicia), polecam z czysytym sumieniem, jestem bardzo zadowolona - w ich salonie mogłabym zostawić majątek, którego niestety obecnie nie posiadam ;-)

 

znam wiele bardzo ciekawych stron oraz sklepów, które chętnie odwiedzę pewnego dnia (również decoria.pl) - póki co robię to tylko sporadycznie, żeby nie robić sobie nadaremnie apetytu, mam jednak nadzieję, że w niezbyt odległej przyszłości to się zmieni :rolleyes:

 

nie dziwię się, że już urządzasz swój przyszły dom - warto wszystko dobrze przemyśleć, odpowiednio skomponować a na to potrzeba czasu - życzę Ci więc wytrwałości, jasności w urządzaniu i przede wszystkim powodzenia w budowaniu! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za stronkę z fotelem i kilkoma innymi mebelkami. Pochodzę z Bydgoszczy i dowiedziałam się, że w naszym mieście też otwarto ten sklep. Zajrzę tam. w typowych sklepach trudno dojrzeć mebli z wnętrz, które z taką przyjemnością oglądam np. w miesięczniku Weranda (także w wersji internetowej). Jeżeli już są to czuję, że po budowie nie będzie nas na nie stać. Wczoraj widziałam Twój fotelik w przepięknym sklepie z meblami włoskimi za jedyne........... 7 tysięcy! Kuchnię też mieli piękną za 10 tyś ..........metr. Nawet nie przeliczam tego na nasze metry kuchenne. Chyba poszukam zdolnego stolarza, ale czy są tacy z polotem? Pozdrawiam Was. Domek piękny. życzę zdrówka, zwłascza dla maluszków, bo chłody i katary nadciągają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasia!

 

Już mam płytki w kuchni. Z wykonania jestem bardzo zadowolona. Fachowiec robił tydzień ale bardzo dokładnie i starannie. Jak widać są jeszcze tacy fachowcy, którzy nie idą na ilość ale na jakość. Sprawą dyskusyną jest jedynie, czy nie lepiej było dać inne płytki.

 

http://images47.fotosik.pl/349/fdf0e9ab18c538f5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za stronkę z fotelem i kilkoma innymi mebelkami. Pochodzę z Bydgoszczy i dowiedziałam się, że w naszym mieście też otwarto ten sklep. Zajrzę tam. w typowych sklepach trudno dojrzeć mebli z wnętrz, które z taką przyjemnością oglądam np. w miesięczniku Weranda (także w wersji internetowej). Jeżeli już są to czuję, że po budowie nie będzie nas na nie stać. Wczoraj widziałam Twój fotelik w przepięknym sklepie z meblami włoskimi za jedyne........... 7 tysięcy! Kuchnię też mieli piękną za 10 tyś ..........metr. Nawet nie przeliczam tego na nasze metry kuchenne. Chyba poszukam zdolnego stolarza, ale czy są tacy z polotem? Pozdrawiam Was. Domek piękny. życzę zdrówka, zwłascza dla maluszków, bo chłody i katary nadciągają.

no to świetnie - będziesz mogła zobaczyć fotel na żywo :-)

a myślałaś o kuchni z ikei? mają kuchnie właściwie w każdym stylu, meble są dobrej jakości i dostępne praktycznie od ręki a poza tym żaden stolarz nie da Ci tak długiej gwarancji ;-) możesz też sama ją zaprojektować lub skorzystać z pomocy projektanta - osobiście uważam, że to najkorzystniejszy wybór :-)

 

pozdrowionka dla Was! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasia!

 

Już mam płytki w kuchni. Z wykonania jestem bardzo zadowolona. Fachowiec robił tydzień ale bardzo dokładnie i starannie. Jak widać są jeszcze tacy fachowcy, którzy nie idą na ilość ale na jakość. Sprawą dyskusyną jest jedynie, czy nie lepiej było dać inne płytki.

 

http://images47.fotosik.pl/349/fdf0e9ab18c538f5m.jpg

hej :-)

 

fajnie, że pokazałaś kuchnię z płytkami :-)

przy blacie jest wykończenie silikonem?

 

białe płytki jak najbardziej pasują, może żeby ożywić kuchnię przydałby się jakiś kolor na ścianie?

co masz na podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nawet u mnie nie pisnęłaś słówkiem o maleńkiej Cybulce :mad:

 

Cieszę się ogromnie !!! :hug:Trzymam za Was mocno kciuki!!!

 

a co do różnicy wieku miedzy moimi najstarszymi córkami jest 13 miesięcy róznicy

początki są trochę ciężkie i nie wiadomo w co ręce włożyć ale dasz radę - jestem tego pewna!

 

Dzisiaj moje dziewczyny mają 13 i 12 lat świetnie się dogadują.

 

a tak w ogole polecam łaczenie rodzeństwa parami ;)

 

najmlodsza córka 6 lat gdyby miała tylko 2 starsze siostry byłaby biedna :rolleyes:

a tak ma 3 lata mlodszego brata Jeremiego :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, dopiero teraz zaskoczyłam temat" Najmniejszej cybulki". Bardzo bardzo gratuluję. Ja też mam trójkę dzieci: 2 chłopców (13 i 10 lat) i córeczkę (4 latka). Maleńka była dla nas wielkim zaskoczeniem ale i radością. Poczatki trochę trudne , zwłaszcza, gdy trzeba pogodzić dzieci i pracę. Myślałam, że "trójeczki" to rzadkość, ale człowiek dopiero dostrzega pewne sprawy, gdy jego one dotyczą. Jasiu, Polki chyba kochają dzieci, odkryłam rzesze sympatycznych, radosnych, mądrych, kochajacych swoje życie wielodzietnych mam. Jeszcze razwielkie gratulacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasiu!

 

Przy blacie mam wykończone sylikonem tak jak chciałam. Wyszło świetnie. Na podłodze mam płytki w kolrze jasnego brązu i podobny kolor chcę dać na ściany. Jak przemaluję kuchnie, co może potrwać, to się odezwę. Pozdrawiam gorąco!

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cfa01e0d61ebfc6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nawet u mnie nie pisnęłaś słówkiem o maleńkiej Cybulce :mad:

 

Cieszę się ogromnie !!! :hug:Trzymam za Was mocno kciuki!!!

 

a co do różnicy wieku miedzy moimi najstarszymi córkami jest 13 miesięcy róznicy

początki są trochę ciężkie i nie wiadomo w co ręce włożyć ale dasz radę - jestem tego pewna!

 

Dzisiaj moje dziewczyny mają 13 i 12 lat świetnie się dogadują.

 

a tak w ogole polecam łaczenie rodzeństwa parami ;)

 

najmlodsza córka 6 lat gdyby miała tylko 2 starsze siostry byłaby biedna :rolleyes:

a tak ma 3 lata mlodszego brata Jeremiego :p

dziękuję Aniu! :-)

 

no innej opcji nie ma - muszę dać radę :-)

na szczęście Mati z radością czeka na Brata a Tosia jest już raczej opanowana w obsłudze (;-)), więc to mnie pociesza :-)

 

co do łączenia parami to ja w teorii bardzo chętnie, ale gorzej w praktyce - jestem po cesarkach (problemy z płucami), więc kolejna nie jest już wskazana, zwłaszcza, że teraz był taki mały odstęp - a poza tym latka lecą i zbliża mi się czas przeglądu generalnego ;-)

 

pozdrawiam Waszą gromadkę oraz wszelkie psie przyległości! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, dopiero teraz zaskoczyłam temat" Najmniejszej cybulki". Bardzo bardzo gratuluję. Ja też mam trójkę dzieci: 2 chłopców (13 i 10 lat) i córeczkę (4 latka). Maleńka była dla nas wielkim zaskoczeniem ale i radością. Poczatki trochę trudne , zwłaszcza, gdy trzeba pogodzić dzieci i pracę. Myślałam, że "trójeczki" to rzadkość, ale człowiek dopiero dostrzega pewne sprawy, gdy jego one dotyczą. Jasiu, Polki chyba kochają dzieci, odkryłam rzesze sympatycznych, radosnych, mądrych, kochajacych swoje życie wielodzietnych mam. Jeszcze razwielkie gratulacje!

dziękuję bardzo Agnieszko! :-)

 

zawsze chciałam mieć więcej niż jedno dziecko, więc bardzo się cieszę, że dane mi jest zaludnianie świata ;-)

jeszcze wiele wyzwań przede mną, ale po prostu wiem, że radości życia jaką daje rodzina nie da się niczym zastąpić :-)

i myślę, że coraz więcej ludzi przekonuje się o tym, co bardzo mnie cieszy :-)

 

pozdrawiam Cię serdecznie! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasiu!

 

Przy blacie mam wykończone sylikonem tak jak chciałam. Wyszło świetnie. Na podłodze mam płytki w kolrze jasnego brązu i podobny kolor chcę dać na ściany. Jak przemaluję kuchnie, co może potrwać, to się odezwę. Pozdrawiam gorąco!

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cfa01e0d61ebfc6.html

ładne te płytki!

będę więc czekać na kolejną wizytę ;-)

pozdrowionka! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...