Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

Zakrzewianko, masz na myśli dach w emblemacie? :wink:

 

dom chcę mieć, żeby w nim mieszkać - nie będę się przejmować jakąś rysą czy plamą nadmiernie...

ale z tą dachówką to daliśmy ciała - kupiliśmy niby korzystnie - a teraz objawiają się te korzyści... :roll:

 

tak czy siak, powoli mi przechodzi...

i, moja droga, dziękuję Ci bardzo bardzo za życzliwość i pozytywne nastawienie do mojego dachu :) - może to go zmieni? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wiem, Ty trzymasz a mąż prasuje... :wink:

 

 

:lol: Jasia a Ty tak masz, czy podobnie jak ja marzysz tylko o tym :lol:

Nie powiem.... ułatwiłoby mi to życie i budowanie z Wami... :wink:

 

Pozdrawiam cieplutko i zdrówka syneczkowi życzę - bo wirusy szybko mutują, dzieciaczki chorują, moja wychodzi obecnie z anginy a ja z siebie :x , bo to już 3 antybiotyk.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ, pytasz o prasowanie?

mój Sebastian sam sobie prasuje :D generalnie nie robimy tego na zapas, tylko w miarę potrzeb :D

 

Wam też dużo zdrówka! :D Mati trochę kasłał, ale już mu przechodzi. A ona sam CHODZI! :D

 

Jasia szczęściaro :D - gratuluję prasującego męża :wink: i chodzącego już synusia.

Ale to radośc jak dziecko pierwsze kroki stawia, a potem już całkiem fajnie w chodzeniu sobie poczynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ, pytasz o prasowanie?

mój Sebastian sam sobie prasuje :D generalnie nie robimy tego na zapas, tylko w miarę potrzeb :D

 

Wam też dużo zdrówka! :D Mati trochę kasłał, ale już mu przechodzi. A ona sam CHODZI! :D

Jasia szczęściaro :D - gratuluję prasującego męża :wink: i chodzącego już synusia.

Ale to radośc jak dziecko pierwsze kroki stawia, a potem już całkiem fajnie w chodzeniu sobie poczynia.

uwielbiam patrzeć jak Mati tupta! :D ta mała dupka w rajstopkach i kochane girunie są przecudowne! :D specjalnie nie zakładamy mu spodni w domu, żeby się napatrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ, pytasz o prasowanie?

mój Sebastian sam sobie prasuje :D generalnie nie robimy tego na zapas, tylko w miarę potrzeb :D

 

Wam też dużo zdrówka! :D Mati trochę kasłał, ale już mu przechodzi. A ona sam CHODZI! :D

Jasia szczęściaro :D - gratuluję prasującego męża :wink: i chodzącego już synusia.

Ale to radośc jak dziecko pierwsze kroki stawia, a potem już całkiem fajnie w chodzeniu sobie poczynia.

uwielbiam patrzeć jak Mati tupta! :D ta mała dupka w rajstopkach i kochane girunie są przecudowne! :D specjalnie nie zakładamy mu spodni w domu, żeby się napatrzeć :D

 

:o :roll: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia, koza jest rewelacyjna :wink:

A w sprawie dachówek jest coś nowego?

1. nooo :wink: i wiesz, pomyślałam, że na piętrze postawimy sobie kozę w tym pokoju przechodnio-telewizorowym, który powstał po zlikwidowaniu antresoli :D najchętniej coś w tym stylu:

 

http://www.zielinski.waw.pl/pics300/461.jpg

 

2. reklamacja w toku :roll: ale dowiedziałam się, że podobno po pocieraniu na mokro plamy schodzą... tylko kto będzie pocierał te, co leżą na dachu? pewnie... ja...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wiesz, pomyślałam, że na piętrze postawimy sobie kozę w tym pokoju przechodnio-telewizorowym, który powstał po zlikwidowaniu antresoli :D

 

Popieram :D Też mi się podobają takie, nawet początkowo planowałam u siebie, ale teraz myślę o piecu kaflowym jednak.

 

2. reklamacja w toku :roll: ale dowiedziałam się, że podobno po pocieraniu na mokro plamy schodzą... tylko kto będzie pocierał te, co leżą na dachu? pewnie... ja...? :roll:

 

No, musisz tylko się zaopatrzyć w odpowiedni sprzęt i do roboty :wink:

Ale może zaproponujesz to producentowi i sprzedawcy tych dachówek? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Jasia robi się tam u Ciebie cacy, cacy :) Cholibka zauważam podobieństwa w naszych budowach - problem z dachówką u Was - problem z dachówką u nas :wink: U nas się skończyło dobrze więc u Ciebie też się tak skończy :)

No i koza fajowa jest, chyba też sobie sprawimy i będziemy grzać w domu i na kawę jeździć :lol:

No i okna po zerwaniu taśmy prezentują się cudownie. Jak to było? Ty orzech - my orzech :lol: :wink:

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...