Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Tygodnik Jednak Budowy - Cybulkowy D O M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zabrała córkę na wycieczkę, po której zadała mi pytanie:" mamo, a kiedy my będziemy mieli pomalowane?" Zatem droga Jasieńko nie tylko cudne tynki widziałyśmy, ale i kolor..... :roll: :wink:

bardzo się cieszymy, że przybyli Państwo z rodzinami :wink: :)

kolor powiadasz? :D artystyczna dusza :D choć ostatnio będąc w restauracji zauważyłam, że mają na ścianach podobny odcień, może więc przy nim pozostanę? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ, niezła Panna-Rymowanna z Ciebie! :wink: :D

 

Oj :oops: strach drabinowy przezwyciężyłam, górę zwiedziłam i herbatkę - :wink: - wypiłam. :lol:

Ślicznie Jasieńko. Wiem, że i ja będę kiedyś miała tynki, ale te obsuwy czasowe mnie wykańczają.............Sądziłam, że przez zimę będziemy robili wnętrza - nie wiedziałam, że zachaczę o przyszłą. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki YreQ, również za wytrwałość... :)

 

znam ja ten ból wiecznego oczekiwania, znam! jedyna metoda to z góry nastawiać się, że jak mówią dwa tygodnie to będą cztery - wtedy jedynie możesz się miło rozczarować, jeśli uda im się wcześniej... :-? to forum i własne doświadczenia pokazuja, że to co budowlaniec mówi trzeba zawsze pomnożyć przez dwa (co najmniej :wink:) - zarówno jeśli o czas jak i o pieniądze chodzi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj , Jasiu, jak możesz mnie narażać na takie stresy drabinowe, wszak mam lęk wysokości! :wink: Ale ciekawość oczywiście dużo silniejsza od lęku i dzielnie pokonałam szczebelki :D Dzięki temu nie ominęły mnie niezapomnane wrażenia - naprawdę widać już, jak będą wyglądać poszczególne pomieszczenia. Jednak tynki robią swoje, zupełnie inaczej to się prezentuje (suuuuuper!) Gratuluję takich postępów, zazdroszczę :oops: i pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://uranos.cto.us.edu.pl/~knm/images/inne/swietabn01.jpg

Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór.

Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom

 

Ola i Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stołów pięknie ozdobionych,

jadłem suto zastawionych

i prezentów z dwa tuziny,

niech zazdroszczą Wam rodziny!

Żadnych sporów, żadnych kłótni,

niechaj nikt nie będzie smutny

- grunt to dobre wieść pożycie,

a karpiowi... daruj życie!

I każdemu - przyjaciela,

co czasami łzę ociera...

i wszystkiego co Wam trzeba,

no i jeszcze gwiazdki z nieba.

 

Zdrowych i wesołych Świąt życzy katarek... ;)

 

http://images24.fotosik.pl/131/fe9d39e2fcd18361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...